0

Kergejõustik

Narvas stardis ka edukad maratonikogujad
03.07.2018

Täna ja homme Narvas toimuval 5. Ida-Virumaa staadionimaratonil on võistlejate seas ka Eesti maratonide kogujate edetabeli liidrid Rein Pärn ja Leili Teeväli.

Reena Koll võistles Rootsis
01.07.2018

Folksam GP Rootsis, Sollentunas saavutas Reena Koll teivashüppes tulemusega 4.25 kolmanda koha. Võitis rootslanna Angelica Bengtsson tulemusega 4.55.

Jekaterina Mirotvortseva püstitas U18 vanuseklassi Eesti rekordi
30.06.2018

Rakveres lõppenud U23, U20, U18 vanuseklasside EV 100 Eesti meistrivõistlustel läbis Jekaterina Mirotvotseva (KJK Kalev-Sillamäe) 5000 m käimise distantsi ajaga 24:07.57. Eelmise rekordi ajaks oli 25:18.7 ja selle kõndis Angela Mandel.

Maidlas kiiremad Dmitri Aristov ja Anastassija Bogatõrjova
30.06.2018

37. Püssi seeriajooksu III etapi - Maidla mõisajooksu 6,4 km võitis Dmitri Aristov, teist aega näitas M50 vanuseklassis võistlev Vjatšseslav Košelev ja kolmandat tagasi jooksurajale tulnud Alexey Markov (M30). Naiste 3,1 km distantsil oli kiirem Anastassija Bogatõrjova.

Narvas toimub sporditäika
29.06.2018

Teisipäeval, 3. juulil toimub Narva esimene spordiasjade kirbuturg, mis algab kell 17 Narva Kreenholmi staadionil. Kirbuturg toimub 5. Ida-Virumaa staadionimaratoni raames ning kestab kella 21.

Staadonimaratonini on jääb veidi rohkem kui nädal
24.06.2018

Ida-Virumaa spordisuve ühe tähtsündmusena toimub 3. ja 4. juulil Narva Kreenholmi staadionil 5. Ida-Virumaa staadionimaraton, kus selguvad ka Ida-Virumaa noorte ja täiskasvanute meistrid. Esmaspäev, 25. juuni on viimane päev, kus maratonile, poolmaratonile, 10 000 m, 5000 m ja 3000 m jooksule registreerijad saavad nimelise numbri.

Sakal 10 km kiiremad Dmitri Aristov ja Heleri Kivil
24.06.2018

Sakal oli koos tillujooksjatega 110 osalejat, nende hulgas üks Venemaalt. 10 km jooksu võitsid 1974+ vanuseklassis võistlevad Dmitri Aristov Kohtla-Järvelt ajaga 35.37,8 ja Heleri Kivil Tartust ajaga 42.57,6.

Ida-Virumaa noortemeistrid selgusid Narvas
19.06.2018

Ida-Virumaa noorte meistrivõistlustel oli palju alasid osavõtuvaesed. Kõrgushüppes ületas U20 vanuseklassi esindaja Ivan Zahharov kõrguse 1.90, U23 Deniss Šalkauskas 1.80. Kolmikhüppes oli parim tulemus U18 vanuseklassi esindajal Grigorij Velikanovil 13.13.

Esimese Narvas joostava maratonini on jäänud vähem kui kuu
18.06.2018

Kui Narvas Energiajooksu raames toimusid Eesti meistrivõistlused poolmaratonis, siis juulikuu alguses on piirilinnas esimest korda võimalik joosta täispikk maraton.

Tatjana Mannima lõpetas Setomaa jooksu naistest teisena
17.06.2018

Võrumaa pikamaajooksude sarja IV etapi 2. Setomaa jooksu lõpetas Tatjana Mannima naistest teisena.