0

Korvpall

KK HITO/BC Karjamaa alustas II liigat võiduga
12.10.2018

Saku II liiga esimeses kohtumises Ida-Virumaal olid vastamisi KK HITO/BC Karjamaa ja BC Narva. Tasavägise esimese veerandaja võitis KK HITO/BC Karjamaa tulemusega 18:14. Teisel veerandajal läks korraks juhtima BC Narva, kuid poolajale mindi ikkagi KK HITO/BC Karjamaa eduseisus 37:31.

Lüganusele esimeses voorus kaotus
08.10.2018

Ida-Virumaa rahvaliiga esimeses voorus kaotas Lüganuse tulemusega 61:76 Virumaa Politsei spordiseltsile.

Iisaku esimeses voorus võidukas
07.10.2018

Ida-Virumaa rahvaliiga esimeses voorus võitis Iisaku Narva SK Energia võistkonda tulemusega 99:83.

Ida-Virumaa rahvaliigas esimene kohtumine peetud
06.10.2018

KK Pühajõe võitis kodusaalis KK HITO/Elvarem võistkonda tulemusega 81:57.

Kohtla-Järvel mängisid noored 3x3 vastu
17.09.2018

Kohtla-Järve lahtistel meistrivõistlustel 3x3 vastu saavutas U14 vanuseklassis I koha võistkond INTRO koosseisus M.Han, A.Patrushev, K.Simonenko, K.Prostonina ja U16 vanuseklassis Sillamäe koosseisus N.Gimutdinov, A.Sovitski, A.Krassovski.

Algamas on uus korvpallihooaeg
12.09.2018

Registreerimise tähtaeg Ida-Virumaa meistrivõistlustele ja karikavõistlustele ning Rahvaliigasse on 14. september.

Alanud on võistkondade registreerimine Ida-Virumaa meistri- ja karikavõstlustele ning Rahvaliigasse
03.09.2018

Registreerimine kuni 14. septembrini 2018.

Välkturniiri võitis KK HITO/ ELVAREM
03.09.2018

Tarkusepäeval Jõhvis toimunud korvpalli välkturniiri, Jõhvi lahtised meistrivõistlused võitis KK HITO/ ELVAREM - Veiko Simm, Jarko Kool, Kristo Sumnikov, Heimar Juhanson, Margo Tali. Osalema oli tulnud 6 võistkonda.

Selgusid võitjad Jõhvi/Järve karikal
25.08.2018

Võidud jäeti koju U15 vanuseklaasis, kus võidutses KK HITO/BC Karjamaa ning U19 vanuseklassis, mille võitis JÕhvi SK.

Eile startis Jõhvis ja Kohtla-Järvel 25. korda rahvusvaheline noorte korvpalliturniir Jõhvi/Järve Karikas
24.08.2018

Raul Rõõmuse mälestusele pühendatud turniiril osaleb 64 noormeeste võistkonda (Venemaalt 8, Lätist 18, Eestist 38). Mängud toimuvad 8 vanuseklassis, noorimad on 9-10 aastased ja vanimad 18-19 aastased korvpallurid.