Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Rahvusvaheline Nikolajevi mälestusturniir 1. päev
Aeg: 28.09.2018 00:00 - 28.09.2018 00:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Rahvusvaheline Nikolajevi mälestusturniir 2. päev
Aeg: 29.09.2018 00:00 - 29.09.2018 00:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Ida-Virumaa meistrivõistlused naistele
Aeg: 29.09.2018 11:00 - 29.09.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk


Rahvusvaheline Nikolajevi mälestusturniir 3. päev
Aeg: 30.09.2018 00:00 - 30.09.2018 00:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Kohtla-Järve Kalev - 60 üritused (J, 2xF)
Aeg: 24.04.2010 10:00 - 24.04.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Ilmar Taluste

Kell 10 Naiste võrkpalliturniir Kalev Cup
Kell 16 pidulik osa | Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1359
Aime Luugi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1380


Illuka murakas, naiste turniir (F)
Aeg: 18.04.2010 10:00 - 18.04.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Illuka spordihoone
Korraldaja: Villio Reinsalu

Osalevad Illuka, Laekvere (e tulnud), Torma ja Iisaku.
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1360


Eesti valdade suvemängude meeste võrkpalli alagrupiturniir
Aeg: 18.04.2010 10:00 - 18.04.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli võimla
Korraldaja: Taavi Toomel

Osalevad: Ülenurme, Mäetaguse, Tabivere, Koeru, Vinni


Illuka murakas, meeste turniir
Aeg: 17.04.2010 10:00 - 17.04.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Illuka spordihoone
Korraldaja: Villio Reinsalu

Osalevad Illuka, Avinurme, Mäetaguse ja VK Viro.


Jõhvi lahtised meistrivõistlused meeste võrkpallis (F)
Aeg: 04.04.2010 10:00 - 04.04.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1313


Tai võrkpalli turniir
Aeg: 04.04.2010 10:00 - 04.04.2010 15:00:00

Narva 6. keskkooli võimla.

Info (vene keeles) http://www.gol.ee/vpervye-v-narve-amerikanka.php


Eesti esiliiga C-finaalturniir
Aeg: 27.03.2010 11:00 - 27.03.2010 16:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

9.-12. koha mängud
Poolfinaalid
11.00 Narva SK Energia/SK Viktoria - Paide/Türi/Väätsa SK
12.30 TTÜ II - SKS/Võru
Kohamängud
14.00 11.-12. koht
15.30 13.-14. koht


Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, kolmas päev
Aeg: 07.03.2010 09:00 - 07.03.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, teine päev
Aeg: 06.03.2010 10:00 - 06.03.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, esimene päev
Aeg: 05.03.2010 11:00 - 05.03.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles