0

Kergejõustik

FOTOD! Eskola jooksu võitsid Dmitri Aristov ja Egle Villik
20.01.2019

Soome suursaatkonna algatusel toimunud Eskola jooksu võitsid meestest Dmitri Aristov ja naistest Egle Villik. Kokku oli osalejaid 44. Seoses raskete liiklusoludega läbiti ajaloolisest trassist vaid lõpuosa 12,45 km.

Ahtme kergejõustikuhallis toimusid Ida-Virumaa sisemeistrivõistlused
16.01.2019

Kolm alavõitu saavutas Valerija Zabavnikova TU18 vanuseklassis (kaugus, kõrgus, 50m) PSK Narvic ja Viktor Morozov PU16 vanuseklassis (kaugus, kolmik, 50m) KJK Atleetika.

Pippi-Lotta Enok Eesti U18 vanuseklassi meister viievõistluses
13.01.2019

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti noorte talvistel meistrivõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok (treener Liivi Eerik) U18 vanuseklassis I koha, kogudes viie alaga 3879 punkti. Ta võitis 60m tõkkejooksu, kuulitõuke ja kaugushüppe. 800m oli ta neljas ja kõrgushüppes viies.

Deniss Šalkauskas aastalõpujooksul teine
02.01.2019

XIX San Silvestre Conejera aastalõpujooksul Lanzarote saarel saavutas Deniss Šalkauskas 5 km distantsil II koha. Kokku oli osalejaid 583.

Toimus XXXII Jõhvi hüppajate päev
19.12.2018

Kaks kulda sai Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika esindaja Ilja Pimenovs, kes hüppas kolmikut 14.01 ja kõrgust 1.80, kusjuures sama kõrguse ületas ka PU14 vanuseklassis võistlev Aivar Ellam Rakvere Kergejõustikuklubist VIKE. Ta oli parim omavanuseklassis veel teivashüppes 2.90 ja kaugushüppes 5.40.

Narva vabastaja jalajälgedes toimub jaanuaris Eskola jooks
14.12.2018

Soomlasest kapten Anto Eskola juhtis 100 aastat tagasi oma vägede lahinguteed Udria rannast Narva vabastama linna bolševike käest. Sama Narva vabastamise marsruuti joostakse nüüd peaaegu samal päeval, 19.01.2019.

Algas registreerimine heategevuslikule Juunijooksule
11.12.2018

Avati registreerimine 1. juunil 2019 toimuvale heategevuslikule Rimi Juunijooksule, mille osavõtutasudest toetatakse Tallinna Lastehaigla Toetusfondi korraldatavat ülekaaluliste laste suvelaagrit. 2019. aasta Juunijooks toimub vanalinnas ning kuulub esmakordselt Tallinna vanalinna päevade programmi.

Toimusid Jõhvi lahtised sisekergejõustiku võistlused
10.12.2018

Kolme esikohaga olid parimad TU18 vanuseklassis Kristina Andronova (50 m, kõrgus, kaugus), PU16 vanuseklassis Romas ja meeste klassis Deniss Šalkauskas 50 m, 150 m ning kaugushüppes.

Algas registreerimine Selver Eesti Linnajooksude uuele hooajale
04.12.2018

Eesti suurima jooksusarja eesmärgiks on 2019. aastal liikuma panna 60 000 inimest.

Toimusid Ida-Virumaa lahtised sisevõistlused
13.11.2018

Nädalavahetusel Ahtme kergejõustikuhallis toimunud lahtiste sisekergejõustiku võistlustel saavutasid kõige rohkem alavõite Romas Šalkauskas U16 vanuseklassis (50 m jooks, 50 m tõkkejooks, kõrgus, kaugus) ja Savva Novikov U14 vanuseklassis samadel aladel ning Anastassia Bogatõrjova U16 vanuseklassis (50 m jooks, 300 m jooks, kaugus).