Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Eesti minikadettide meistrivõistlused (P)

Aeg: 23.02.2008 11:00 - 23.02.2008 16:00:00
Toimumiskoht: Aseri spordihoone
Korraldaja: Aseri spordiklubi, Kaire Kutsar

Võistlusklassid:

MÜ sünd. 1996 ja nooremad
NÜ sünd. 1996 ja nooremad

Registreerimine kuni 18.02.08
Pekohtunik Koit Korkmann
Korkmann@hot.ee
Fax: 6563078

Poisid     
1. Siim Kasemets Tln. Nõmme SK
2. Mikk Vaikla Tln. Nõmme SK
3. Dalius Kregzde Narva PSK
4. Aleksandr Lushin Narva PSK
5. Rodion Nedbalski Narva PSK
6. Artjom Hiisku Narva PSK
7. Mark-Henri Pedoson Tln. Nõmme SK
8. Aleksandr Loginov Narva PSK
9. Mihkel Pae Tartu SS Kalev
10. Henrik Valgemäe Tln. Nõmme SK
11. Aivar Knuut Tln. Nõmme SK
12. Patrik Nõlvak Aseri SK
13. Leonid Vagulin Aseri SK
14. Mihhail Šapiro Narva PSK
15. Olari Nebokat Haapsalu LTK
16. Andrei Ossipov Narva PSK
17. Jarmo Ilmjärv Viljandi LTK Sakala
18. Maksim Agarkov Narva PSK
19. Jaan Bogomolov Narva PSK
20. Oleg Šeikin Narva PSK
21. Kevin Kivimäe Viljandi LTK Sakala
22. Indrek Vassiljev Aseri SK
23. Oleg Kemenev Tln. Nõmme SK
24. Tauri Meremaa Haljala SK
25. Artjom Tsauzov Narva PSK
26. Nikita Sotskov Narva PSK
27. Juri Petrov Narva PSK
28. Magnus Marjapuu Rakvere SK
29. Semjon Ovsjannikov Narva PSK
30. Ilja Zaitsev Narva PSK
31. Nikita Mitrofanov Maardu LTK
32. Aleks  Traumann Aseri SK
33. Kender Uukivi Haljala SK
34. Karl-Leo Part Sõmeru SK
35. Martin Marjapuu Rakvere SK
36. Kristjan Kantala Rakvere SK
37. Mattias Laht Rakvere LTK Pinx
38. Klen Kantala Rakvere SK
39. Kert Mänd Sõmeru SK

Tüdrukud 
1. Olesja Ketško Narva PSK
2. Valeria Petrova Narva PSK
3. Daria Kalinina Narva PSK
4. Marika Toompere Narva PSK
5. Anastassia Stsetnikova Narva PSK
6. Johanna Christjanson Tln. Nõmme SK
7. Serafima Mahhašvili Narva PSK
8. Airi Avameri Narva PSK
9. Anna-Grete Arak Viljandi LTK Sakala
10. Viktoria Kirpu Viljandi LTK Sakala
11. Julia Kurgina Narva PSK
12. Angelina Burtseva Narva PSK
13. Kaidi Oago Pärnumaa SL
14. Eidi Oago Pärnumaa SL
15. Vesta Lissovenko Maardu LTK
16. Reelica Hanson Aseri SK
17. Jelena Dikopavlenko Narva PSK
18. Anita Lissovenko Maardu LTK
19. Liina Laks Pärnumaa SL
20. Kärolin Varblane Viljandi LTK Sakala
21. Marion Tamm Tln. Nõmme SK
22. Viktoria Sitnik Tln. Nõmme SK
23. Maike-Mona Širinov Tln. Nõmme SK
24. Daria Zitkovskaja Narva PSK
25. Elina Djomina Maardu LTK
26. Kristiina Smirnova Narva PSK
27. Jevgenia Izmailova Narva PSK
28. Natalia Klink Narva PSK
29. Veera Petskurova Narva PSK
30. Viktoria Aleksandrovitš Narva PSK
31. Jelizaveta Rõbakova Narva PSK
32. Daria Ilika Narva PSK
33. Liisa Jerahtina Aseri SK
34. Viktoria Kisseljova Maardu LTK
35. Karin Talving Haapsalu LTK
36. Sirelin Siigur Pärnumaa SL
37. Ülli-Kristel Uueni Sõmeru SK




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles