0

Kergejõustik: Košelev esimene, Markov kolmas

12.07.2008

Laupäeval toimunud Mayeri Järvejooksude kolmanda etapi, 27. jooksu ümber Pühajärve võitis Vjatšeslav Košelev. Sillamäe Kalevi esindaja ülekaalukas võit tuli 10,7 km pikkusel järveringil ajaga 33:11, parandades oma eelmisel aastal saavutatud raja isiklikku rekordit 15 sekundiga.

Teisena lõpetanud Kaupo Tiislär kaotas võitjale peaaegu kahe minutiga. Sportkeskus.ee esindaja aeg oli 34:55. Viimase poodiumikoha hõivas ajaga 35:26 Aleksei Markov Kohtla-Järve spordiklubist Mitš.

Kokku sai 27. korda korraldatud jooksul ümber  Pühajärve, tulemuse kirja 687 jooksusõpra.

Enne järve jooksu toimunud Lotte lastejooksudel osales 187 last vanuses kuni 12 aastat.

Tulemused

Mayeri Järvejooksude viimane jooks, 36.jooks ümber  Ülemiste järve toimub 30.augustil.