Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Koolisport

Võrkpallikoolitus kehalise kasvatuse õpetajatele ja treeneritele
13.02.2020

Võrkpalli Liit korraldab 27.veebruaril kella 12.00-15.15 Sillamäe Spordikompleksis koolituse kehalise kasvatuse õpetajatele ja noortetreeneritele.


Toimus vabariiklik TV 10 olümpiastarti II etapp
27.01.2020

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud vabariiklikul TV 10 olümpiastarti II etapil saavutas Jõhvi Põhikooli õpilane Savva Novikov 60 m tõkkejokksus I koha.


Toimus TV 10 olümpiastarti II etapp
24.01.2020

Ahtme kergejõustikuhallis toimunud TV 10 olümpiastarti kergejõustikuvõistlustel oli osalejaid kaheksast koolist.


Toimus ANM korvpalliturniir kuni 7. klassini
10.01.2020

Alutaguse Noorte Mängude raames toimunud korvpalliturniiri võitis Iisaku Gümnaasium. Ka viskevõistluse osavaima korvpalluri nimele võitsid Andreas Kivimägi ja Riti Marell Paal Iisakust.


Dumle rahvastepalli võitis Iisaku Gümnaasium
27.11.2019

Dumle rahvastepalli võitsid nii Iisaku Gümnaasiumi tüdrukud kui poisid. Pallilahingus 1.-3. klassidele oli tüdrukutest parim Jõhvi Põhikool ja poistest Toila Gümnaasium.


Esikoht korvpallis 6.-9. klassideni läks Iisakusse
09.10.2019

Alutaguse mängude korvpallivõistlusel 6.-9. klassidele oli võidukas Iisaku, järgnesid Jõhvi Põhikool ja Kiviõli I Keskkool.


Alutaguse Noorte Mängude raames toimus murdmaajooksu võistlus
26.09.2019

Väikeste koolide arvestuses oli parim Illuka Kool ja suurte koolide osas Toila Gümnaasium.


Toilas toimusid Alutaguse Noorte Mängude teatejooksud
14.09.2018

Suurte koolide seas saavutas vidu Kiviõli I Keskkool, väikeste koolide seas oli parim Mäetaguse Kool.


Tammiku Gümnaasiumis mängiti lauajalgpalli
07.06.2018

Tammiku Gümnaasiumis toimus traditsiooniline lauajalgpalliturniir ja JK Penalti Cup 1.-2. klassi õpilastele.


Alutaguse noorte mängude turniiri 3+3 võrkpallis võitsid Jõhvi võistkonnad
11.04.2018

6.-9. klasside võistkondadest võitis Jõhvi Vene Põhikool, teine oli Jõhvi Põhikooli II võistkond ja kolmas Jõhvi Põhikooli I võistkond. 10.-12. klasside võistkondadest oli parim Jõhvi Gümnaasiumi võistkond, järgnesid Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi ja Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasiumi võistkonnad.


järgmine > 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles