Ida/Viru

Kabe: Toimus kabeklubi Into juubeliturniir
25.09.2021

Jõhvi seltsimajas toimunud kabeklubi Into 20. aasta juubeliturniiri võitis tihedas konkurentsis Vello Velbaum 6 punktiga kaheksast.

Võrkpall: Selgus Jõhvi ja Ida-Virumaa meister
25.09.2021

Jõhvi Spordihallis peetud Jõhvi lahtised ja Ida-virumaa meistrivõistlused võitis Alutaguse naiskond koosseisus Mirjam Vinkler, Külli Stroo, Julia Pimenova, Annemar Neiland, Melani Nõlvak, Merike Errit.

Korvpall: KK HITO/BC Karjamaa kaotas esimese kohtumise
25.09.2021

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa Keila Korvpallikooli II võistkonnale tulemusega 68:80, poolaeg 34:42. Suurim korvikütt oli Ülar Sala 19 punktiga. Vastastel viskasid kaks meest üle 20 punkti: Margus Pahv 21 ja Conrad Sengbusch 20 punkti.

Korvpall: Esimene kohtumine Reinar Halliku Korvpallikoolil kaheksandikfinaalis peetud
23.09.2021

Kuigi Jones, Teven Dewayne ja Reinar Hallik viskasid kahepeale üle poolte võistkonna punktidest (vastavalt 30 ja 23) ei piisanud sellest, et võita Avis Utilitas Rapla võistkonda, sest nende võistkonnas viskasid kolm mängijat üle kahekümne punkti. Mäng lõppes 113:84 Rapla kasuks, poolaeg 66:56.

Jalgpall: Transile teine kaotus järjest
23.09.2021

Premium liiga 19. voorus kaotas JK Narva Trans turniiritabelis teisel kohal olevale Tallinna FC Flora võistkonnale tulemusega 2:5, poolaeg 1:2. Narvakate väravad lõid Nikita Mihhailov ja Aleksandr Zakarliuka.

Varia: Eesti Rahvuskultuurifondi toetused spordile
23.09.2021

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond võtab 15. oktoobrini vastu taotlusi stipendiumideks ja kultuuriprojektide finantseerimiseks. Stipendiume ja toetusi jagatakse 138-st Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond nimelisest allfondist.

Koolisport: Discgolfi varustuse eripakkumine koolidele
23.09.2021

Eesti Koolispordi Liidu ning Eesti Discgolfi Liidu eestvedamisel alguse saanud kampaania “Kettagolf koolidesse” raames pakutakse koolidele treenimise hõlbustamiseks Eesti päris oma kettatootja Disctroyer ja kettavarustuse maaletooja spordivarustust koolisõbralike hindadega. Kampaaniahinnad kehtivad kuni 31. märtsini 2022.

Koolisport: Kettagolf jõuab koolidesse
23.09.2021

22. septembril sai Eesti Koolispordi Liidu ning Eesti Discgolfi Liidu eestvedamisel alguse kampaania “Kettagolf koolidesse”. Kampaania raames jagatakse õppevideosid, korraldatakse koolitusi ja toimub suur koolidevaheline võistlus.

Korvpall: Reinar Halliku Korvpallikool superkarika kaheksandikfinaalis
22.09.2021

Korduskohtumise Jüri spordihallis küll RHKK kaotas Rae Koss/Hansaviimistlus võistkonnale tulemusega 66:77, kuid kahe mängu kokkuvõttes said nad edasi kaheksandikfinaali, kus nende vastaseks on PAF Korvpalli Meistriliiga võistkond Avis Utilitas Rapla. Esimene nende omavaheline kohtumine toimub juba homme 23.09 algusega kell 19.00 Iisaku Gümnaasiumi spordisaalis.

Raha: Eesti Kultuurkapital jagas raha