0

Jalgpall: Trans on Tipneri karikavõitja
25.05.2019

Tallinnas, A.Le Coq Arenal peetud Tipneri karikavõistluste vigaderohkes finaalmängus võitis JK Narva Trans lisaajal Nõmme Kalju FC tulemusega 2:1, poolaeg ja normaalaeg lõppes tulemusega 1:1.

Kergejõustik: Sinivoore jooksu kiiremad Pia Kivil ja Dmitri Aristov
25.05.2019

Ilm ei soosinud jooksjaid ümber Sinivoore mäe, seepärast jäi ka palju eelregistreerunuid üldse kohale tulemata. Kiiremat aega näitasid Pia Kivil (0:09:15) ja Dmitri Aristov (0:07:07).

Kergejõustik: Deniss Šalkauskas võitis 10000 m jooksu
24.05.2019

Tartu KEVEK staadioni jooksusarja II etapil Tartus Tamme staadionil võitis Deniss Šalkauskas kesk- ja pikamaajooksjate grupis 10000 m jooksu ajaga 37.46,08.

Jalgpall: JK Järve võõrsilt kaotus
24.05.2019

Elvas toimunud esiliiga 12. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve FC Elva võistkonnale tulemusega 0:1, poolaeg lõppes 0:0 viigiga.

Jalgrattasport: Maastikuratta õhtusõitude I etapp sõideti Äkkekülas
24.05.2019

Narva Äkkeküla Pähklimäe terviseradadel sõidetud neljal erineval distantsil oli osalejaid 70. 15 km distantsil oli kiirem Vladimir Všivtsev.

Jalgpall: Trans purustas Maardu Linnameeskonna
23.05.2019

Premium liiga 12. voorus võitis JK Narva Trans koduväljakul Maardu Linnameeskonna tulemusega 5:1. Poolaeg seejuures lõppes tulemusega 1:1. Kübaratrikiga sai hakkama Aleksandr Zakarliuka, kes 12 minuti jooksul lõi kolm väravat.

Orienteerumine: Kohtla-Nõmmel toimus Richard Roodeni valikorienteerumine
22.05.2019

Richard Roodeni valikorienteerumise võitis Andrei Semenkov, järgnesid Jürmo Rooma ja Rasmus Rooden. Enne starti toimus meenutusteminut Kohtla-Nõmme kooli juures asuva Richard Roodeni pingi juures.

Petank: Vokas selgitati Viru spordiklubi meistrid triodele
21.05.2019

Vokas toimunud Viru spordiklubi lahtistel meistrivõistlustel saavutas esikoha trio Jaan Sepp, Mait Metsla, Oskar Sepp.

Kergejõustik: Toimus 48. jooks ümber Harku järve
21.05.2019

48. jooksul ümber Harku järve saavutas Vjatšeslav Košelev M50 vanuseklassis I koha, üldjärjestses lõpetas ta kümnendana.

Varia: Spordinädala info