Aseri savijooksu põhidistantsi võitis Dmitri Aristov
08.09.2018

Meeste 40+ vanuseklassis lõpetas German Terehhov teisena. Koos kõndijatega oli stardis 144 osalejat.

Püssi seeriajooksu 5. etapi kiiremad olid Allain-Marco Anton ning Diana Gorišnaja (PILDID)
07.09.2018

Lüganuse Kooli juures toimunud Püssi mõisajooksu etapil osales kokku 135 jooksusõpra.

Kohtla-Nõmme rahvajooksu 7 km kiirem Dmitri Aristov ja 3 km Ele Luuk
03.09.2018

Richard Roodeni nimeline seeriavõistlus lõppes sellel aastal III etapi Kohtla-Nõmme rahvajooksuga. Kokkuvõtteid tehti kahe etapi tulemuste põhjal. Kokku oli jooksul osalejaid koos tillujooksjate ja kõndijatega 73.

Luna-Aleksandra Lagoda lõpetas Kahe Silla jooksu naistest kolmandana
03.09.2018

Pärnus toimunud Kahe Silla jooksu lõpetas Luna-Aleksandra Lagoda kolmekümne üheksandana, olles naistest kolmas ajaga 35.36,1, TB vanuseklassis esimene.

U20 vanuseklassi 10 km Eesti meistrivõistlustelt hõbe ja pronks
03.09.2018

Pärnus Kahe Silla jooksu raames peetud EV100 Eesti meistrivõistlustel 10 km maanteejooksus U20 vanusele lõpetas teisena ajaga 43.07 Elizaveta Ševtsova ja kolmandana ajaga 44.58 Saina Mamedova (mõlemad KJK Kalev-Sillamäe).

Narva-Jõesuu rannajooksu võitsid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda
27.08.2018

Narva-Jõesuu rannajooksu 6 km oli kiirem Dmitri Aristov Deniss Šalkauskase ja Vjatšeslav Košelevi ees. Naistest võitis üldjärjestuses viiendana lõpetanud Luna-Aleksandra Lagoda.

Püssi seeriajooksu 4.etapp toimus Kiviõlis
17.08.2018

Pea viiekümne aasta järel Kiviõli kesklinna staadionil toimunud jooksu võistluse võitsid Deniss Šalkauskas ning Luna-Aleksandra Lagoda.

Luna-Aleksandra Lagoda püstitas 13-aastaste neidude maailma tipptulemuse 10 000 m jooksus
17.08.2018

Luna-Aleksandra Lagoda tulemuseks Tartus toimunud KEVEK jooksusarja etapil oli 35.33,33. Seni kehtinud maailma tipptulemus sai üle joostud ligi 30 sekundiga. Serblanna Mira Preradovići rekord 36.02,85 oli joostud 2000. a. Belgradis.

Pippi-Lotta Enokile hõbemedal Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustelt U18 vanuseklassis
16.08.2018

Rakveres toimunud Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok U18 vanuseklassis II koha kogudes seitsme alaga 5140 punkti.

Homme oodatakse jooksjaid Kiviõli linnajooksule
16.08.2018

37. Püssi seerijajooksul on toimunud 3 etappi. Jooksjaid on ereinevatel distantsidel ja vanuseklassides osalenud 209, tillujooksjaid 71, neist 9 kõikidel etappidel ja käijaid 4 (üks kõikidel etappidel).