Esilehele      Sisukord
Esilehele
Paremad » 2007

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK

 

Valiku tegi 12.12.2007 Ida-Virumaa spordiliidu juhatus ja peasekretär

MEHED      
1. Igor Kuzmin Narva sõudmine 55
2. Vladimir Latin Narva sõudmine 38
3. Taavi Selder Toila jalgrattasport 20
4. Leonid Gulov Narva sõudmine 12
5. Vadim Badin Kohtla-Järve vabamaadlus 6
5. Vjatšeslav Košelev Sillamäe kergejõustik 6
5. Martin Toovis Toila motosport 6
8. Sergei Tšukov Jõhvi mudellennundus 4
9. Vladimir Sidorkin Kohtla-Järve ujumine 3
9. Danil Steptšenko Narva laskesuusatamine 3
9. Mario Sild Jõhvi jõutõstmine 3
9. Sergei Rumjantsev Jõhvi tõstmine 3
9. Janek Vallimäe Illuka suusatamine 3
14. Aleksandr Latin Narva triatlon 1
14. Vitali Burakov Kohtla-Järve tõstmine 1
14. Dmitri Lipartov Narva jalgpall 1
       
NAISED      
1. Elina Partõka Kohtla-Järve ujumine  55
2. Tatjana Mannima Kiviõli suusatamine 30
3. Tatjana Tšistjakova Aseri lauatennis 18
4. Anna Unt Kohtla-Järve lestaujumine 12
5. Natalja Tortsova Narva aerutamine 10
6. Anastassia Semjonova Jõhvi kergejõustik 9
7. Veera Rumjantseva Narva laskmine 8
8. Anžela Voronova Narva laskmine 7
9. Jevgenia Rõndina Narva sõudmine 6
10. Valentina Golobenko Kohtla-Järve male 4
10. Helen Schmidt Toila triatlon 4
12. Maris Jõeveer Jõhvi kick-boxing 2
       
VÕISTKONNAD      
1. JK Narva Trans Narva jalgpall  33 
2. Aseri SK naiskond Aseri lauatennis 13
3. Polina ja Natalja Bratuhhina Narva rannavõrkpall 11
4. KK Hito Kohtla-Järve  korvpall
5. Narva LSK naiskond Narva laskmine 2

6. Sillamäe JK Kalev

Sillamäe jalgpall 1
       
TREENERID      
1. Sergei Gluško Narva sõudmine  55
2. Valeri Osmakesku Narva sõudmine 23
3. Valeri Bondarenko Narva jalgpall 21
4. Aleksei Hapov Kohtla-Järve vabamaadlus 11
5. Viktor Kaurson Kiviõli suusatamine 10
6. Aleksandr Makarov Narva laskmine 8
7. Nikolai Bobkov Sillamäe poks 6
7. Jevgeni Terentjev Sillamäe kergejõustik 6
7. Viktor Predbannikov Jõhvi kergejõustik 6
10. Anatoli Sosnovski Kohtla-Järve  tõstmine 
11. Kaarel Schmidt Toila  triatlon 
11. Aleksandr Rumjantsev Jõhvi tõstmine 3
11. Aleksandr Abel Kohtla-Järve lestaujumine 3
14. Tatjana Semtšenkova Kohtla-Järve sportaeroobika 2
14. Vadim Dobiža Sillamäe jalgpall 2
16. Roman Vassiljev Narva lauatennis 1
       
NOORED (s. 1989 ja hiljem)      
1. Jevgenia Rõndina Narva sõudmine  55 
2. Rodion Ippolitov Sillamäe  poks  33 
3. Valentina Golubenko Kohtla-Järve male 20
4. Kairi Schmidt Toila triatlon 17
5. Anna Kajalina Narva võrkpall 12
6. Aleksandr Volodin Kohtla-Järve male 11
7. Olesja Ketško Narva lauatennis 9
8. Jevgeni Soltruk Kohtla-Järve  vabamaadlus 7
9. Katrina Korban Narva male 1




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles