0

Kergejõustik

Jekaterina Mirotvortseva võitis järjekordse Eesti meistritiitli
09.08.2020

Naiste 10 000 m käimise võitis Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev Sillamäe) ajaga 50.11,22

Toimus Jõhvi Cup
06.08.2020

Jõhvi Vene Põhikooli staadionil peetud kergejõustiku karikavõistlustel sai Jõhvi Spordikooli kasvandik Savva Novikov seitse alavõitu. Naistest sai kolm alavõitu Jelizaveta Mišina ja TU 14 vanuseklassis võistlev Sofia Sabina Leis - mõlemad esindavad Audentese SK.

Balti U18, U20 meistrivõistluselt medal
03.08.2020

Balti meistrivõistlustel saavutas U18 vanuseklassis Viktor Morozov (KJK Atleetika) kolmikhüppes teise koha tulemusega 14.41.

Rääbisejooksu kiiremad Dmitri Aristov ja Kristina Dzjuba
02.08.2020

Alajõel toimunud Rääbisejooksu võitis Dmitri Aristov ajaga 17.54. Paremuselt teist aega näitas M45+ võitja Vjatšeslav Košelev (19.12). Naiste kiirem oli Kristina Dzjuba ajaga 23.21, teise aja jooksis naistest Ele Luuk (N35 võitja - 25.30). Kokku koos käijate ja tilludega osales 131 jooksusõpra.

Toimus 6. Narva-Jõesuu rannajooks
02.08.2020

6. Narva-Jõesuu rannajooksu kiiremad olid 6 km distantsil Tarvi Tameri ja Jelizaveta Ševtsova (KJK Kalev Sillamäe), kes üldjärjestuses lõpetas neljateistkümnendana. 1 km distantsil olid kiiremad Adam Ojava ja Sofija Matskevich. Kokku oli jooksjaid 101.

U16 vanuseklassi Balti maavõistluselt medalid
29.07.2020

Lätis, Ogres peetud U16 vanuseklassi Balti maavõistluse võitis Eesti kergejõustiku noortekoondis, kus olid esindatud ka Ida-Virumaa noored. Kuldmedali võitis kolmikhüppes Anna Panenko (KJK Atleetika), hõbemedali tõi vasaraheites koju Anastassija Belaja (NPSK Narvic) ja pronksmedalid Savva Novikov (KJK Visa) kolmikhüppes ning Alex Ojava (Treeningpartner) 1500 m takistusjooksus.

Dmitri Aristov võitis Kolme Tamme Jooksu
25.07.2020

Viljandi valla seeriajooksude teise osavõistlusena toimunud Kolme Tamme Jooksu 10,6 km distantsi võitis Dmitri Aristov ajaga 33.24.

Teiselt Eesti U18, U20, U23 meistrivõstluste päevalt lisandus 7 medalit
25.07.2020

Eesti U18, U20, U23 meistrivõistluste teisel päeval saavutasid I koha Saina Mamedova (KJK Kalev Sillamäe) NU 23 vanuseklassi 3000 m jooksus ja Viktor Morozov (KJK Atleetika) PU 18 vanuseklassi kolmikhüppes.

Dmitri Aristov võitis Kadrina Paisjärve rahvajooksu
25.07.2020

Lääne-Virumaa jooksusarja 3. etapi VII Kadrina Paisjärve rahvajooksu 5 km põhijooksul oli kiirem Dmitri Aristov ajaga 8.32.

Eesti U18, U20, U23 meistivõistluste esimeselt päevalt 18 medalit
24.07.2020

Rakveres toimuvatel Eesti U18, U20 ja U23 meistrivõistlustel saavutati esimesel päeval 7 esikohta, 7 teist kohta ja 4 kolmandat kohta. Enamus medaleid saavutati käimises.