0

Jalgrattasport

Kiviõlis toimusid Eesti meistrivõistlused olümpiakrossis ja mäestlaskumises
25.07.2018

Võistluste peakorraldajateks olid Paul Nestor ja Taavi Selder. Eesti meistrivõistluste medaleid jagus ka Ida-Virumaa sportlastele.

Äkkekülas toimus olümpiakrossi Eesti karikavõistluste IV etapp
09.07.2018

Ida-Virumaa sportlastest saavutasid MJ - Aleksandr Patrenkin I koha ja M16 - Jorgen Vimberg III koha Narva Spordikoolist Energia ning MSen1 - Vladimir Všivtsev III koha Äkke Spordiklubist.

18. rattaralli Sillamäe - Pimestiku - Sillamäe võitis Arvo Sala
03.07.2018

31 km distantsi võitis Arvo Sala Jõhvist ajaga 1.10,47. 2001-2002 vanuseklassis oli kiirem Grigori Fominõh Äkke Suusaklubist. Osalejaid oli ka Venemaalt ja Valgevenest.

Kurtna Noortelaagri territooriumil toimus 4. Põleva Kivi rattamaraton
13.05.2018

Alutaguse vallas Kurtna külas toimunud 4. Põleva Kivi rattamaratoni poolmaratonis sai Sergey Borisov meeste 50+ vanuseklassis I koha, üldjärjestuses oli ta üheksas.

Alutaguse rattamaratoni võitsid Sten-Erik Ottender ja Mairis Õispuu
28.04.2018

Lühikese, 19,5 km distantsi võitis Anet Sirvel.

Toimusid Ida-Virumaa MV jalgrattakrossis
06.09.2017

Põleva Kivi XCO raames toimunud Ida-Virumaa MV oli osalejaid kokku 29.

Narva rattasõidu 40 km parimad Vladimir Všivtsev ja Alina Botštarjova
28.08.2017

Narva rattasõidu 1 km, 25 km ja 40 km rajal osales kokku 89 võistlejat.

Äkke GP MTB XCO oli rahvusvaheline
10.07.2017

Äkke maastikurattakrossi võistlusel oli osalejaid nii Eestist kui Venemaalt. Taavi Selder saavutas kuuenda koha. Järgmisel aastal kuulub see võistlus Eesti XCO maastikurattakrossi sarja.

Gleb Karpenko osaleb Ungaris peetaval noorte olümpiapäevadel
06.07.2017

Täna lõppes Lähtes noorte velotuur, mille raames selgitati välja Eesti meister mitmepäevasõidus M16 vanuseklassis ja kinnitati koondis kes esindab Eestit, Ungaris toimuval noorte olümpiafestivalil.