Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Suusatamine: Vello Kaaristo mälestusvõistluste parimad Mintšenkova ja Tasa

29.03.2008

1936. aastal taliolümpial võistelnud Vello Kaaristo mälestusvõistlustel vabastiilis suusatamises oli naistest kiireim Jana Mintšenkova Narvast ja meestest Toivo Tasa Iisakust.Hoolimata sellest, et suuskadel võisteldi laupäeval Eesti eri paigus, jagus poolsada võistlejat ka Pannjärvele.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kaaristo290308pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=362

Meeste 10 km distantsil näitas parimat aega Iisaku suusataja Toivo Tasa, kes märtsi alguses tuli veteranide maailmameistrivõistlustel kahel distantsil esikümnesse.

5 km distantsil jagasid naiste põhiklassis kaks paremat kohta neiud, kelle põhialaks ei ole suusatamine. Võidu sai laskesuusataja Jana Mintšenkova ning teine oli hiljuti U23 klassis talitriatloni maailmameistrivõistlustel pronksi saanud Helen Schmidt. Üldjärjestuses teist aega näitas 1992. ja 1994. aastal olümpial laskesuusatamises võistelnud Jelena Všivtseva, kes võidutses klassis N35-39.

Teistest vanuseklassides olid võidukad: Reelika Vallas, Anu Seli, Marko Saatman, Kristjan Koskinen, Kairi Schmidt, Olga Jakovleva, Nadežda Poljakova, Leonid Rodionov, Nikita Vladimirski, Sergei Terentjev, Jevgeni Vološin, Vladimir Tšaikin, Jevgeni Sokolov, Riho Keerme ja Andrei Roop.

Sportiv.eeLiikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles