Esilehele      Sisukord
Esilehele
Uudised » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

Toimus SK Diagonaal kiirmale järjekordne etapp
06.07.2020

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale etapi võitis Daniil Snurov Tallinna maleakadeemiast "Vabaettur". Parim SK Diagonaal esindaja oli Boris Zaytsev.


Toimus SK Diagonaal kiirmale etapp
15.06.2020

SK Diagonaal kiirmale etapi võitis Boris Zaitsev 4 punktiga, talle järgnesid Einar Vaino 3,5 ja Vladislav Nazarov (MK Lootus) 3 punktiga.


Toimus SK Diagonaal kiirmale järjekordne etapp
09.03.2020

Kohtla-Järve malesaalis toimunud SK Diagonaal kiirmale 7. etapi võitis Sten Kasela (SK Reval-Sport).


Eesti U10 vanuseklassi meistrivõistlustelt medalid
02.03.2020

Narvas peetud Eesti U10 vanuseklassi meistrivõistlustel saavutas Nadeþda Pritulina (SK Valge Ratsu) I koha, Marta Korstin ja Kirill Gorkov (SK Maletäht) III koha.


Toimus välkmale 7. etapp
17.02.2020

Kohtla-Järve malesaalis toimunud SK Diagonaal välkmale 7. etapi võitis Anatoli Jemeljanov 8 punktiga.


Toimus SK Diagonaal kiirmale järjekordne etapp
02.02.2020

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal kiirmale etapi võitis Anatoli Jemeljanov.


Eesti noorte meistrivõistlustelt kaks auhinnalist kohta
27.01.2020

Tallinnas peetud Eestu noorte U18, G18 ja U12, G12 meistrivõistlustel saavutas U18 vanuseklassis Rihard Aga II koha ja Varvara Rogaten G12 vanuseklassis I koha - mõlemad Narva SK Maletäht.


Toimus SK Diagonaal välkmale järjekordne etapp
20.01.2020

Kohtla-Järve spordihoone malesaalis toimunud SK Diagonaal välkmale 6. etapi võitis klubi esindav Kirill Smorodkin 7,5 punktiga.


Maleturniirid toimusid Kohtla-Järvel ja Narvas
05.01.2020

Kohtla-Järvel toimunud kiirmale etapi võitis Vladislav Nazarov Kiviõli Malelubist Lootus 5 punktiga. Laupäeval Narvas toimunud Paul Kerese 104. sünniaastapäevale pühendatud võistkondliku maleturniiri kiirmales võitis Narva Maleklubi Caissa I 7 punktiga.


Toimus SK Diagonaal välkmale III etapp
23.12.2019

Kohtla-Järvel toimunud SK Diagonaal välkmale etapil kogusid Vladislav Nazarov (Kiviõli MK Lootus) ja Gleb Makarov (Kohtla-Järve Sprdiselts Kalev) võrdselt 8 punkti.


järgmine > 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles