15.06.2020

Eesti aasta parimateks poksijateks valiti tervelt kolm ühest perekonnast pärit tulevikulootust – vennad Pavel Kamanin, Semjon Kamanin ning Fjodor Kamanin. Parima täiskasvanute treeneri tiitli pälvis Vladimir Zazogin (Järve Boxing). Ühtlasi valiti Järve Boxing parimaks täiskasvanute klubiks.

Stiven Aas jätkab võitlust olümpiapileti saamiseks
17.03.2020

Londonis olümpiamängude Euroopa kvalifikatsioonivõistluste esimeses kohtumises võitis Stiven Aas kuni 81 kg aalukategoorias Poola poksijat ja pääses teise ringi, kuid võistlused katkestati koroona viiruse tõttu.

Ida-Virumaale viis meistritiitlit
23.02.2020

Tallinnas toimunud Eesti meistrivõistlustel poksis võitsid meistritiitli Mark Andrejev -57 kg, Semjon Kamanin -63 kg, Pavel Kamanin -69 kg (Narva PSK), Rodion Ippolitov -75 kg (Sillamäe Evail-Athletics) ja Stiven Aas -81 kg (Järve Boxing).

Toimusid Hans Kaiva mälestusvõistlused
12.02.2020

XXI Hans Kaiva mälestusvõistlustel oli peale Eesti poksijate osalejaid veel Venemaalt, Ukrainast, Valgevenest, Leedust.

Toimus Jõhvi Box Open
05.11.2019

Jõhvi Box Open'il osales 118 sportlast 18 klubist Eestist, Lätist ja Rootsist.

Kaliningradis toimus rahvusvaheline poksiturniir
12.12.2018

Seitsme riigi poksijate osalusel toimunud turniiril võitsid eestlastest kuldmedali Dmitri Protkunas, Mark Ladissov, Robert Šibalov ning koondise üks esinumbritest Stiven Aas.

Narvas toimusid Ida-Virumaa ja Narva meistrivõistlused poksis
03.12.2018

Narva poksijate kõrval saavutasid esikohti ka poksijad Olümp Maardu Poksiklubist Kalev, Tallinna Poksiklubist Sofron, Kohtla-Järve Poksiklubist Järve-Boxing, Jõhvi Poksiklubist Loit ja Kiviõli Poksiklubist.

Jõhvi Box Open'il oli esindatud neli riiki
06.11.2018

Jõhvi Box Open'il osales 114 sportlast. Parimateks tunnistati C-klassis Aleksandr Mokan (Loit), B-klassis Matvei Starikov (Sofron), A-klassis Aleksei Šeršunov (Kreenholm, S-klassis Semjon Karhanin (J-Boxing).