Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Aastajooks 2006, viies etapp (J, P, F)

Aeg: 02.08.2006 18:00 - 02.08.2006 21:00:00

Iisaku gümnaasiumi staadion. Distants 2006 m. Stardid: kell 18.00 (-7), kell 18.15 (7+), kell 18.30 (-7), kell 18.45 (7+), kell 19 (-7), kell 19.15 (7+), kell 19.30 (-7), kell 19.45 (7+). Eelregistreerimine lõpeb 31. juulil.

PROTOKOLL (*.xls)
PROTOKOLL (*.htm)

PAREMUSJÄRJESTUS PÄRAST 5. ETAPPI (*.xls)
PAREMUSJÄRJESTUS PÄRAST 5. ETAPPI (*.htm)

PILDID

5. ETAPILE REGISTREERUNUD OSAVÕTJAD
Registreerimiseks saata kiri koos andmetega aadressil info@sportiv.ee
NB! Kõik eelregistreerunud saavad võistluspäeval Sportlandi Jõhvi ja Narva kauplusest osta jooksutarvikuid 30% soodustusega.

 

Ees- ja perekonnanimi                      

 Sünniaeg  Stardiaeg Elukoht 

Organisatsioon

1. Margus Gering  03.05.1990

18.00

Narva  PSK Narvic
2. Toivo Tasa  04.05.1964    Iisaku  
3. Jaanus  Altoja 26.03.1971

19.45

Iisaku  
4. Annika Altoja  19.03.1997 

19.15

Iisaku  
5. Aleksei Tšuvilski 11.03.1995 

18.30

Sillamäe Sillamäe KJK Kalev 
6. Jonne Rooma  21.01.1997

18.15

Toila  Järve Gümnaasium 
7. Jürmo Rooma 15.05.2000

18.15

Toila  
8. Kadre Maalma 08.07.1969

18.15

Toila Järve Gümnaasium
9. Martin Unger  15.11.1943

19.15

Kohtla-Järve Kohtla-Järve SHK
10. Irina Surazakova 18.01.1991   Sillamäe Sillamäe KJK Kalev 
11. Rasmus Luud 01.11.1994   Toila Toila Gümnaasium
12. Sergei Malahhov 18.08.1985   Kohtla-Järve SK Mitš
13. Heinrich Sillang 30.11.1987   Kohtla-Järve SK Mitš
14. Aleksei Markov 14.04.1986   Kohtla-Järve SK Mitš
15. Peeter Priks 03.11.1994 

19.15

Jõhvi Jõhvi Gümnaasium 
16. Priidu Priks 30.03.1937

19.15

Kohtla-Järve Kohtla-Järve SHK
17. Laura Kallas 09.06.1997 

18.15

Rakvere  Rakvere SK 
18. Rahel Kallas 19.01.1996

18.15

Rakvere Rakvere SK
19. Karin Kallas 16.12.1994

18.15

Rakvere Rakvere SK
20. Ramon Kallas 02.03.1993

18.15

Rakvere Rakvere SK
21. Luule Laidro 18.05.1945

18.15

Rakvere  
22. Džulia  Agatšjova 24.04.1993    Sillamäe  Sillamäe KJK Kalev 
23. Erik Gamzejev 14.04.1967

18.15

Kohtla-Järve SK Põhjarannik 
  Eelregistreerimine on lõppenud        

IDA-VIRUMAA AASTAJOOKS 2006m

1. EESMÄRK
1.1 Nii tegevsportlastele kui ka liikumisharrastusega oma lõbuks tegelevatele inimestele võistlusvõimaluse andmine argipäeva õhtuti.
1.2 Ida-Virumaa kergejõustikustaadionite ja nende kasutamisvõimaluste tutvustamine laiemale inimesteringile.
1.3. Endiste kergejõustiklaste tagasitoomine võistlusrajale. Tavaliselt liikumisradadel jms väljaspool staadionit asuvatel jooksmiskohtadel jooksu harrastavatele inimestele staadionil võistlusvõimaluse andmine.
1.4 Uue võistlustraditsiooni loomine.

2. KALENDERPLAAN
1. etapp: 31.05.2006 – Voka
2. etapp: 14.06.2006 – Sillamäe
3. etapp: 21.06.2006 – Kohtla-Järve
4. etapp: 19.07.2006 – Narva
5. etapp: 02.08.2006 – Iisaku
6. etapp: 16.08.2006 – Avinurme

3. STARDIAJAD
3.1 Võistluspäeval antakse kaheksa 2006 m starti: kell 18.00 (-7), kell 18.15 (7+), kell 18.30 (-7), kell 18.45 (7+), kell 19 (-7), kell 19.15 (7+), kell 19.30 (-7), kell 19.45 (7+).
3.2. “-7” ja “7+” on tugevusgruppide tähis ja tähendab, et selles grupis stardivad sportlased, kes tahavad läbida distantsi kuni 7 minutiga (-7) või plaanivad distantsil olla üle 7 minuti (7+).

4. REGISTREERIMINE JA INFO
4.1 Etapile eelregistreerimine lõpeb etapi toimumise nädala esmaspäeval kell 16. Registreerida saab e-postiga info@sportiv.ee.
Registreerimisel tuleb kirja panna:
1) Ees- ja perekonnanimi
2) Täpne sünniaeg
3) Etapi nimi ja soovitav stardiaeg
4) Elukoht
5) Klubi
6) Kontaktandmed
Registreerunud sportlaste andmed (va kontaktandmed) avaldatakse Ida-Virumaa Spordiliidu kodulehel www.sportiv.ee, samas ilmuvad ka etappidejärgselt tulemused.
4.2 Võistluspäeval registreerimine lõpeb pool tundi enne vastava stardi algust.

5. PAREMUSJÄRJESTUSE SELGITAMINE
5.1 Igal etapil reastatakse võistlejad vastavalt saavutatud ajale üldpingeritta, kusjuures eraldi tuuakse välja vanuseaasta koht (naistel ja meestel eraldi).
5.2 Võistleja võib ühel etapil startida mitmes stardigrupis eraldi stardimaksu lisaks maksma ei pea), kuid sel juhul läheb võistlejal arvesse vaid päeva parim aeg.
5.3 Võistluste kokkuvõttes reastatakse võistlejad kolme parema etapi tulemuse summeerimisel, kusjuures eraldi tuuakse välja vanuseaasta koht (naistel ja meestel eraldi). Võrdse üldtulemuse korral saab kõrgema koha vastavalt järgmisele pingereale:
1) parimat etapiaega näidanud võistleja;
2) viimasel etapil parema tulemuse saanud võistleja.

6. AUTASUSTAMINE
6.1 Iga etapi kolme kiiremat meest ja naist autasustatakse mälestusmedaliga.
6.2 Igal etapil loositakse etapil osalenud võistlejate vahel välja loosiauhinnad.
6.3 Kokkuvõttes autasustatakse nii meeste kui ka naiste iga vanuseaasta paremat mälestuskarikaga.
6.4 Kokkuvõttes autasustatakse kolme paremat meest ja naist auhinnaga.
6.5 Kõikidel etappidel osalenud võistlejad vabastatakse stardimaksust 9. septembril toimuval Jõhvi Rahvajooksul.

7. FINANTSEERIMINE
7.1 Võistlustel osavõtumaks on eelregistreerinutele 10 krooni ja kohapeal registreerimisel 25 krooni etapi kohta. Osavõtumaksust on vabastatud õpilased, pensionärid ja töötud. Vähemalt nelja etapi osavõtumaksu maksnud võistlejad saavad jooksu T-särgi.
7.2 Võistlust toetavad Eesti Kultuuriministeerium, Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit ja ühendus Sport Kõigile.

8. KORRALDAJAD
8.1 Võistluse korraldab Ida-Virumaa Spordiliit koostöös kohalike spordiorganisatsioonidega.
8.2. Võistluste organiseerimiskomitee:
Võistluste peakorraldaja – Andres Kallavus
Võistluste peakohtunik – Valdek Murd
Võistluste infojuht – Rene Kundla (502 2860, 332 1224, rene@sportiv.ee)

9. MUUD KÜSIMUSED
Kõik võistluste juhendis määratlemata jäänud küsimused lahendab võistluste organiseerimiskomitee.

Andres Kallavus
Võistluste peakorraldaja  



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles