0

Korvpall

Kohtla-Järvel mängisid noored 3x3 vastu
17.09.2018

Kohtla-Järve lahtistel meistrivõistlustel 3x3 vastu saavutas U14 vanuseklassis I koha võistkond INTRO koosseisus M.Han, A.Patrushev, K.Simonenko, K.Prostonina ja U16 vanuseklassis Sillamäe koosseisus N.Gimutdinov, A.Sovitski, A.Krassovski.

Algamas on uus korvpallihooaeg
12.09.2018

Registreerimise tähtaeg Ida-Virumaa meistrivõistlustele ja karikavõistlustele ning Rahvaliigasse on 14. september.

Alanud on võistkondade registreerimine Ida-Virumaa meistri- ja karikavõstlustele ning Rahvaliigasse
03.09.2018

Registreerimine kuni 14. septembrini 2018.

Välkturniiri võitis KK HITO/ ELVAREM
03.09.2018

Tarkusepäeval Jõhvis toimunud korvpalli välkturniiri, Jõhvi lahtised meistrivõistlused võitis KK HITO/ ELVAREM - Veiko Simm, Jarko Kool, Kristo Sumnikov, Heimar Juhanson, Margo Tali. Osalema oli tulnud 6 võistkonda.

Selgusid võitjad Jõhvi/Järve karikal
25.08.2018

Võidud jäeti koju U15 vanuseklaasis, kus võidutses KK HITO/BC Karjamaa ning U19 vanuseklassis, mille võitis JÕhvi SK.

Eile startis Jõhvis ja Kohtla-Järvel 25. korda rahvusvaheline noorte korvpalliturniir Jõhvi/Järve Karikas
24.08.2018

Raul Rõõmuse mälestusele pühendatud turniiril osaleb 64 noormeeste võistkonda (Venemaalt 8, Lätist 18, Eestist 38). Mängud toimuvad 8 vanuseklassis, noorimad on 9-10 aastased ja vanimad 18-19 aastased korvpallurid.

Toimusid Ida-Virumaa noorte meistrivõistlused tänavakorvpallis
04.06.2018

Jõhvi Põhikooli staadionil toimunud meistrivõistlustel osales 26 võistkonda 78 poisiga.

Lõppes Ida-Virumaa Rahvaliiga hooaeg
30.04.2018

I koha võitis Virumaa Politsei Spordiselts, kes finaalis võitis Kohtla-Järve Entehit tulemusega 85.70. III koha saavutas Iisaku, kes võitis Narva SK Energiat tulemusega 93.77.

Reinar Halliku Korvpalliakadeemia kutsub õppima
30.04.2018

Reinar Halliku Korvpalliakadeemia kutsub noori gümnaasiumiealisi poisse-tüdrukuid üle Eesti Iisaku gümnaasiumisse, kus õppetöö ja sportimine on igapäevaselt lõimitud. Vastu võetakse ka 9. klassi tulla soovivaid poisse ja tüdrukuid.

Iisakus selgus Ida-Virumaa meister
28.04.2018

Ka teises kohtumises alistas KK HITO Reinar Halliku KK/Jõhvi SK/Toila tulemusega 81:76 ja tuli juba 13. korda Ida-Virumaa meistriks.