30

0

Orienteerumine: Sinimäel toimus neljapäevakute viimane etapp
20.09.2019

RSK Jõhvikas poolt korraldatud Ida-Virumaa orienteerumisneljapäevakute viimasel etapil olid 16KP 3,29 km pikkusel rajal kiiremad Andrei Semenkov ja Olga Jakovleva.

Petank: Voka karikavõistluste 10. etapp oli väga tasavägine
20.09.2019

Voka VI karikavõistluste 10. etapil kogusid kolm võistkonda 4 punkti. Esikolmik järgmine: Jaan Sepp/Aigi Orro, Tõnu Kapper/Vladimir Ogneštšikov ja Oleg Rõndenkov/Oksana Rõndenkova.

Jalgpall: Järvele Tartust kaotus
20.09.2019

Esiliiga 29. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tartu JK Tammeka U21 tulemusega 0:2. Väravad löödi esimese poolaja kümne minutiga.

Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerujad osalesid rahvusvahelisel võistlusel
19.09.2019

Vitipalus toimunud XXXI Suunto Games võistlusel tavarajal tuli kahe päeva kokkuvõttes neljandaks M55 vanuseklassis Urmas Sulaoja, viiendaks M75 vanuseklassis Juhan Bachmann ja kuuendaks M60 vanuseklassis Mihkel Nahkur.

Kikkpoks: Euroopa noorte, kadettide ja juunioride meistrivõistlustelt medalid
19.09.2019

Ungaris toimunud Euroopa meistrivõistlustel kuulusid Eesti 5-liikmelisse koondisesse neli Narva klubi Konkiro esindajat, kellest kolm Ilja Skolnov, Andres Oitsar ja Aleksandra Džikajeva tulid tagasi meistritiitliga ning Daniil Gaiduk hõbemedaliga.

Jalgpall: Transile kodus võit
18.09.2019

Premium liiga 29. voorus võitis JK Narva Trans Tartu JK Tammeka tulemusega 3:2, kusjuures võiduvärava lõi Joseph Saliste mängu lisaminutil. Poolajale mindi 1:1 viigiseisus.

Raha: Kultuurkapital jaotas raha
18.09.2019

Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi III jaotuse tulemused.

Orienteerumine: Lõppes selle aasta Narva orienteerumissari
18.09.2019

Narva orienteerumissarja võitis Eril Raal, kohalikest orienteerujatest oli parim Mati Randoja. Naistest võitis Veera Randoja ja lastest Daniil Lupanov.

Jalgrattasport: Gleb Karpenko Tartu rattamaratonil parim osaleja Ida-Virumaalt
16.09.2019

22. Tartu rattamaratonil saavutas Gleb Karpenko U20 vanuseklassis I koha, üldjärjestuses lõpetas ta 15.

Judo: Narva Cupilt võitu koju ei jäetud
16.09.2019

Narva Cupil oli osalejaid 172 kahekümne viiest klubist Eestist, Venemaalt, Valgevenest, Lätist ja Soomest. Võistkondlikult võitis klubi "Olimp" Tverist, teise koha sai Mogiljovi võistkond Valgevenest ja kolmanda koha Soome võistkond.