23.08.2017

10 km põhidistantsi võitis meestest Deniss Šalkauskas ja naistest Kaja Jõemets.

Mäetagusel toimus heidete mitmevõistlus
21.08.2017

Eesti taasiseseisvumispäeval võistleldi Mäetaguse renoveeritud staadionil juba seitsmendat korda heitealadel.

Vjatšeslav Košelev lõpetas üldjärjestuses kolmandana
20.08.2017

18. Viru-Nigula rahvajooksu lõpetas Vjatšeslav Košelev kolmandana ja M40 klassis esimesena.

Vjatšeslav Košelev Tartus teine
19.08.2017

SKECHERS Tartu Suvejooksul saavutas Vjatšeslav Košelev 10 km distantsil II koha, M40 vanuseklassis I koha.

Dmitri Aristovile III koht
19.08.2017

Peetri jooksu 10 km põhidistantsil saavutas Dmitri Aristov III koha.

Luna-Aleksandra Lagodale I koht
18.08.2017

Viljandis toimunud VAK STAIERI seeriajooksu III etapil võitis 5000 m jooksu Luna-Aleksandra Lagoda ajaga 17.32,3, mis on kümne sekundi võrra parem kui naisjuunioride Eesti rekord.

FOTOD! VIDEOD! Pannjärve sarjas oli kavas neljas etapp
16.08.2017

SK Murakas Pannjärve murdmaajooksusarja neljandal etapil oli üle 130 osaleja.

Täna toimub Pannjärve murdmaajooksusarja etapp
16.08.2017

Täna, 16. augustil Pannjärve puhke- ja tervisespordikeskuses toimuvale Pannjärve murdmaajooksusarja 4. etapile eelregistreerimine lõpeb kell 12 e-postiga spordiklubimurakas@gmail.com.

Sillamäel on tulekul esimene ultrajooks ja maraton
15.08.2017

Sillamäel on septembrikuu viimasel laupäeval esimest korda kavas 6 tunni jooks. Võistluse raames toimub ka maraton, kus lisaks individuaalarvestusele on võistkonnavõistlus kolmeliikmelistele tiimidele. Samal rajal on aasta hiljem kavas pidada 24 tunni jooks.

Ida-Virumaa veteranid edukad
13.08.2017

Pärnu Rannastaadionil toimusid Balti lahtised MV, kus osalesid koos Eesti sportlastega kergejõustiku veteranid Leedust, Lätist, Soomest, Ukrainast, Rumeeniast ja Türgist. Võistluste käigus selgusid ka tänavused Eesti meistrid.