Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Aeroobika: Kohtla-Järve aeroobikakuninganna on Marija Rõbina

13.01.2008

Laupäeval, 12. jaanuaril toimud Kohtla-Järve Aeroobikakuninganna võistlusel Ahtme Spordihallis pälvis kuninganna tiitli Marija Rõbina. Teise koha saavutas Inga Lulla ja kolmanda koha Olga Ignatjeva, kõik kolm esindavad Kohtla-Järve spordiklubi Kleo.

Võitja sai auhinnaks spordikaupluse kinkekaart, kolm esimest neiut said Toila Sanatooriumi Wellness keskuse kinkekaardid ja MaxStar Diving Clubilt  divingu kursused, kuuele parimale tüdrukule anti Anderson Ärilt lillekimbud.

”Aeroobikakuninganna” valimine on üritus, sest aeroobikatreeneritel ja harrastajatel on ennast võimalus proovile panna. Kuna pole oluline, et osalejad töötaks treenerina, vaid võivad olla ka harrastaja, siis me ei selgita välja parimat treenerit vaid neiu, kes jäljendab kõige paremini treeneri liigutusi, on hea rütmitajuga, naiselik ja sportlik samaaegselt ja kes väljendab oma musikaalsust liikumise teel,” ütles ürituse korraldaja, Kohtla-Järve spordiklubi Kleo juhataja Natalja Voss.

Aeroobikakuninganna 2007 võistlusel oli kolm vooru, mille käigus osalejad sooritasid erinevaid liikumisi. Žürii võttis hindamisel aluseks tehnilist täitmist, liikumiste ja jõuelementide sooritamise puhtust ja täpsust. Hinnati ka koordinatsiooni, rütmitunnet, väljenduslikkust, aeroobset vastupidavust, treenitust ning väljanägemise esteetilisust ja atraktiivsust.

Ürituse korraldajate tänusõnad kuuluvad kõikidele ürituse toetajatele: Kohtla-Järve Linnavalitsus, Aleksandr Kušnarenko ja OÜ Monada, Oleg Šilov ja Diving Club MaxStar, Roman Šmeljov ja Anderson Äri, Jaak Pruunes ja Toila Sanatoorium.

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=303 

Sportiv.eeNarva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles