Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: Eesti paarid kohtuvad tudengite MM-i finaalis

05.07.2008

Hamburgis jätkuva üliõpilaste 4. MM-il rannavõrkpallis on pühapäevane finaal on Eesti paaride siseasi. EBS-i tudengid Mari-Liis Graumann – Natalja Bratuhhina alistasid poolfinaalis Tšehhimaa duo Goliasova – Weissova 2:0 (10, 20) ja kooliõed Kadri Puri – Polina Bratuhhina sakslannad Fischer – Grossneri 2:1 (-15, 20, 11).

Mäletatavasti kohtusid Graumann – Bratuhhina ja Puri – Bratuhhina ka kaks nädalat tagasi Türgis lõppenud üliõpilaste EM-i esikohamatšis ning siis pälvisid 2:0 võidu esimesena nimetatud.

„Kunagi ei tea, milliseks meie omavaheline mäng kujuneb. Oleme saanud raskeid ja lihtsaid võite,“ ütles koos Puriga pärast poolfinaali dopingukontrolli viidud Graumann. „Kuigi finaalis on jälle kaks Eesti paari, on MM-i tase EM-i omast palju kõrgem. Paljud soosikud on välja langenud.“

Graumann – Bratuhhina ja Puri – Bratuhhina olid vastamisi ka täna hommikul peetud neljanda ringi kohtumises ning ka siis said „kuiva“ võidu Graumann – Bratuhhina.

„Polina vigastas eile kaelanärvi ja pidi seetõttu terve mängu valuga võitlema. Terve teise geimi jooksul tal pisarad voolasid, sest enne kohtumist polnud arsti, kes talle valuvaigistit annaks,“ lausus Graumann.

Mõlemad Eesti paarid jõudsid siiski poolfinaali, sest Puri – Bratuhhina alistasid miinusringis jaapanlannad Kusano – Ozaki 2:0 (21, 13).

Õed Bratuhhinad on pärit Narvast

Evf.ee 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles