0

Korvpall

Sillamäe Gümnaasium võitis kodus
29.11.2020

Ida regiooni rahvaliigas võitis Sillamäe Gümnaasium kodus BC Narva tulemusega 80:67. Võitjatel said kahekohalise punktisumma kirja Denis Kuznetsov 15, German Pistsassov 14 ja Leonid Leontjev 12 punkti, kaotajatel aga viskas Aleksei Žavoronkov 37 punkti.

Ida regiooni Rahvaliigas peeti üks kohtumine
22.11.2020

Ida regiooni Rahvaliigas võitis Tööriistamarket/Lüganuse kodus Sillamäe Gümnaasiumi võistkonda tulemusega 79:67. Suurimad korvikütid olid Alois Tammearu ja Raul Rego 22 punktiga, vastaste parim oli Denis Kuznetsov samuti 22 punktiga.

KK HITO/BC Karjamaale ka neljas võit
21.11.2020

Jõhvi Spordihallis peetud kohtumises võitis KK HITO/BC Karjamaa BC Viljandi vald/Eesti Maavara võistkond tulemusega 83:74. Võidule pandi alus kolmandal veerandajal, mis võideti 13 punktiga. Kahekohalise punktiarve said kirja Sander Saare 21, Margo Tali ja Veiko Simm 15 ning Urmet Roosimägi 10 punktiga. Vastaste parim oli Vaiko Riives 24 punktiga.

RHKK/Iisaku Gümnaasiumile neljas võit
19.11.2020

Saku II liiga kohtumises võitis RHKK/Iisaku Gümnaasium võõrsil Terminal Oil võistkonda tulemusega 84:72. Võidule pani aluse teine veerandaeg, mis võideti 11 punktiga. Kahekohalise punktiarve said kirja Kelly Allen Hinds Jr 16, Reinar Hallik 15, Robin Kägo 13 ja Malik D'Anfernee Pugh 12 punktiga. Vastaste parim oli Anar Park 19 punktiga.

Üks poolfinalist selgunud
16.11.2020

Ida-Virumaa karikasarja veerandfinaalis võitis Toila võistkond KK HITO/Elvarem võistkonna tulemusega 109:35. Võitu panustasid kõige rohkem Jalmar Joosep Saar 24, Andrus Lehismets 21 ja Jano Kunts 19 punktiga. 1/8 finaalis võitis Tööriistamarket/Lüganuse Sillamäe Gümnaasiumi võistkonda tulemusega 105:40, kus peaaegu pooled punktid (54) viskas Erik Raud.

Jõhvi Kossutiimile kolmas võit
15.11.2020

Ida regiooni rahvaliigas saavutas Jõhvi Kossutiim võidu KK HITO/Elvarem võistkonna üle tulemusega 91:70. Kõige tasavägisemad olid teine ja neljas veerandaeg. Kõik Jõhvi mängijad said kahekohalise punktiarve, kõige enam Taiv Valdur 29 punkti. Kohtlajärvelaste parim oli Reijo-Krismar Nano 25 punktiga.

KK HITO/BC Karjamaale teine kaotus Saku II liigas
13.11.2020

Pauluse spordihaliis peetud kohtumises kaotas KK HITO/BC Karjamaa Siris/Starforest võistkonnale, kes praegu juhib täiseduga turniiritabelit, tulemusega 75:96. Kaotati kõik veerendajad, kuid suurim kaotus tuli kolmandal veerandajal 13 punktiga.

Saku II liigas kohtusid Alutaguse valla võistkonnad omavahel
11.11.2020

Saku II liigas saavutas Alutaguse valla võistkondade omavahelises kohtumises võidu RHKK/Iisaku Gümnaasium tulemusega 88:70. Nende parimaks osutus uus ameeriklane Kelly Allen Hinds Jr 24 punktiga, teine ameeriklane Malik D'Anfernee Pugh lisas 23 punkti. Alutaguse võistkonna parim oli Einar Grüning 22 punktiga.

Rahvaliigas peeti kaks kohtumist
10.11.2020

Kohtla-Järvel peetud kohtumises võitis Enteh KK HITI/Elvarem võistkonda tulemusega 84:75 ja jätkab täiseduga. Suurim korvikütt oli Andrei Vorobjov 26, kaotajate parim Reijo-Krismar Nano 34 punktiga. Jõhvis peetud kohtumises oli Jõhvi Kossutiim parem Tööriistamarket/Lüganuse võistkonnast tulemusega 81:68, suurimad korvikütid Nikita Golovin 29 ja kaotajatest Jussi Kaldaru 22 punktiga.

Ida-Virumaa karikavõistlustel peeti teine kohtumine
09.11.2020

Jõhvis peetud Ida-Virumaa karikavõistluste teises kohtumises võitic BC Narva Jõhvi Kossutiimi tulemusega 86:76. Narvakatest viskas 20 punkti ja enam kolm mängijat: Denis Makarenko 24, Aleksander Ragni 22 ja Igor Shustrov 20 punkti, Jõhvi võistkonna parim oli Nikita Golovin 22 punktiga.