0

Male

Toimus SK Diagonaal kiirmale VI etapp
05.02.2019

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale VI etapi võitis 6 punktiga Sten Kasela Spordiklubist Reval-Sport.

Kohtla-Järvel toimus välkmale järjekordne etapp
29.01.2019

SK Diagonaal välkmale 6. etapil jagasid Roman Abramov ja Svetlana Pritulina esimest-teist kohta.

SK Valge Ratsu meistrivõistluste A-B turniiri võitis Nikita Vaino
20.01.2019

Kohtla-Järvel toimunud SK Valge Ratsu lahtiste meistrivõistluste A-B turniiri kiirmales võitis Nikita Vaino Narva maleklubist Maletäht, kes kogus 6,5 punkti. C-turniiri võitis külalisvõistleja Laura Kamp MK Areng, D-turniiri Ilja Zartsov Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev.

Kohtla-Järvel toimus SK Diagonaal kiirmale I etapp
07.01.2019

Esimese etapi võitis Roman Abramov, teist-kolmandat kohta jagasid Einar Vaino ja Nikolai Dunajev.

Tallinnas toimus rahvusvaheline noorteturniir "Tallinn 2019"
06.01.2019

A-turniiril jagasid 3-11 kohta koguni 6 Ida-Virumaa noormaletajat. B-turniiril saavutas teise koha Jekaterina Smirnova Kiviõli MK Lootus.

Välkturniiri V etapi võitis Svetlana Pritulina
25.12.2018

SK Diagonaal välkmale V etapil kogus Svetlana Pritulina 8 punkti. Talle järgnesid Nikolai Dunajev 6,5 ja Einar Vaino 6 punktiga.

Võõrustajad olid helded
16.12.2018

LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIRI KIIRMALES (Kiviõli lahtised meistrivõistlused) - EV 100 sari võitjad on Tallinnast ja Rakverest. Idavirulastest parim A-turniiril Andrei Timoðin (Kohtla-Järve SK Kalev) jagas II-III kohta, B-turniiril Maksim Sadekov (Narva SK Maletäht) teine ja C-turniiril Nadeþda Pritulina (SK Valge Ratsu) teine.

Kiviõlis toimusid lahtised noorte meistrivõistlused
15.12.2018

A-turniiri võitis 5 punktiga Maksin Gridin Kohtla-Järve Spordiseltsist Kalev ja B-turniiri võitis Lauta-Valeria Dmitrijeva Maleklubist Lootus samuti 5 punktiga.

Toimus SK Diagonaal kiirmale IV etapp
03.12.2018

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale IV etapi võitis 6 punktiga Sten Kasela Spordiklubist Reval-Sport.

Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtiste esivõistluste võit läks Tallinna
19.11.2018

Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtised esivõistlused võitis 6,5 punktiga Kirill Chukavin (Tallinna MK). Parima idavirulasena jagas 5 punktiga 3.-6. kohta Deniss Andrijaðkin.