12.04.2021

Poolas toimuvatel noorte maailmameistrivõistlustel poksis kuuluvad Eesti koondisesse Diana Gorišnaja Kiviõli Poksiklubist, Anton Vinogradov Narva PSK ja Mario Erjazov Narva Boxing-Energiast.

EOK preemia Kiviõli poksijale ja tema treenerile
22.12.2020

Eesti Olümpiakomitee premeerib Euroopa juunioride meistrivõistlustel kaalukategoorias -51 kg pronksmedali võitnud poksijat Diana Gorišnajat (Kiviõli PK) 1000 euroga ja tema treenerit Vladimir Tšurkinit 500 euroga.

Veel üks pronksmedal Euroopa noorte meistrivõistlustelt
04.12.2020

Bulgaarias Sofias toimunud 24. Euroopa juunioride (U17) meistrivõistlustel saavutas Aleksandra Meliss (Kreenholmi PK/Narva PSK) -70 kg kaalukategoorias III koha.

Diana Gorišnajale noorte Euroopa meistrivõistlustelt pronks
22.11.2020

Montenegros, Budvas peetud poksi noorte Euroopa meistrivõistlustel U20 vanuseklassi -51 kg kaalukategoorias saavutas Diana Gorišnaja Kiviõli Poksiklubist kolmanda koha. Veerandfinaalis alistas ta kogenud bulgaarlanna Blagovesta Gregorieva kindlalt kohtunike ühehäälse otsusega.

Narvas toimusid Eesti meistrivõistlused noortele
02.11.2020

Narvas toimunud Eesti U15 ja U17 vanuseklassi meistrivõistlustelt Ida-Virumaale 22 meistritiitlit.

Ida-Virumaa poksijate edukas esinemine Leedus
27.10.2020

Leedus toimunud XXIV Algirdas Cocikase rahvusvahelisel mälestusvõistlustel saavutas Mark Andrejev (Narva PSK) -60 kg kaalukategoorias II koha. Finaalis pidi ta tunnistama soomlase Arslan Karhevi paremust. Semjon Kamanin (Narva PSK) -64 kg ja Stiven Aas (Järve-Boxing) -81 kg kaalukategoorias tulid pronksile.

Eesti Poksiliit tunnustas parimaid
15.06.2020

Eesti aasta parimateks poksijateks valiti tervelt kolm ühest perekonnast pärit tulevikulootust – vennad Pavel Kamanin, Semjon Kamanin ning Fjodor Kamanin. Parima täiskasvanute treeneri tiitli pälvis Vladimir Zazogin (Järve Boxing). Ühtlasi valiti Järve Boxing parimaks täiskasvanute klubiks.

Stiven Aas jätkab võitlust olümpiapileti saamiseks
17.03.2020

Londonis olümpiamängude Euroopa kvalifikatsioonivõistluste esimeses kohtumises võitis Stiven Aas kuni 81 kg aalukategoorias Poola poksijat ja pääses teise ringi, kuid võistlused katkestati koroona viiruse tõttu.

Ida-Virumaale viis meistritiitlit
23.02.2020

Tallinnas toimunud Eesti meistrivõistlustel poksis võitsid meistritiitli Mark Andrejev -57 kg, Semjon Kamanin -63 kg, Pavel Kamanin -69 kg (Narva PSK), Rodion Ippolitov -75 kg (Sillamäe Evail-Athletics) ja Stiven Aas -81 kg (Järve Boxing).