0

Kergejõustik

Heino Lipu mälestusvõistlused kuulitõukes
08.07.2017

Maidlas toimunud 9. Heino Lipu mälestusvõistlused kuulitõukes võitis meestest Kristo Galeta ja naistest Kätlin Piirimäe.

Maidlas võitsid Aristov ja Lagoda
07.07.2017

Püssi seeriajooksu 3. etapp toimus Maidla mõisapargis

Heino Lipu mälestusvõistlused Maidlas
07.07.2017

Laupäeval, 8. juunil toimuvad Maidlas Heino Liup mälestusvõistlused kuulitõukes.

Pippa-Lotta Enokile ja Deniss Šalkauskasele 3 kulda
06.07.2017

Rakveres 4.-6. juulini toimunud Eesti U23, U20, U18 ja U16 vanuseklasside meistrivõistlustelt said Ida-Virumaa noored kokku 18 kulda, 13 hõbedat ja 8 pronksi

SURF RUN Narva-Jõesuus
03.07.2017

Spordiklubi Motus avas 2. juulil rannahooaja traditsioonilise surfilaudadega jooksuga Meresuu rannas.

Deniss Šalkauskas sai Saksamaal U20 Galal 3. koha
02.07.2017

Deniss Šalkauskas sai täna Saksamaal Mannheimis U20 Bauhaus Galal 800 m jooksus 3. koha ajaga 1.52,16. Eile startis ta ka 1500 m jooksus, mille lõpetas 5. kohal ajaga 3.53,67, kirjutab jooksja.ee

Sakas kiireimad Aristov ja Lagoda
25.06.2017

Saka küla jooksu 10 km distantsi kiiremad olid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda.

Staadionimaratonini jääb vähem kui kuu aega
21.06.2017

Baltimaade selle aasta ainus staadionil joostav maratonivõistlus toimub 18. ja 19. juulil Iisaku staadionil.

VIDEOD! FOTOD! Pannjärve murdmaajooksusarja populaarsus kasvab
14.06.2017

Kolmandat aastat toimuval Pannjärve murdmaajooksusarjal oli täna õhtul rekordarv, rohkem kui 200 osavõtjat.

Kolmapäevasele jooksuvõistlusele palutakse eelregistreerida
13.06.2017

Kuna SK Murakas Pannjärve murdmaajooksusarja teisel etapil on 3 ja 6 km distantsil kavas eraldistart, siis on palve end varakult kirja panna. Nendele distantsidele kohapeal registreerimist ei toimu.