0

Jalgrattasport

Toimus Ida-Virumaa õhtusõitude II etapp
14.06.2019

Pannjärvel toimunud 2. etapil osales 56 rattasõpra. 11 km distantsil oli kiirem Vladimir Všivtsev, 3,5 km Miron Mjatšin ja 1,5 km Oliver Toovis.

Pannjärvel toimus 5. Alutaguse rattamaraton
03.06.2019

Põhidistantsi 73 km rajal võitis Mirko Põldma. Parim naine Merili Silver lõpetas kolmekümne kuuendana.

Toimus Põleva Kivi Rattaõhtute 2. etapp
27.05.2019

Põleva Kivi Rattaõhtute 2. etapp toimus vihmast hoolimata Kohtla-Järve terviseradadel. 10 km distantsil näitas kiiremat aega Sergey Borissov.

Gleb Karpenko võitis 38. Tartu Rattaralli
27.05.2019

38. Tartu Rattaralli 124 km võitis narvakas Gleb Karpenko. 124 km distantsi lõpetas 1594 ja 56 km 1981 võistlejat.

Maastikuratta õhtusõitude I etapp sõideti Äkkekülas
24.05.2019

Narva Äkkeküla Pähklimäe terviseradadel sõidetud neljal erineval distantsil oli osalejaid 70. 15 km distantsil oli kiirem Vladimir Všivtsev.

Ida-Virumaa rattaõhtute sari alustab
17.05.2019

22. mail toimub Narva Äkkeküla Pähklimäe Terviseradadel I etapp Ida-Virumaa rattaõhtute sarjast. Kõik rattasõiduhuvilised on oodatud, sest rajad on kõigile jõukohased. Sõite alustavad tillud kell 18.00.

Vihmasajus toimus Põleva Kivi Rattamaraton
12.05.2019

Eesti ja kohalikele võistlejatele olid Kurtna järvede vahel peetud Põleva Kivi Rattamaratonil konkurentsi pakkumas ratturid Itaaliast, Prantsusmaalt, Leedust, Venemaalt, Valgevenest, Kasahstanist. 66 km distantsi võitis Peeter Pruus.

Toimus Põleva Kivi Rattaõhtute 1. etapp
30.04.2019

Kurtna teel toimunud Põleva Kivi Rattaõhtute 1. etapil olid 10 km distantsil kiiremad Ainar Elberg ja Leila Ahu Kokku oli osalejaid 17.

Austrias toimuvad maantesõidu maailmameitrivõistlused
27.09.2018

Austrias Innsbruckis toimuvatel maanteesõidu maailmameistrivõistlustel saavutas Gleb Karpenko Narvast (Kalevi Jalgrattakool) meesjuunioride 27,7 km temposõidus 26. koha.

Legendaarsel Otepää-Palu-Elva trassil sõideti 21. Tartu rattamaraton
16.09.2018

Pikimal 89 km distantsil oli parim Ida-Virumaa esindaja Arvo Sala, kes lõpetas 167 ja M45 vanuseklassis 27. 40 km distantsil oli Sergey Borisov 21, M50 neljas ja 21 km Piret Rajasaar 33, naistest neljas ja N21 esimene.