0

Korvpall

KK HITO/BC Karjamaale kaotus, Alutaguse KK võit
20.12.2019

Saku I liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa Eesti Maaülikool/SKARCON võistkonnale tulemusega 79:97, suurim korvikütt oli Veiko Simm 23 punktiga. Saku II liigas võitis Alutaguse KK Rapla Korvpallikooli tulemusega 79:72. Põhiliselt Markus Laanemetsa ja Jaanus Pärnpuu tabavatele visetele see mäng võidetigi (vastavalt 33 ja 24 punkti).

BK Narva jätkab võitudega
17.12.2019

Ida-Virumaa meistrivõistlustel võitis BK Narva KK HITO/BC Karjamaa U18 tulemusega 122:84. 34 punktiga panustas võitu Aleksandr Ragni, kaotajate parim oli Madis Järvepere-Luik 20 punktiga.

KK HITO/BC Karjamaale kodus kaotus
13.12.2019

Saku I liigas pidi KK HITO/BC Karjamaa vastu võtma kaotuse Kadrina Karudelt tulemusega 94:76, kuigi poolaeg võideti 46:41. Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mis kaotati 18 punktiga. Suurim korvikütt oli Edvard Trumm 24 punktiga, vastastel Wrighten Austin Dwight 25 punktiga.

Alutaguse KK kuues võit
13.12.2019

Saku II liigas võitis Alutaguse KK koduvalla võistkonda Iisaku Gümnaasium/RHKK tulemusega 79:64, parim korvikütt oli Ülar Sala 26 punktiga.

Iisaku/RHKK teine võit
10.12.2019

Ida-Virumaa meistriliigas saavutas Iisaku/RHKK teise võidu KK HITO/BC Karjamaa U18 üle tulemusega 98:83. Võitjate suurim korvikütt oli Artur Saariste ja kaotajate Märt Ait.

Ida-Virumaa karikavõistlustel selgus esimene finalist
09.12.2019

Ida-Virumaa karikavõistluste poolfinaalis võitis KK HITO/Elvarem BK Narva tulemusega 109:84.

KK HITO/BC Karjamaale teine võit
08.12.2019

Saku I liigas saavutas teise võidu KK HITO/BC Karjamaa, kes võõrsil võitis Paide Viking Window võistkonna tulemusega 92:82. Suurim korvikütt oli Veiko Simm 22 punktiga.

Narvale ja Pühajõele võit
07.12.2019

Ida-Virumaa meistrivõistlustel võitis BK Narva Tööriistamarket/Lüganuse võistkonda tulemusega 96:72 ja KK Pühajõe Sllamäe Kalev/Gümnaasiumi 71:67.

Alutaguse valla võistkondadele võõrsilt kaotused
06.12.2019

Saku II liigas kaotas Alutaguse KK Keila Korvpallikoolile tulemusega 55:77 ja Iisaku Gümnaasium/RHKK Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc võistkonnale tulemusega 59:111.

Ida-Virumaa meistriliigas peeti järjekordsed kohtumised
02.12.2019

Kohtla-Järvel toimunud kohtumistes avaldas Jõhvi Kossutiim südi vastupanu Entehi võistkonnale, kuid pidi ikkagi vastu võtma kaotuse 60:66 ja Virumaa Politsei Spordiselts oli parem Narva SK Energiast tulemusega 81:64.