Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Rahvusvaheline noorte V.Nikolajevi mälestusturniir 3. päev
Aeg: 22.09.2019 09:00 - 22.09.2019 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia - EMÜ SK
Aeg: 14.11.2010 14:00 - 14.11.2010 15:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Ida-Virumaa 35+ turniir (J)
Aeg: 30.10.2010 11:00 - 30.10.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla

35+ mängude üldinfo: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7432

Mängude tulemused ja pildid: http://www.sportiv.ee/index.php?2/8468

Orienteeruv ajakava
11.00 Iisaku - Kohtla-Nõmme 2:0 (kohtunik - Iisaku)
11.40 Narva - Kohtla-Järve 2:0 (kohtunik - Kohtla-Nõmme)
12.20 Jõhvi - Kohtla-Nõmme 2:0 (kohtunik - Narva)
13.00 Iisaku - Kohtla-Järve 2:1 (kohtunik - Jõhvi)
13.40 Narva - Jõhvi 2:0 (kohtunik - Kohtla-Järve)
14.20 Kohtla-Järve - Kohtla-Nõmme 2:0 (kohtunik - Iisaku)
15.00 Iisaku - Jõhvi 2:0 (kohtunik - Kohtla-Nõmme)
15.40 Narva - Kohtla-Nõmme 2:0 (kohtunik - Kohtla-Järve) 
16.20 Kohtla-Järve - Jõhvi 1:2 (kohtunik - Narva)
17.00 Narva - Iisaku 2:0 (kohtunik - Jõhvi)
Kaks esimest geimi kui 21ni, vajadusel kolmas kuni 15ni, 2punktise vahega.


Kalevi karikaturniir meeste võrkpallis (J)
Aeg: 17.10.2010 10:00 - 17.10.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Aime Luuk


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia - EMÜ SK
Aeg: 16.10.2010 13:00 - 16.10.2010 14:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


XII rahvusvaheline Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, kolmas päev
Aeg: 26.09.2010 09:00 - 26.09.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/nikolajevvorkpall_2010ajakava.htm


XII rahvusvaheline Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, teine päev
Aeg: 25.09.2010 09:00 - 25.09.2010 21:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Kell 12 võrkpallikohtunike seminar, kell 14 avamine.
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1569
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/nikolajevvorkpall_2010ajakava.htm


XII rahvusvaheline Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, esimene päev
Aeg: 24.09.2010 15:30 - 24.09.2010 21:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/nikolajevvorkpall_2010ajakava.htm


Kaevurite päeva turniir meeste võrkpallis (J)
Aeg: 29.08.2010 16:00 - 29.08.2010 20:00:00
Korraldaja: Aime Luuk


2+2vs2+2 turniir Suvi 2010 (J)
Aeg: 19.08.2010 18:00 - 19.08.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toomas Nõmmiste

Registeerimine lõpeb kell 17.45.


Avinurme 3vs3 võrkpall
Aeg: 15.08.2010 11:00 - 15.08.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Avinurme spordi- ja terviseselts, Andres Kallavus

Võistlus kuulub Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja. Sarja juhend ja punktiseis: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7622


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles