Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall

TULEKUL ÜRITUSED:

SuveVolle 1. etapp
Aeg: 02.06.2020 18:00 - 02.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 2. etapp
Aeg: 09.06.2020 18:00 - 09.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 3. etapp
Aeg: 16.06.2020 18:00 - 16.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 4. etapp
Aeg: 30.06.2020 18:00 - 30.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 5. etapp
Aeg: 07.07.2020 18:00 - 07.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 6. etapp
Aeg: 14.07.2020 18:00 - 14.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 7. etapp
Aeg: 21.07.2020 18:00 - 21.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 8. etapp
Aeg: 28.07.2020 18:00 - 28.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Alutaguse Noorte Mängude 6.-9. klasside tüdrukute meistrivõistlused (J)
Aeg: 16.04.2008 09:15 - 16.04.2008 14:30:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Ajakava: www.sportiv.ee/dokument/ANM_69vorkpall_15160408.xls


Alutaguse Noorte Mängude 6.-9. klasside poiste meistrivõistlused (J)
Aeg: 15.04.2008 09:15 - 15.04.2008 14:30:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Ajakava: www.sportiv.ee/dokument/ANM_69vorkpall_15160408.xls


Ida-Virumaa veteranide meistrivõistlused naistele (J)
Aeg: 13.04.2008 10:00 - 13.04.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiveteranide ühendus, Aime Luuk

Registreerimine kell 10.00 võistluspaigas.


Alutaguse noorte mängude keskkoolide võrkpall (J, 2xF)
Aeg: 08.04.2008 09:15 - 08.04.2008 16:00:00
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Tüdrukud: Iisaku võimla
Poisid: Avinume võimlas
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/anmkkgvorkpall_80408.xls

Tüdrukute turniiri fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=367
Poiste turniiri fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=369


Jõhvi lahtised meistrivõistlused, finaaletapp (P)
Aeg: 29.03.2008 10:20 - 29.03.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

10.20 JÕHVI - MONOLIIT S
11.20 KIVIÕLI - MONOLIIT M
12.20 JÕHVI - KIVIÕLI
13.20 MONOLIIT S - MONOLIIT M

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/johvimvvorkpall_mehed08pr.doc


Illuka murakas, naiste turniir
Aeg: 23.03.2008 10:00 - 23.03.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Illuka spordihoone

Osaleb viis naiskonda: Laekvere, Toi-Vo, I-Volle, Torma, Illuka. Info 516 4752, Villio Reinsalu.


Illuka murakas, meeste turniir
Aeg: 22.03.2008 10:00 - 22.03.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Illuka spordihoone

Osaleb viis meeskonda: Torma, Avinurme, Mäetaguse, Viro, Illuka. Info 516 4752, Villio Reinsalu.


Kalevi karikas naiskondadele (J, F)
Aeg: 16.03.2008 10:20 - 16.03.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Aime Luuk

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=347


Jõhvi lahtised meistrivõistlused meestele, teine päev
Aeg: 09.03.2008 10:20 - 09.03.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Mängude graafik
9. märts
10.20 - Monoliit M - Kiviõli
11.15 - Illuka - Monoliit M
12.10 - Kiviõli - Illuka


Jõhvi lahtised meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 08.03.2008 12:00 - 08.03.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Alagrupid on järgmised:
I alagrupp - Maidla, Jõhvi ja Monoliit S, II alagrupp - Illuka, Monoliit M ja Kiviõli.

Mängude graafik:
8.märts
10.20 - Jõhvi - Monoliit S
11.15 - Maidla - Jõhvi
12.10 - Monoliit S - Maidla

9.märts
10.20 - Monoliit M - Kiviõli
11.15 - Illuka - Monoliit M
12.10 - Kiviõli - Illuka


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles