Esilehele      Sisukord
Esilehele
Paremad

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

EESTI PAREMA SPORTLASE VALIMISEL VÕIDU SAANUD IDAVIRULASED

2006 - Igor Kuzmin (sõudmine, sai tiitli Eesti paarisaerulise neljapaadi koosseisus)
2005 - Leonid Gulov (sõudmine, sai tiitli Eesti paarisaerulise neljapaadi koosseisus)
2004 - Leonid Gulov (sõudmine, koos pärnaka Tõnu Endreksoniga said parima võistkonna tiitli)
1991 - Kristina Nurk (lestaujumine)
1966 - Mart Vilt (kergejõustik)

IDA-VIRUMAA SPORDILIIDU AUTASUD

TEENETEPLAAT | vt pilti
Antakse juhatuse otsusega kuni 3 aastas
1. Heino Raam (postuumselt) - 29.05.2007
2. Richard Rooden - 29.05.2007
3. Jüri Schmidt - 17.12.2007
4. Jevgeni Sokolov - 15.12.2008
5. Ülo Raidma - 28.12.2009
6. Vello Lilium - 2010
7. Priidik Kippar - 2011
8. Valdek Murd - 2012
9. Helme Suuk - 2013
10. Nikolai Denissenkov - 2014
11. Kalvi Kivimäe - 2014
12. Tiina Aasmäe - 2015

13. Ilmar Taluste 2016

14. Heino Int 2017

15. Kaire Kutsar 2017

16. Raul Rõõmus 2017

17. Jevgeni Terentjev 2018

AUKIRI
Antakse juhatuse otsusega kuni 10 aastas
1. Harry Heinrichsen - 17.12.2007
2. Aime Luuk - 17.12.2007
3. Tõnu Kapper - 17.12.2007
4. Narva linnavalitsus - 17.12.2007
5. Kohtla-Järve linnavalitsus - 17.12.2007
6. Sillamäe linnavalitsus - 17.12.2007
7. Kohtla vallavalitsus - 17.12.2007
8. Aseri vallavalitsus- 17.12.2007
9. Enno Osi - 15.12.2008
10. Villio Reinsalu - 15.12.2008
11. Priidik Kippar - 15.12.2008
12. Danil Tanaga - 15.12.2008
13. Illuka vallavalitsus - 15.12.2008
14. Heino Int - 15.12.2008
15. Tauno Võhmar - 28.12.2009
16. Jaak Rooden - 28.12.2009
17. Sergei Sergejev - 28.12.2009
18. Aleksandr Starodubtsev - 28.12.2009
19. Larissa Olenina - 28.12.2009
20. Margus Rajas - 28.12.2009
21. Ülo Jõgisoo
22. Helme Suuk
23. Kalvi Kivimäe
24. Ib Lamp
25. Aleksandr Makarov
26. Tatjana Semtšenkova
27. Kersti Rajas

28. Margarita Šerle 2016

29. Valeri Kopassov 2016
30. Kaja Laur 2016
31. Risto Lindeberg 2016
32. Aleksandr Makarov 2017
33. Maarika Raja 2018
34. Piret Niglas 2018
35. Kadre Maalma 2018
36. Andrus Kurs 2018
37. Stepan Pidvysotskiy 2018
38. Aleksandr Lupanov 2018

TÄNUKIRI
Antakse esimehe otsusega

MEDAL
Antakse Ida-Virumaa meistrivõistlustel esikolmikusse tulnud sportlastele

DIPLOM
Antakse Ida-Virumaa meistrivõistlustel esikolmikusse tulnud sportlastele

Lisaks valib spordiliidu juhatus igal aastal maakonna parema mees- ja naissportlase, võistkonna ja noorsportlased. 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles