Ida/Viru

Korvpall

Optibet Rahvaliigas võit KK HITO/BC Karjamaale
18.01.2022

Optibet Rahvaliigas võitis KK HITO/BC Karjamaa Enteh võistkonda tulemusega 79:59, poolaeg 44:33. 29 punkti viskas Kaspar Kaukes ja 24 punkti Tanel Maalma.Entehi paremad Pavel Maikov 25 ja Maksim Dmitriev 21 punktiga.

KK HITO/BC Karjamaa kaotas võõrsil
15.01.2022

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa KK Askusele tulemusega 59:64, poolaeg 28:31. 15 punkti viskasid Allan-Erik Elp ja Ülar Sala, vastastel oli pidurdamatu Rauno Meerits 37 punktiga.

RHKK/Iisaku Gümnaasiumile kaotus
14.01.2022

Saku I liigas kaotas RHKK/Iisaku Gümnaasium TERE Kadrina Karudele tulemusega 72:103, poolaeg 45:54. Reinar Hallikult 17, Andrus Lehismetsalt 15 punkti.

Saku II liigas kohtus KK HITO/ BC Karjamaa BC Viljandi vald/Eesti Maavaraga
20.12.2021

17.12.2021 kohtusid Jõhvi spordihallis Saku II liiga mängus KK HITO/ BC Karjamaa ja BC Viljandi vald/Eesti Maavara meeskonnad. Mäng lõppes tulemusega 78:73 Viljandi võistkonna kasuks.

KK HITO/BC Karjamaa võitis kodusaalis Saku II liiga kohtumise
13.12.2021

Reedel, 10.12. mängisid Jõhvi Spordihallis Meeste Saku II liiga kohtumisel KK HITO/ BC Karjamaa ja Haapsalu võistkonnad. KK HITO/BC Karjamaa võitis võistkond võitis tulemusega 71:66.

Ida-Viru Optibet rahvaliigas peeti nädalavahetusel selle aasta viimased kohtumised.
13.12.2021

Laupäeval, 11.12. mängisid Maidla Kooli Spordihoones omavahel KK HITO ja Tööriistamarket/ Lüganuse võistkonnad. Mäng lõppes Tööriistamarket/ Lüganuse võistkonna võiduga 91:89 Pühapäeval, 12.12. kohtusid aga Kohtla-Järve spordihoones KK HITO ja Sillamäe SK võistkonnad. Sillamäe SK võistkond võitis 80:76.

Optibet Rahvaliigas sai BK Narva järjekordse võidu
06.12.2021

Optibet Rahvaliigas võitis BK Narva Entehi võistkonda tulemusega 76:60 ja juhib turniiritabelit täiseduga.

Reinar Halliku KK/Iisaku Gümnaasiumile teine kaotus järjest
02.12.2021

Saku I liiga kohtumises ei piisanud RHKK/Iisaku Gümnaasiumi kolme mängija Teven Dewayne Jonesi (17 punkti), Marcus Merimaa (15 punkti) ja Andrus Lehismetsa (13 punkti) kahekohalisest punktisummast, et võita Rae Koss/Hansaviimistlus võistkonda, kus üleplatsimees oli Ron Pehka 26 punktiga. Mäng kaotati tulemusega 71:76, poolaeg 27:29. Suurem vahe tuli sisse kolmandal veerandajal, mis kaotati 8 punktiga.

Mänge peeti Saku I, Saku II ja Opibet Rahvaliigas
29.11.2021

Saku I liigas kaotas RHKK/Iisaku Gümnaasium võõrsil Tamsalu Las Toros/Taltech võistkonnale tulemusega 65:78, poolaeg 30:40. Saku II liigas oli KK HITO/BC Karjamaa võõrsil võidukas kui võideti Rae Koss/Rae Spordikooli tulemusega 86:55, poolaeg 38:19. Optibet Rahvaliigas võitis Tööriistamarket/Lüganuse Enteh võistkonda tulemusega 85:37, poolaeg 34:12 ja BK Narva Jõhvi Kossutiimi tulemusega 104:68, poolaeg 55:29.

Optibet Rahvaliiga Ida regioonis jätkab täiseduga BK Narva
22.11.2021

Optbet Rahvaliigas võitis BK Narva kodusaalis Tööriistamarket/Lüganuse võistkonda tulemusega 90:75, poolaeg 43:32. Resultatiivsemad olid Aleksandr Ragni 27 ja Deniss Makarenko 24 punktiga, Lüganuse võistkonna parim oli Henry Tammann 22 punktiga.