0

Male

Kohtla-Järvel selgusid noortemeistrid
06.10.2018

Kohta-Järvel toimunud meistrivõistlustel kuni 10. a. noortele võitis poistest Lev Sizov 6,5 punktiga. Tüdrukutest jagasid esikohta Aleksandra Leontjeva ja Nadeþda Pritulina 6 punktiga. Ka kolmanda koha omanik Oleksandra Kuzmina kogus 6 punkti.

Ilja Siroð rahvusvaheline meister
06.10.2018

Eesti koondise koosseisu kuulunud Ilja Siroð täitis 43. maleolümpial Batumis rahvusvahelise meistri normi.

Tartus toimus Gunnar Uusi memoriaal
30.09.2018

A-turniiril oli parim Nadeþda Pritulina Kohtla-Järve SK Valge Ratsu ja C-turniiril kolmas Viktoria Rudnik.

Gruusias algas 43. Maleolümpia
26.09.2018

Eestit esindavad meeste koondises GM Kaido Külaotsa ja GM Ottomar Ladva kõrval GM Aleksandr Volodin ja FM Ilja Siroð,

Toimus SK Diagonaal välkmale II etapp
24.09.2018

Esikohta jäid jagama Svetlana Pritulina ja Roman Abramov 9 punktiga.

Noorte klubide meistrivõistlustelt kolmas koht
17.09.2018

Kohtla-Järvel toimunud Eesti noorte klubide meistrivõistlustel saavutas Kiviõli Maleklubi Lootus 6 punktiga kolmanda koha.

Kohtla-Järvel toimus SK Diagonaal kiirmale I etapp
10.09.2018

I etapi võitis külaline SK Reval-Sport Sten Kasela 7 punktiga. Järgnesid Boris Zaitsev 5,5 ja Einar Vaino 5 punktiga.

Tallinnas toimus noorte sarja "Sügis 2018" I etapp
08.09.2018

EV 100 noorte kiirturniiride sarja „SÜGIS 2018“ I etapi A-turniiril jagas Nadeþda Pritulina (Spordiklubi Valge Ratsu) 1.-3. kohta.

Toimus välkmale I etapp
27.08.2018

SK Diagonaal välkmale I etapp oli pühendatud Kaevurite päevale, mille võitis külaline SK Reval-Sport Sten Kasela.

Valkas toimunud Eesti - Läti maavõistlusel esindasid edukalt Eestit ka Ida-Virumaa maletajad
19.08.2018

11. Eesti - Läti maavõistlus lõppes viigiga 50-50. Esimesel laual mänginud Aleksandr Volodin pidi vastu võtma kaotuse, kuid kuuendal laual Ilja Siroð ja kümnendal laual Roman Jeþov võitsid oma partiid.