0

Jäähoki: Narva PSK mängib karikafinaalis
24.03.2019

Coolbet Hokiliiga karikaturniiri poolfinaalseerias võitis Narva PSK neljanda kohtumise Tallinna Kalev/Vikingi vastu tulemusega 5:2 (3:1 ; 1:0 ; 1:1) ja kokkuvõttes seeria 3:1 ning mängib karikavõistluste finaalis Tartu Välk 494.

Korvpall: HITO/Karjamaa alustas veerandfinaalmänge võiduga
24.03.2019

Saku II liiga esimeses veerandfinaalkohtumises võitis KK HITO/BC Karjamaa KK Viimasi/Kesklinna KK tulemusega 88:73.

Suusatamine: Tatjana Mannima võitis 30 km, Aveli Uustalu kolmas
24.03.2019

Pannjärvel toimunud Eesti meistrivõistlustel 30 km distantsil saavutas I koha Tatjana Mannima, kolmandaks tuli Aveli Uustalu. Meeste 50 km distantsi võitis Raido Ränkel, parim Alutaguse Suusaklubi esindaja Taavi Lahemaa lõpetas kuuendana.

Veteranid: Pannjärvel toimusid Eesti seenioride meistrivõistlused suusatamises
24.03.2019

Ida-Virumaa sportlastele kolm meistritiitlit, 5 hõbe- ja 5 pronksmedalit. Meistriteks tulid M30 Vladimir Latin, M70 Vladimir Tšaikin ja N70 Nadežda Poljakova.

Jäähoki: PSK võitis, Everest kaotas
23.03.2019

Coolbet Hokiliiga karikamängude poolfinaali kolmandas kohtumises kaotas Kohtla-Järve HC Everest Tartu Välk 494 tulemusega 3:9 (0:3; 1:5; 2:1), Narva PSK võitis Tallinna Kalev/Vikingit tulemusega 7:3 (2:1; 3:1; 2:1).

Suusatamine: Pannjärvel sõideti sprinditeadet
22.03.2019

Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses toimunud Eesti meistrivõistluste esimesel päeval sõideti sprinditeadet Meestest võitsid Raido Ränkel ja Marko Kilp Võru Suusaklubist.

Korvpall: RHKK/Expertline kaotas esimese veerandfinaalkohtumise
22.03.2019

Võõrsil toimunud Saku II liiga esimeses veerandfinaalkohtumises pidi RHKK/Expertline vastu võtma neljapunktise kaotuse 78:82, poolajale mindi aga 45:41 eduseisus.

Jalgpall: JK Järve mängiv Richard Tohver lõi Prantsusmaale värava
21.03.2019

Tallinnas toimunud U17 maavõistlusel Eesti ja Prantsusmaa vahel lõi teise poolaja alguses avavärava Eesti kasuks Kohtla-Järve JK Järve mängiv Richard Tohver. Eesti võitis selle kohtumise 2:1.

Korvpall: Virumaa Politsei Spordiselts kindlustas põhiturniiri võidu
21.03.2019

Ida-Virumaa esiliigas võitis Virumaa Politsei Spordiselts põhiturniiri viimases kohtumises Kohtla-Nõmme võistkonda tulemusega 87:68.

Mõttesport: V etapil parim Kiikla Rahvamaja
21.03.2019

Mäetaguse mälumängu 16. hooaja V etapi võitis Kiikla Rahvamaja 39 punktiga, millega vähendas tunduvalt vahet Kaare võistkonnaga, kes sel etapil saavutas II koha 32 punktiga.