Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Aastajooks 2006, esimene etapp (J, P)

Aeg: 31.05.2006 18:00 - 31.05.2006 20:00:00

Voka staadion. Distants 2006 meetrit. Stardid: kell 18.00 (-7), kell 18.15 (7+), kell 18.30 (-7), kell 18.45 (7+), kell 19(-7), kell 19.15 (7+), kell 19.30 (-7), kell 19.45 (7+). Eelregistreerimine lõpeb 29. mail.

1. ETAPI TULEMUSED

PROTOKOLL (*.xls)

PROTOKOLL (*.htm)

Kõik tulemused on toodud ka ajalehe Põhjarannik 7. juuni lehes.

 1. ETAPILE REGISTREERUNUD OSAVÕTJAD
Registreerimiseks saata kiri koos andmetega aadressil info@sportiv.ee
NB! Kõik eelregistreerunud saavad võistluspäeval Sportlandi Jõhvi ja Narva kauplusest osta jooksutarvikuid 30% soodustusega.

 Jrk

Ees- ja perekonnanimi                      

 Sünniaeg  Stardiaeg Sg Elukoht 

Organisatsioon

1.

Anneli Goldberg

26.01.1978

18.15

1

Kohtla-Järve                   

Maavalitsus

2.

Rene Kundla

14.12.1975

19.45

1

Jõhvi                                     

IVSL       

3.

Rene Roosimägi 

08.06.1984

18.15

2

Kohtla-Järve

KK Hito 
4. Allen Allet 22.09.1969

19.45

2 Jõhvi KARK
5. Margus Gering  03.05.1990

18.00

1 Narva PSK Narvic
6. Erik Gamzejev 14.04.1967

19.45

3 Kohtla-Järve  SK Põhjarannik
7. Anton Parve  11.01.1985

19.45

4 Kurtna  Alutaguse SuKl 
8. Henrich Sillang  30.11.1987

19.30

1 Kohtla-Järve SK Mitš 
9. Sergei Malahhov 18.08.1985

 19.30

2 Kohtla-Järve SK Mitš 
10. Aleksei Markov 14.04.1986

 19.30

3 Kohtla-Järve SK Mitš
11. Andrei Skubel 20.06.1990

 19.30

4 Jõhvi SK Mitš 
12. Artur Mironjuk 28.04.1995

 19:15

1 Kohtla-Järve SK Mitš 
13. Aleksei Serov 18.05.1995

 19:15

2 Kohtla-Järve SK Mitš 
14. Andrei Bogdanov 04.09.1994

 19:15

3 Kohtla-Järve SK Mitš 
15. Kirill Kotserevski 09.06.1995

 19:15

4 Kohtla-Järve SK Mitš 
16. Valeri Muhametzjanov 26.11.1997

 19:15

5 Kohtla-Järve SK Mitš 
17. Roman Dermeljov 29.11.1997

 19:15

6 Kohtla-Järve SK Mitš 
18. Stanislav Lahno 29.11.1992

 19:15

7 Kohtla-Järve SK Mitš 
19. Ilja Belov 18.07.1995

 19:15

8 Kohtla-Järve SK Mitš 
20. Darja Dermeljova 20.03.1994

 18:45

1 Kohtla-Järve SK Mitš 
21. Anastassia Petrova 10.09.1990

 18:45

2 Kohtla-Järve SK Mitš 
22. Irina Snjatkovskaja  28.12.1996

 18:45

3 Kohtla-Järve SK Mitš 
23. Tatjana Puskareva 25.08.1994

 18:45

4 Kohtla-Järve SK Mitš 
24. Tatjana Petrova 20.03.1992

 18:45

5 Kohtla-Järve SK Mitš 
25. Natalja Latina  21.12.1987

18:00

2 Narva  PSK Narvic
26. Dmitri Ivanov  08.07.1988

18:00

3 Narva  PSK Narvic
27. Alexander Prokofjev  28.01.1991

 18:00

4 Narva  PSK Narvic
28. Mikk Põdra  24.06.1984

19:30

5 Toila
29. Lauri Jalonen  31.10.1971

 19:45

5 Pühajõe KARK
30. Tanel Leisalu  06.01.1979

 18:45

6 Jõhvi
31. Tõnis Tamm 30.05.1939

 19:45

6 Iisaku
32. Risto Sven Schmidt 24.12.1993

19:15

9 Jõhvi SK Järve 
33. Matthias Männik 12.01.1998

19.15

10 Jõhvi SK Järve
34. Kaspar Männik 17.11.2000

19.15

11 Jõhvi SK Järve
35. Kristina Männik 10.08.1973

19.15

12 Jõhvi SK Järve
36. Kristi Võhmar  31.07.1984 

19.15

13 Jõhvi  KJK Visa 
37. Toivo Tasa  02.04.1964 

18.15

3 Iisaku 
38. Žanna Vladimirova 04.08.1982

19.15

14 Narva PSK Narvic
39. Laura Kallas  09.06.1996 

18.45

 7 Rakvere Rakvere SK 
40. Rahel Kallas 19.01.1996

18.45

8 Rakvere Rakvere SK
41. Karin Kallas 16.12.1994

18.45

9 Rakvere Rakvere SK
42. Ramon Kallas 02.03.1993

18.45

10 Rakvere Rakvere SK
43. Luule Laidro 18.05.1945

18.45

11 Rakvere -
44. Anatoli Männi 20.10.1949

19.15

15 Püssi Viru Reisid
45. Ülo Tuur 05.08.1945

18.45

12 Püssi -
46.  Jonne Rooma  21.01.1997 

18.15

Toila  Järve Gümnaasium 
47. Kadre Maalma 08.07.1969

18.15

5 Toila Järve Gümnaasium
48. Madis Mets 22.09.1987

18.30

1 Toila -
49. Mario Karro 20.11.1989

18.30

2 Toila -
  Eelregistreerimine lõppes          
             
50. Galina Logvinova 28.04.1993

 18.00

Sillamäe Sillamäe Kalev
51. Liis Schasmin 15.10.1990     Avinurme -
52. Ahto Agan 02.01.1991     Avinurme -

Startijaid gruppides
18.00 - 5
18.15 - 5
18.30 - 2
18.45 - 12
19.00 - 0
19.15 - 15
19.30 - 5
19.45 - 6

JOOKSU PLAKAT (*.pdf)

IDA-VIRUMAA AASTAJOOKS 2006m

1. EESMÄRK
1.1 Nii tegevsportlastele kui ka liikumisharrastusega oma lõbuks tegelevatele inimestele võistlusvõimaluse andmine argipäeva õhtuti.
1.2 Ida-Virumaa kergejõustikustaadionite ja nende kasutamisvõimaluste tutvustamine laiemale inimesteringile.
1.3. Endiste kergejõustiklaste tagasitoomine võistlusrajale. Tavaliselt liikumisradadel jms väljaspool staadionit asuvatel jooksmiskohtadel jooksu harrastavatele inimestele staadionil võistlusvõimaluse andmine.
1.4 Uue võistlustraditsiooni loomine.

2. KALENDERPLAAN
1. etapp: 31.05.2006 – Voka
2. etapp: 14.06.2006 - Sillamäe
3. etapp: 21.06.2006 – Kohtla-Järve
4. etapp: 19.07.2006 – Narva
5. etapp: 02.08.2006 – Iisaku
6. etapp: 16.08.2006 –  Avinurme

3. STARDIAJAD
3.1 Võistluspäeval antakse kaheksa 2006 m starti: kell 18.00 (-7), kell 18.15 (7+), kell 18.30 (-7), kell 18.45 (7+), kell 19 (-7), kell 19.15 (7+), kell 19.30 (-7), kell 19.45 (7+).
3.2. “-7” ja “7+” on tugevusgruppide tähis ja tähendab, et selles grupis stardivad sportlased, kes tahavad läbida distantsi kuni 7 minutiga (-7) või plaanivad distantsil olla üle 7 minuti (7+).

4. REGISTREERIMINE JA INFO
4.1 Etapile eelregistreerimine lõpeb etapi toimumise nädala esmaspäeval. Registreerida saab e-postiga info@sportiv.ee.
Registreerimisel tuleb kirja panna:
1) Ees- ja perekonnanimi
2) Täpne sünniaeg
3) Etapi nimi ja soovitav stardiaeg
4) Elukoht
5) Klubi
6) Kontaktandmed
Registreerunud sportlaste andmed (va kontaktandmed) avaldatakse Ida-Virumaa Spordiliidu kodulehel www.sportiv.ee, samas ilmuvad ka etappidejärgselt tulemused.
4.2 Võistluspäeval registreerimine lõpeb pool tundi enne vastava stardi algust.

5. PAREMUSJÄRJESTUSE SELGITAMINE
5.1 Igal etapil reastatakse võistlejad vastavalt saavutatud ajale üldpingeritta, kusjuures eraldi tuuakse välja vanuseaasta koht (naistel ja meestel eraldi).
5.2 Võistleja võib ühel etapil startida mitmes stardigrupis eraldi stardimaksu lisaks maksma ei pea), kuid sel juhul läheb võistlejal arvesse vaid päeva parim aeg.
5.3 Võistluste kokkuvõttes reastatakse võistlejad kolme parema etapi tulemuse summeerimisel, kusjuures eraldi tuuakse välja vanuseaasta koht (naistel ja meestel eraldi). Võrdse üldtulemuse korral saab kõrgema koha vastavalt järgmisele pingereale:
1) parimat etapiaega näidanud võistleja;
2) viimasel etapil parema tulemuse saanud võistleja.

6. AUTASUSTAMINE
6.1 Iga etapi kolme kiiremat meest ja naist autasustatakse mälestusmedaliga.
6.2 Igal etapil loositakse etapil osalenud võistlejate vahel välja loosiauhinnad.
6.3 Kokkuvõttes autasustatakse nii meeste kui ka naiste iga vanuseaasta paremat mälestuskarikaga.
6.4 Kokkuvõttes autasustatakse kolme paremat meest ja naist auhinnaga.
6.5 Kõikidel etappidel osalenud võistlejad vabastatakse stardimaksust 9. septembril toimuval Jõhvi Rahvajooksul.

7. FINANTSEERIMINE
7.1 Võistlustel osavõtumaks on eelregistreerinutele 10 krooni ja kohapeal registreerimisel 25 krooni etapi kohta. Osavõtumaksust on vabastatud õpilased, pensionärid ja töötud. Vähemalt nelja etapi osavõtumaksu maksnud võistlejad saavad jooksu T-särgi.
7.2 Võistlust toetavad Eesti Kultuuriministeerium, Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit ja ühendus Sport Kõigile.

8. KORRALDAJAD
8.1 Võistluse korraldab Ida-Virumaa Spordiliit koostöös kohalike spordiorganisatsioonidega.
8.2. Võistluste organiseerimiskomitee:
Võistluste peakorraldaja – Andres Kallavus
Võistluste peakohtunik – Valdek Murd
Võistluste infojuht – Rene Kundla (502 2860, 332 1224, rene@sportiv.ee)

9. MUUD KÜSIMUSED
Kõik võistluste juhendis määratlemata jäänud küsimused lahendab võistluste organiseerimiskomitee.

Andres Kallavus
Võistluste peakorraldaja  



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles