Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Jõhvi lahtised meistrivõistlused meestele
Aeg: 24.11.2018 11:00 - 24.11.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

XXV Ida-Virumaa mängud (J, P, 2xF)
Aeg: 12.06.2010 10:00 - 12.06.2010 19:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Jaak Rooden

KOHTLA-NÕMME.

Tulemused: www.sportiv.ee/protokoll/IVM10_tulemused_veebi.xls 
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1439
Lõpuautasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1440

2009. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/4728
2008. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/2830
2006. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/427


Meresuu Spa auhinnaturniir rannavõrkpallis
Aeg: 06.06.2010 10:00 - 06.06.2010 16:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Narva-Jõesuu rand.
Mehed, B-klass (s. 1992. a ja hiljem) ja C-klass (s. 1995. a ja hiljem)
Reistreerimine lõpeb kell 9.45. Osalustasu meestel 50 ja poistel 30 krooni võistkonna kohta.


Narva päevade rannavõrkpalliturniir
Aeg: 05.06.2010 11:00 - 05.06.2010 16:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Joala org.
Kell 11.00  B-klass (s. 1992. a ja hiljem), kell 13.00 mehed.


Eesti meistrivõistlused võrkpallis miniklassis
Aeg: 04.06.2010 12:00 - 04.06.2010 15:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Joala org.

Osalevad 1999. a ja hiljem sündinud poisid ja tüdrukud.

Juhend: http://evf.ee/?id=2021


Jõhvi 3vs3 võrkpalliturniir (P, F)
Aeg: 23.05.2010 11:00 - 23.05.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võistlus kuulub Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja. Sarja juhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7622

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1403

Mehed
1. Illuka
2. (veteranide 1.) Viro-veteranid
3. (M2.) Olümpionik
4. (M3.) Püssi SK
5. VK Viro

Naised
1. Monoliit-Sport I
2. Monoliit-Sport II
3. VK Viro
4. (veteranide 1.) Monoliit-Sport Vet


Paarismängude mitmevõistlus (J, F)
Aeg: 02.05.2010 11:00 - 02.05.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Lauatennise, sulgpalli ja võrkpalli võistlused paaridele.
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1365


IV Mäetaguse kevadturniir
Aeg: 01.05.2010 10:00 - 01.05.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli võimla
Korraldaja: Taavi Toomel

Võistkond 1 2 3 4 P G K
1. Illuka xxxx 2:0 2:1 2:1 6 6:2 I
2. Iisaku 0:2 xxxx 1:2 0:2 3 1:6 IV
3. Mäetaguse 1:2 2:1 xxxx 2:1 5 5:4 II
4. VK Viro 1:2 0:2 1:2 xxxx 4 4:4 III


Kohtla-Järve Kalev - 60 üritused (J, 2xF)
Aeg: 24.04.2010 10:00 - 24.04.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Ilmar Taluste

Kell 10 Naiste võrkpalliturniir Kalev Cup
Kell 16 pidulik osa | Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1359
Aime Luugi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1380


Illuka murakas, naiste turniir (F)
Aeg: 18.04.2010 10:00 - 18.04.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Illuka spordihoone
Korraldaja: Villio Reinsalu

Osalevad Illuka, Laekvere (e tulnud), Torma ja Iisaku.
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1360


Eesti valdade suvemängude meeste võrkpalli alagrupiturniir
Aeg: 18.04.2010 10:00 - 18.04.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli võimla
Korraldaja: Taavi Toomel

Osalevad: Ülenurme, Mäetaguse, Tabivere, Koeru, Vinni


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles