Ida/Viru

Kergejõustik

Toimus 6. Kreenholmi jooks
20.09.2021

6. Kreenholmi jooksu kiiremad olid Artjom Fjodorov ja Natalja Sazonova. Kokku oli osalejaid 60.

9. Rapla Selveri suurjooksul joosti erinevatele auhindadele
19.09.2021

9. Rapla Selveri suurjooksu Harvikeri 21,1 km distantsil saavutas Dmitri Aristov teise ja Deniss Salkauskas kolmanda koha. HEPA 5 km noortejooksul oli Igor Jan Krawczyk (SK Mitš) viies.

Püssi juubelijooksu võitsid Dmitri Aristov ja Julija Kiseljova
18.09.2021

40. korda toimunud Püssi seeriajooks toimus mõnusas õhkkonnas kus auhindu said peaaegu kõik osalejad. Samuti autasustati suve jooksul Juubelijooksu väljakutse võtnud sportlasi.

Noortele käijatele Balti võistkondlikelt meistrivõistlustelt medalid
18.09.2021

Leedus Birštonases toimunud noorte (U20, U18, U16 vanuseklasside) Balti võistkondlikel meistrivõistlustel maanteekäimises võitis Eesti koondis teise koha. U18 10000 m kuld Artur Djatšuk (KJK Kalev-Sillamäe), 5000 m hõbe Polina Simonenko (KJK Atleetika), pronks Maria Ivanova (KJK Kalev-Sillamäe) ja U16 5000 m hõbe Ivan Titov (KJK Kalev-Sillamäe).

Püssi juubelistardil saab end tasuta testida
14.09.2021

Juba sel reedel saavad kokku 19 erineva võistlusklassi jooksjad ning lisaks veel tillujooksjad. Õhtusel auhindamisel tehakse kokkuvõte seeriajooksu 40. hooaja 40 kilomeetri väljakutsest. Kultuurimajas saab olema meeleolukas õhtupoolik. Kõik väikesed ja suured, Teid oodatakse osalema! Eelregistreerimine kuni 15.september k.a.

Kümnes Hooajalõpu Teatevõistlus toimus taas Pannjärvel
14.09.2021

Kolmkümmend kolmeliikmelist võistkonda said suvise hooaja lõpetada suviselt sooja ilma nautides. Erinevatest aladest, jooks/rull/ratas, kokkupandud võistluses on tulemus ettearvamatu ning koha vahetusi ja pinevust jätkus lõpuni. Esimese noorte stardi võitsid Suusapoisid, koosseisus Joonas Nurgamaa, Karel Vähk ja Andero Virkebau. Põhistardi kiireimad Andres Koppel, Gerth Kivima ning Janno Kasemaa olid ka lõbusaima nimega võistkond - Hobused Kappavad Koplis.

Eesti meistrid maratonijooksus on Dmitri Aristov ja Kaisa Kukk
12.09.2021

Tallinna maratonil selgitati Eesti meistrid maratonijooksus, kus üldjärjestuses Ibrahim Mukunga järel teisena lõpetanud Dmitri Aristov saavutas esikoha. Naistest võitis nii maratoni kui Eesti meistritiitli Kaisa Kukk, kes üldjärjestuse lõpetas maratoni väga kõrgel kaheteistkümnendal kohal.

Toimusid Jõhvi Spordikooli lahtised võistlused mitmevõistluses
10.09.2021

Jõhvi Vene Põhikooli staadionil toimunud Jõhvi Spordikooli lahtistel võistlustel osales 29 noort mitmevõistlejat Jõhvi Spordikoolist, Jõhvi Vene Põhikoolist ja KJK Atleetika.

Lõppes selle hooaja Pannjärve jooksusari
08.09.2021

Pannjärve jooksusarja neljal etapil osales kokku 103 jooksusõpra, viimasel etapil - avatud start - oli osalejaid 44.

Sillamäel toimus 24 tunni jooks
06.09.2021

Sillamäe Ultra võitis teist aastat järjest Vladimir Frolov (SK ETR), kes läbis 24 tunniga 215,013 km. Teise koha saavutas German Terehhov (SK Mitš), kes läbis 183,05 km. Parim naine oli isikliku rekordiga Kätlin Aasmaa, kes läbis 182,001 km.