0

Kergejõustik

Kreenholmi jooksuga lõppes Narva jooksusari
23.09.2017

Kreenholmi jooksu võitsid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda ning ühtlasi ülekaalukalt ka Narva jooksusarja.

Lõppes Püssi seeriajooks (TÄIENDATUD)
22.09.2017

Reedel toimus 36. Püssi seeriajooksu viies, viimane etapp, mille võitsid meestest Dmitri Aristov ja naistest Luna-Aleksandra Lagoda.

Nädalalõpp tuleb tihe jooksuharrastajatele
21.09.2017

Reedel toimub Püssi seeriajooksu V etapp, laupäeval Sillamäe sügisjooks ja Narva jooksusarja viimane etapp - Kreenholmi jooks ning pühapäeval Ahtme rahvajooks.

Dmitri Aristovile ja Luna-Aleksandra Lagodale kuld
18.09.2017

Rakvere XXXIV Rahvajooksu 10 km distantsil olid kiiremad Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda.

Anna Tipukinale Eesti meistrivõistlustelt kuld
18.09.2017

Sillamäel toimunud Eesti maanteekäimise meistrivõistlustel saavutasid kaksikvõidu Anna Tipukina KJK Atleetika ja Angela Mandel KJK Sillamäe Kalev.

Täna saab veel registreeruda Sillamäe 6 tunni jooksu/maratonile
18.09.2017

Praeguseks on registreerunud juba 27 jooksjat.

VIDEOD! Iisakus võitsid Deniss Šalkauskas ja Karmen Lepp
17.09.2017

Viiendat korda toimunud Iisaku rahvajooksu 6 km distantsi kiiremad olid Kohtla-Järve juurtega Tartu Ülikooli esindav Deniss Šalkauskas ja Avinurme juurtega Tartus elav Karmen Lepp.