0

Korvpall

BC Karjamaale võit
15.02.2019

Ida-Virumaa esiliigas võitis BC Karjamaa KK HITO/Elvarem võistkonda tulemusega 97:68.

BC Narva võitis kodus
11.02.2019

Saku II liigas võitis BC Narva kodus endast turniiritabelis kõrgemal kohal olevat Eesti Maaülikool/Ülenurme võistkonda tulemusega 83:80.

KK HITO/BC Karjamaa jätkab võidulainel
08.02.2019

Saku II liigas võitis KK HITO/BC Karjamaa Jõhvis peetud kohtumises RHKK/EXpertline võistkonda. Esimene veerandaeg võideti tulemusega 19:11, poolajale mindi võiduseisus 41:30. Kolmas veerand lõppes tulemusega 55:46 ja kogu kohtumine 72:55.

RHKK/Expertline võitis kodus ülisuurelt
07.02.2019

Saku II liiga kohtumises võitis RHKK/Expertline Valgamaa Kutseõppekeskust tulemusega 100:27.

Virumaa Politsei Spordiseltsile võit
01.02.2019

Ida-Virumaa esiliigas võitis Virumaa Politsei Spordiselts Iisaku meeskonna tulemusega 92:57.

RHKK/Expertline kaotas kodus ühe punktiga
31.01.2019

Saku II liigas kaotas RHKK/Expertline Iisakus Võrumaa meeskonnale 87:88.

RHKK/Experline võitis, BC Narva kaotas
28.01.2019

Saku II liigas võitis RHKK/Expertline võõrsil TÜ/Kuremaad tulemusega 73:58, BC Narva aga kaotas kodus Terminal Oilile tulemusega 73:76.

Lüganuse ja Narva SK Energia olid võidukad
28.01.2019

Ida-Virumaa esiliigas võitis Lüganuse Alutaguse Kossutiimi tulemusega 93:71 ja Narva SK Energia Enteh võistkonda tulemusega 87:81.

Pühajõele napp võit
27.01.2019

Ida-Virumaa esiliigas võitis KK Pühajõe BC Karjamaad tulemusega 76:73.

KK HITO/Elvarem Ida-Virumaa karikavõitja
26.01.2019

Täna Voka spordihoones toimunud karikafinaalis võitis KK HITO/Elvarem Lüganuse meeskonda tulemusega 90:73.