Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall

TULEKUL ÜRITUSED:

SuveVolle 1. etapp
Aeg: 02.06.2020 18:00 - 02.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 2. etapp
Aeg: 09.06.2020 18:00 - 09.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 3. etapp
Aeg: 16.06.2020 18:00 - 16.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 4. etapp
Aeg: 30.06.2020 18:00 - 30.06.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 5. etapp
Aeg: 07.07.2020 18:00 - 07.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 6. etapp
Aeg: 14.07.2020 18:00 - 14.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 7. etapp
Aeg: 21.07.2020 18:00 - 21.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.


SuveVolle 8. etapp
Aeg: 28.07.2020 18:00 - 28.07.2020 21:00:00
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jõhvi jalgpallistaadioni juures.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, esimene päev
Aeg: 05.03.2010 11:00 - 05.03.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Ülenurme/Luunja
Aeg: 28.02.2010 13:00 - 28.02.2010 14:15:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Rahvaliiga naiste turniir, Narva SVK - Rakvere
Aeg: 26.02.2010 19:30 - 26.02.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva koorikooli võimla

Infoleht: http://www.sportiv.ee/rahvaliiga0910/


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, kolmas päev
Aeg: 21.02.2010 09:00 - 21.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, teine päev
Aeg: 20.02.2010 10:00 - 20.02.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, esimene päev
Aeg: 19.02.2010 14:00 - 19.02.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Kuressaare Avos VK
Aeg: 06.02.2010 13:00 - 06.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - SKS/Võru SK
Aeg: 30.01.2010 13:00 - 30.01.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Rahvaliiga naiste turniir, I-Volle II - Narva SVK
Aeg: 30.01.2010 10:00 - 30.01.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla

Info: http://www.sportiv.ee/rahvaliiga0910/

Pärast mängu samas kohtumine
I-Volle I - Monoliit-Sport
I-Volle I - Narva SVK


Rahvaliiga naiste turniir, Monoliit-Sport - Illuka (F)
Aeg: 17.01.2010 16:00 - 17.01.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi võimla

http://www.sportiv.ee/rahvaliiga0910/
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1207


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles