Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa 3vs3 4. etapp
Aeg: 24.08.2019 11:00 - 24.08.2019 15:00:00

Krabuli.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Tai võrkpalli turniir
Aeg: 04.04.2010 10:00 - 04.04.2010 15:00:00

Narva 6. keskkooli võimla.

Info (vene keeles) http://www.gol.ee/vpervye-v-narve-amerikanka.php


Eesti esiliiga C-finaalturniir
Aeg: 27.03.2010 11:00 - 27.03.2010 16:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

9.-12. koha mängud
Poolfinaalid
11.00 Narva SK Energia/SK Viktoria - Paide/Türi/Väätsa SK
12.30 TTÜ II - SKS/Võru
Kohamängud
14.00 11.-12. koht
15.30 13.-14. koht


Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, kolmas päev
Aeg: 07.03.2010 09:00 - 07.03.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, teine päev
Aeg: 06.03.2010 10:00 - 06.03.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, esimene päev
Aeg: 05.03.2010 11:00 - 05.03.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Ülenurme/Luunja
Aeg: 28.02.2010 13:00 - 28.02.2010 14:15:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Rahvaliiga naiste turniir, Narva SVK - Rakvere
Aeg: 26.02.2010 19:30 - 26.02.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva koorikooli võimla

Infoleht: http://www.sportiv.ee/rahvaliiga0910/


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, kolmas päev
Aeg: 21.02.2010 09:00 - 21.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, teine päev
Aeg: 20.02.2010 10:00 - 20.02.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, esimene päev
Aeg: 19.02.2010 14:00 - 19.02.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles