0

Kergejõustik

Dmitri Aristov Iisaku rahvajooksu kiirem
26.09.2020

Iisaku rahvajooksu 10 km distantsil järgnesid Dmitri Aristovile Vjatšeslv Košelev (M45) ja Ilja Dzjuba (M35). Naiste 5 km distantsil näitas kiiremat aega Kaisa Kukk (N35), järgnesid Kristina Dzjuba (N) ja Piret Reinik (N45).

Sillamäel toimusid Eesti maanteekäimise meistri- ja karikavõistlused
26.09.2020

Eesti maanteekäimise meistrivõistlustel 20 km distantsil võitis meestest Virgo Adusoo B.Junk Käimisklubist, kellele järgnesid sillamäelased Artur Djatšuk ja Jaroslav Stupnikov. Naistest oli rajal vaid Alla Šubina Sillamäelt.

Dmitri Aristov Rakvere Rahvajooksu kiirem
21.09.2020

Rakvere Rahvajooksu põhidistantsi 10 km võitis Dmitri Aristov ajaga 00:32:11.

Toimus 5. Kreenholmi jooks
20.09.2020

5. Kreenholmi jooksul oli 112 osalejat. 6 km distantsil olid kiiremad Deniss Košelev ja Jekaterina Mirotvortseva. 1 km distantsil olid kiiremad Artjom Šurõgin ja Sofija Matskevitš.

Tatjana Mannima võitis Hummuli pargijooksu
20.09.2020

37. Hummuli pargijooksul oli 6 km distantsil naistest kiirem Tatjana Mannima tulemusega 0:21:32,3.

Dmitri Aristov Eesti meistrivõistlustel neljas
19.09.2020

Raplas toimunud VIII Rapla Selveri suurjooksu 10 km distantsi lõpetas Dmitri Aristov viiendana ajaga 00:31:27, Eesti 10 km meistrivõistluste maanteejooksu arvestuses aga neljandana. Jooksu võitis uue Eesti rekordiga 00:29:04 Tiidrek Nurme.

Paides toimus III Südamelinna jooks
19.09.2020

Paide Ülejõe staadionilt stardi saanud III Südamelinna jooksu kiirem oli Andres Koppel.

Toimusid Ida-Virumaa noorte meistrivõistlused
15.09.2020

Jõhvi Vene Põhikooli staadionil peetud Ida-Virumaa noorte meistrivõistlustel saavutas U16 vanuseklassis Savva Novikov (KJK Visa/Jõhvi SK) viis alavõitu - 100 m, 110 m tõkkejooks, kõrgus, teivas, kaugus, kus ainsana ületas kuue meetri piiri (6.04) ja U23 vanuseklassis Tanel Saatman (KJK Visa) kolm alavõitu - kuul, ketas, oda.

Toimus IV ümber Kuremäe kloostri jooks
14.09.2020

IV ümber Kuremäe kloostri jooksu põhidistantsi kiiremad olid Kristina Dzjuba ja Dmitri Aristov. Kokku oli erinevatel distantsidel jooksjaid, kõndijaid ja tillujooksjaid 94.

Toimusid Jõhvi Spordikooli lahtised meistrivõistlused mitmevõistluses
14.09.2020

Jõhvi Spordikooli lahtistel meistrivõistlustel mitmevõistluses osalesid noored Jõhvist, Kohtla-Järvelt, Sillamäelt. U10 vanuseklassis oli poistest parim Artjom Jevsejev (KJK Atleetika) ja türdukutest Marii Toomel (Jõhvi SK), U12 vanuseklassis Anton Volkov (KJK Atleetika) ja Alina Ionova (KJK Kalev Sillamäe).