Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Aseris peeti kümnendaid suvemänge

28.05.2006

Aseri X suvemängudel proovisid eri aladel jõudu sadakond rahvasportlast. Kavas olid võistlused järgmistel aladel: telliskivivise, petank, sumo, kalastamine, noolevise, tänavakorvpall, koroona, kaugushüpe, kuulitõuge, kõrgushüpe ja jalgpall.

KALASTAMINE
1. Vadim Kljujev
2. Valeri Bazarov
3. Vladimir Tšertovikov

JALGPALL (õpilaste-lastevanemate segavõistkonnad)
II klass - I klass 4:3

TÄNAVAKORVPALL

Poisid
1. Nike - Oliver Nõlvak, Allar Lass, Roman Hiisku, Roman Rudenko
2. A. Le Coq - Sergei Beregov, Albert Sakov, Vladlen Ratšugin, Kert Räis

Mehed
1. JKI - Teet Reisi, Janno Malm, Agur Tamm
2. Rock - Valter Toivonen, Siim Andressoo, Madis Andressoo
3. KKL - Gert Lonski, Kristo Konstantinov, Keith Konstantinov
4. DMS
5. Korjused

PETANK

Aseri võistkonnad
1. Lauatennisistid - Juris Kalninš, Valentin Stikkel, Ott Kozlov
2. Nimetud - Agur Tamm, Janno Malm, Gaido Kentem
3. Uudis - Mihhail Koikov, Viktor Šišov, Andrei Karev
4. Munad
5. Kestla
6. Lasteaed
7. Aseri keskkool
8. Õpetajad

Külalisvõistkonnad
1. Juss - Juhan Neiland, Hillar Neiland, Lemmit Toomra
2. Sirje - Sirje Viljaste, Rutt Voldek, Tõnu Kapper
3. Viru-Nigula - Anneli Lello, Tõnu Kask, Raivo Ruberg

Meeste asetusvõistlus (23 osalejat)
1. Tõnu Kapper 60 cm
2. Tanko Konsa 88 cm
3. Lauri Tinnuru  140 cm

Naiste asetusvõistlus (9 osalejat)
1. Sirje Viljaste 90 cm
2. Rutt Voldek 131 cm
3. Karmen Kozma 208 cm

KOROONA (14 osalejat)
1. Raivo Ruberg
2. Tõnu Kask
3.-4. Danko Konsa ja Eduard Ostroverhov

SUMO

Mehed
(12 osavõtjat)
1. Jüri Tonevitski
2. Andres Põder
3. Artur Mirontšenko
4. Vladimir Tšertovikov

Poisid (18 osavõtjat)
1. Kristjan Palm
2. Vitali Tunjov
3. Tommy Liiv
4. Taavi Elvest

Tüdrukud (13 osavõtjat)
1. Anastassia Zamahhova
2. Elina Stepanova
3. Maarja Mäesepp
4. Anna Koikova

TELLISKIVIVISE

Mehed
(42 osalejat)
1. Ruslan Pavlov 15.42
2. Artjom Pelepelin 15.19
3. Robert Konsa 14.64
MV 1. Sergei Pelepelin 14.78
MV 2. Viktor Šišov 12.93
MV 3. Riho Kutsar 11.36

Naised (13 osalejat)
1. Karina Pelepelina 9.24
2. Anastassia Zamahhova 7.73
3. Maria Sakova 7.45
NV 1. Ljubov Vagulina 8.12 
NV 2. Urve Takjas 5.54
NV 3. Natalja Kamenskaja 5.53
 
NOOLEVISE

Mehed
(15 osalejat)
1. Ruslan Pavlov 22
2. Girill Astašin 20
3. Artjom Pelepelin 20

Naised (8 osalejat)
1. Nadežda Muttonen 24
2. Oksana Gontšarenko 22
3. Lilia Kozma 18

KUULITÕUGE

Mehed
(4 osalejat)
1. Ivo Korjus 8.78
2. Viktor Šišov 8.53
3. Gennadi Žuravljov 7.32

Naised (5 osalejat)
1. Ljubov Vagulina 7.75
2. Anna Stepanova 7.10
3. Valentina Mihhailova 6.45

Noormehed (13 osalejat)
1. Mait Pakker 10.20
2. Siim Andressoo 10.00
3. Gert Lonski 9.93

Neiud (6)
1. Jekaterina Mihhailova 8.35
2. Karina Pelepelina 8.27
3. Viktoria Abdusaljamova 7.06

KÕRGUSHÜPE

Mehed
(18 osalejat)
1. Siim Andressoo 150
2. Teet Reisi 150
3. Gert Lonski 150
MV 1. Eduard Rõžov 145
MV 2. Viktor Šišov 140
MV 3. Gennadi Žuravljov 120

Naised (7 osalejat)
1. Kristiina Luik 120
2. Salme Kärt 115
3. Nadežda Muttonen 115

KAUGUSHÜPE

Mehed
(22 osalejat)
1. Aleksandr Zahharov 4.36
2. Teet Reisi 4.73
3. Andrus Põder 4.70

Naised (11 osalejat)
1. Aljona Russakova 3.47
2. Karina Pelepelina 3.17
3. Elina Stepanova 3.16

Meesveteranid (4 osalejat)
1. Eduard Rõzov 4.22
2. Viktor Šišov 3.74
3. Vladimir Tšertovikov 3.38

Naisveteranid (4 osalejat)
1. Ljubov  Vagulina 2.83
2. Anna Stepanova 2.75
3. Natalja Kamenskaja 2.64



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles