Ida/Viru

Jalgrattasport

Kümnes Hooajalõpu Teatevõistlus toimus taas Pannjärvel
14.09.2021

Kolmkümmend kolmeliikmelist võistkonda said suvise hooaja lõpetada suviselt sooja ilma nautides. Erinevatest aladest, jooks/rull/ratas, kokkupandud võistluses on tulemus ettearvamatu ning koha vahetusi ja pinevust jätkus lõpuni. Esimese noorte stardi võitsid Suusapoisid, koosseisus Joonas Nurgamaa, Karel Vähk ja Andero Virkebau. Põhistardi kiireimad Andres Koppel, Gerth Kivima ning Janno Kasemaa olid ka lõbusaima nimega võistkond - Hobused Kappavad Koplis.

Pannjärvel sõideti 7. Alutaguse rattamaraton
14.06.2021

Meestest võitis 7. Alutaguse rattamaratoni Gert Jõeäär, talle järgnesid Martin Loo ja Taavi Kannimäe. Taavi Selder lõpetas 18. Parim naine Merili Sirvel lõpetas 36, Mari-Liis Mõttus lõpetas 49 ja kolmas naine 68 Janelle Uibokand.

Gleb Karpenko teenis Filter Temposarja üldvõidu
10.06.2021

Ääsmäel toimunud Filter Temposarja 6. etapil oli Gleb Karpenko võiduajaks 25-kilomeetrisel distantsil 31.38, mis teeb keskmiseks kiiruseks 47,4 km/h. Sel hooajal võitis Gleb Karpenko kuuest etapist viis ja tuli esmakordselt sarja üldvõitjaks.

Filter Temposarja juhib Gleb Karpenko
27.05.2021

Filter Temposarja neljandal etapil Kiilis võidutses 25-kilomeetrisel rattarajal valitsev Eesti meister Gleb Karpenko, kes nüüd on võitnud neli etappi järjest.

Stokker Jõhvi Ida-Virumaa Rattaõhtutel on peetud kaks etappi
17.05.2021

Rattaõhtute teist etappi Mäetagusel saab sõita virtuaalselt veel sellel nädalal. Rajamärgistus on alles kuni 23.05.2021. Esimesel etapil oli osalejaid 35, siis teisel etapil üks rohkem.

Lõppes Stokker Jõhvi rattaõhtute seeriavõistlus
19.10.2020

Viimane etapp Stokker Jõhvi Ida-Virumaa rattaõhtute sarjas toimus Narva-Jõesuus, kus tehti kokkuvõtted ja lõpetati ka hooaeg. Viimase etapi kiiremad 14 km distantsil olid Taavi Selder ja Oksana Shevtchenko, 3,5 km Timur Kukula ja Katerina Sokolova ning 1 km Ivan Zolin ja Adelina Zaitseva. Kokku oli viimasel etapil osalejaid 50.

Äkkekülas toimus Ida-Virumaa rattaõhtute etapp
24.09.2020

Äkkekülas oli kokku osalejaid 58. 20 km distantsil näitasid kiiremat aega Sen 1 võistlevad Aleksandr Patrenkin ja Taavi Selder ning Sen 2 võistlev Vladimir Všivtsev, 10 km distantsil M14 võistlevad Arseni Laidinen ja Artur Patrenkin ning Sen 3 võistlev Viktor Shemarin ja naistest Svetlana Jakovleva.

6. Alutaguse rattamaraton oli osalejaterohke (lisatud pildid)
12.09.2020

6. Alutaguserattamaratoni põhidistantsi võitis Gert Jõeäär ajaga 01:55:47. Sama ajaga sai teise koha Martin Loo, kolmas oli Peeter Tarvis. Aleksandr Patrenkin Narva SK Energiast lõpetas viieteistkümnendana.

Ida-Viru rattaõhtute etapp Vokas
18.08.2020

Ida-Virumaa Rattaõhtute sarjas toimub lisaetapp 26. augustil 2020 algusega kell 18.00 (registreerimine kell 17.30) Voka Spordihoone ümbruses ja terviseradadel. Isiklikud numbrid kaasa.

Gleb Karpenko temposõidu Eesti meister
18.08.2020

Maanteerattasõidu Eesti meistrivõistlustel võitis meeste eraldistardist sõidu Gleb Karpenko, kes läbis 33,8-kilomeetrise distantsi ajaga 41.08,348 (keskmine kiirus 49,234 km/h).

järgmine >

Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks