Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall

TULEKUL ÜRITUSED:

SuveVolle 1. etapp
Aeg: 02.06.2020 18:00 - 02.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 2. etapp
Aeg: 09.06.2020 18:00 - 09.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 3. etapp
Aeg: 16.06.2020 18:00 - 16.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 4. etapp
Aeg: 30.06.2020 18:00 - 30.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 5. etapp
Aeg: 07.07.2020 18:00 - 07.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 6. etapp
Aeg: 14.07.2020 18:00 - 14.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 7. etapp
Aeg: 21.07.2020 18:00 - 21.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 8. etapp
Aeg: 28.07.2020 18:00 - 28.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti meistrivõistluste esiliiga, Espak Narva/Energia SK - Paide/Türi/Väätsa
Aeg: 08.11.2014 13:00 - 08.11.2014 15:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Eesti võrkpalli 95 Narvas
Aeg: 08.11.2014 10:00 - 08.11.2014 15:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

10.00 Narva veteranid - Ida-Virumaa veteranid (naised)
11.00 Narva veteranid - Ida-Virumaa veteranid (mehed)
13.00 Narva Espak - VK Paide/Türi (Eesti MV esiliiga)


Kalevi karikas naiskondadele
Aeg: 26.10.2014 10:00 - 26.10.2014 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Aime Luuk, Ilmar Taluste


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Espak Narva/Energia SK - Selver Kikas
Aeg: 25.10.2014 13:00 - 25.10.2014 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Espak Narva/Energia SK - Liider/Rae vald
Aeg: 19.10.2014 12:00 - 19.10.2014 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Jõhvi Cup segavõistkondadele (J)
Aeg: 04.10.2014 15:00 - 04.10.2014 20:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Espak Narva/Energia SK - TTÜ Kiili
Aeg: 04.10.2014 13:00 - 04.10.2014 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Vladimir Nikolejavi mälestusturniir poiste võrkpallis, kolmas päev
Aeg: 21.09.2014 09:30 - 21.09.2014 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Osalevad poisid 1996+.


Võrkpallikohtunike koolitus
Aeg: 20.09.2014 12:00 - 20.09.2014 20:00:00

Koolitaja Mati Koorep.
12.00 Narva Energia SK võimla
17.00 Jõhvi spordihall


Vladimir Nikolejavi mälestusturniir poiste võrkpallis, teine päev
Aeg: 20.09.2014 10:00 - 20.09.2014 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Osalevad poisid 1996+.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles