Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Põlevkivi volle 1. finaalmäng - Narva - Krabuli Küte
Aeg: 18.02.2019 19:00 - 18.02.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, teine päev
Aeg: 06.03.2010 10:00 - 06.03.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, esimene päev
Aeg: 05.03.2010 11:00 - 05.03.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Ülenurme/Luunja
Aeg: 28.02.2010 13:00 - 28.02.2010 14:15:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Rahvaliiga naiste turniir, Narva SVK - Rakvere
Aeg: 26.02.2010 19:30 - 26.02.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva koorikooli võimla

Infoleht: http://www.sportiv.ee/rahvaliiga0910/


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, kolmas päev
Aeg: 21.02.2010 09:00 - 21.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, teine päev
Aeg: 20.02.2010 10:00 - 20.02.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, esimene päev
Aeg: 19.02.2010 14:00 - 19.02.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Kuressaare Avos VK
Aeg: 06.02.2010 13:00 - 06.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - SKS/Võru SK
Aeg: 30.01.2010 13:00 - 30.01.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Rahvaliiga naiste turniir, I-Volle II - Narva SVK
Aeg: 30.01.2010 10:00 - 30.01.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla

Info: http://www.sportiv.ee/rahvaliiga0910/

Pärast mängu samas kohtumine
I-Volle I - Monoliit-Sport
I-Volle I - Narva SVK


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles