0

Jalgpall: Trans kaotas võõrsil
09.08.2020

Hiiu kunstmuruväljakul peetud Premium liiga 16. vooru kohtumises kaotas JK Narva Trans Nõmme Kalju FC tulemusega 0:3, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Male: Toimusid Kohtla-Jarve 2020. a. kiirmale meistrivõistlused /SK Diagonaal 10. etapp
09.08.2020

Kohtla-Jarvel peetud selle aasta kiirmale linna meistrivõistlused ja ühtlasi SK Diagonaal 10. etapi võitis Roman Abramov 6,5 punktiga. Võistlejaid oli veel Kiviõlist, Sillamäelt Narvast ja Tallinnast.

Kabe: Toimus Heino Indi karikaturniir
09.08.2020

Jõhvi seltsimajas toimunud Heino Indi karikaturniiri vene kabes võitis tihedas konkurentsis Valeri Kondratjuk 4 punktiga kuuest.

Jalgpall: JK Järvel esimene võit kirjas
09.08.2020

Kodumurul peetud esiliiga 16. vooru kohtumises võiti Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FC Flora U21 tulemusega 2:1, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Võiduvärava lõi 68 mänguminutil Erik Kruglov.

Jalgpall: Trans U21 võit
07.08.2020

II liiga 11. voorus võitis JK Narva Trans U21 võõrsil Tartu FC Heliost tulemusega 2:1, poolaeg 2:0.

Ujumine: Lõppesid 101. Eesti meistrivõistlused
06.08.2020

Eesti meistrivõistluste viimasel päeval saavutas Violanta Gurjanova (Jõhvi SK) neidude 200 m seliliujumises kuldmedali. Juunioride 50 m liblikujumises oli Demid Solodov (SK Energia) kolmas. Eneli Jefimova, kes nüüd esindab Kalevi Ujumiskooli, tuli Eesti meistriks nii naiste kui neidude arvestuses 200 m rinnuliujumises ja tunnistati FINA punktiarvestuse järgi parimaks nooreks.

Discgolf: Ida-Viru nädalamängu XII etapp toimus Iisakus
06.08.2020

Iisaku discgolfipargis toimunud Ida-Viru nädalamängu 12. etapil näitas edasijõudnutes parimat tulemust Üllar Rego (-8 parrile 50 viset). Harrastajates mängis parima tulemuse Iisaku kohalik noormees Romel Lille tulemusega -3 parrile ehk 55 viset. Kokku oli osalejaid 47.

Kergejõustik: Toimus Jõhvi Cup
06.08.2020

Jõhvi Vene Põhikooli staadionil peetud kergejõustiku karikavõistlustel sai Jõhvi Spordikooli kasvandik Savva Novikov seitse alavõitu. Naistest sai kolm alavõitu Jelizaveta Mišina ja TU 14 vanuseklassis võistlev Sofia Sabina Leis - mõlemad esindavad Audentese SK.

Ujumine: Eesti meistrivõistlustel lõppes kolmas päev
05.08.2020

Kolmanda medali saavutas nendel meistrivõistlustel Violanta Gurjanova, kes tuli neidude 400 m kompleksujumises teiseks. Kaks medalit saavutas ka Narva SK Energia Demid Solodov, kes jagas esikohta juunioride 50 m vabaltujumises ja oli kolmas 1500 m vabaltujumises.

Rulluisutamine: Toimus Ida-Virumaa rullisarja eelviimane etapp
05.08.2020

Ida-Viru Rullisarja 4. etapil Mäetagusel paraku ilm võistlejaid ei soosinud ning rullitajatel tuli trotsida vihma ja libedat rada. Osavamatele ja julgematele andis see võimaluse riskida, õnneks siiski keegi ei vääratanud ning tõsisemaid kukkumisi ette ei tulnud. Kokku osales etapil 54 rullisõpra.