0

Kergejõustik

Ida-Virumaa noortemeistrid selgusid Narvas
19.06.2018

Ida-Virumaa noorte meistrivõistlustel oli palju alasid osavõtuvaesed. Kõrgushüppes ületas U20 vanuseklassi esindaja Ivan Zahharov kõrguse 1.90, U23 Deniss Šalkauskas 1.80. Kolmikhüppes oli parim tulemus U18 vanuseklassi esindajal Grigorij Velikanovil 13.13.

Esimese Narvas joostava maratonini on jäänud vähem kui kuu
18.06.2018

Kui Narvas Energiajooksu raames toimusid Eesti meistrivõistlused poolmaratonis, siis juulikuu alguses on piirilinnas esimest korda võimalik joosta täispikk maraton.

Tatjana Mannima lõpetas Setomaa jooksu naistest teisena
17.06.2018

Võrumaa pikamaajooksude sarja IV etapi 2. Setomaa jooksu lõpetas Tatjana Mannima naistest teisena.

Reena Koll püstitas uue Eesti rekordi
16.06.2018

Balti meistrivõistlustel Lätis Ogres püstitas Reena Koll uue Eesti rekordi teivashüppes 4.35, ületades enda nimel oleva rekordi 4 cm. 5000 m käimises oli Jekaterina Mirotvortseva kolmas.

Tartus toimunud Eesti noorte karikavõistlustelt Ida-Virumaa noortele medalid
11.06.2018

Luna-Aleksandra Lagoda (Tartu Ü. ASK) võitis U20 vanuseklassi 3000 m jooksu, Saina Mamedova (Sillamäe KJK Kalev) oli kolmas. Pippi-Lotta Enok võitis 400 m jooksu. Aleksander Otto oli U20 vanuseklassi 1500 m kolmas ja Jaroslav Stupnikov 3000 m samuti kolmas (mõlemad Sillamäe KJK Kalev).

Toimus Jõgeva teivashüppe seeriavõistluse II etapp
10.06.2018

Teisel etapil ei õnnestunud Reena Kollil esimese etapi tulemust korrata. Seekord jäi tulemuseks 4.05.

Narva Energiajooksu 6 km kiiremad Deniss Šalkauskas ja Luna-Aleksandra Lagoda
09.06.2018

8. korda peetaval Narva Energiajooksul oli 21,1 km parim idavirulane Dmitri Aristov, kes lõpetas jooksu seitsmendana ja naistest Hillevi Velba, kes lõpetas kaheksandana. Võitis noor Keenia jooksja Dominic Kiptarus, järgnesid Tiidrek Nurme ja Roman Fosti. Parim Eesti Energia jooksja oli Vjatšeslav Košelev. Luna-Aleksandra Lagoda lõpetas 6 km jooksu üldjärjestuses kuuendana.

Reena Koll võistles Jõgeval
05.06.2018

Jõgeva teivashüppe seeriavõistluse 1. etapil võitis Reena Koll U23 vanuseklassis I koha ületades kõrguse 4.15 kolmandal katsel.

Narvas toimusid Anatoli Paali mälestusvõistlused
04.06.2018

Erinevatel aladel kokku oli võistlejaid ligi 110.

Otepää jooksutuuril Tatjana Mannima naistest kolmas
04.06.2018

Kolmest etapist koosneva Savekate Otepää Jooksutuuri, mille käigus läbisid osalejad kokku maratonidistantsi ehk 42,195 kilomeetrit, saavutas Tatjana Mannima naistearvestuses kolmanda koha, N35+ arvestuses I koha.