01.04.2021

Seoses avalikele üritustele kehtivate piirangutega on edasi lükatud Selver Eesti Linnajooksude kaks esimest etappi: Suurjooks ümber Viljandi järve toimub 1. augustil, Kuressaare Linnajooks 21. augustil.

Eesti talvistelt meistrivõistlustelt medalid
21.02.2021

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud Eesti talvistel meistrivõistlustel saavutas Viktor Morozov (KJK Atleetika) kolmikhüppes tulemusega 15.05, Polina Simonenko (KJK Atleetika) naiste 3000 m käimises ja Deniss Šalkauskas (Tartu Ü.ASK) 800 m jooksus ajaga 1.52,72 I koha.

Eesti U23 talviste meistrivõistluste teisel päeval kaks medalit
14.02.2021

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti U23 talvistel meistrivõistlustel saavutas Jelizaveta Ševtsova hõbemedali 3000 m jooksus ja Daria Tšudakova kaugushüppes - mõlemad KJK Kalev Sillamäe.

Eesti U23 talvistelt meistrivõistlustelt medalid
13.02.2021

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis peetavatel talvistel U23 meistrivõistlustel saavutas Darja Predbannikova (KJK Visa) 3000 m käimises ja Jaroslav Stupnikov (KJK Kalev Sillamäe) 5000 m käimises I koha.

Dmitri Aristov ka teise etapi parim
08.02.2021

Vinni - Rakvere talvejooksusarja II etapi võitis Dmitri Aristov ajaga 35:02. Distantsi läbis 58 osalejat.

Tallinnas toimus rahvusvaheline mitmevõistlus kergejõustikus
07.02.2021

Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud rahvusvahelisel mitmevõistlusel osales naiste viievõistluses Pippi-Lotta Enok (KJK Visa), kuid tulemuse kirja sai ainult neljal alal. Parima tulemuse saavutas ta 60 m tõkkejooksus, kus oli kolmas ajaga 8,99. Kõrgust hüppas 1.62, kuuli tõukas 10.82 ja kaugust 5.67. 800 m jooksu starti ta ei läinud.

Tartus toimusid 9. Martin Kutmani mälestusvõistlused
04.02.2021

9. Martin Kutmani mälestusvõistlustel saavutas Anna Panenko kolmikhüppes (KJK Atleetika) tulemusega 12.50 III koha. Deniss Šalkauskas (Tartu Ü. ASK) oli 400 m jooksus teine.

Dmitri Aristov võitis Vinni - Rakvere Talvejooksu esimese etapi
18.01.2021

Selle aasta esimese rahvajooksuna oli kavas Vinni - Rakvere Talvejooksu esimene etapp, mille võitis Dmitri Aristov ajaga 33.14.

Marathon100 selgitas 2020. aasta parimad ultrajooksjad
04.01.2021

Marathon100 selgitas teist aastat järjest Eesti 2020. a. parimad ultrajooksjad. Meestest tunnistati parimaks Vladimir Frolov (Narva Spordiklubi Estonia Trail Running), kes püstitas Sillamäel Eesti rekordi 24 tunni jooksus. Kandidaatide seas oli ka German Terehhov Kohtla-Järvelt, kes püstitas samas Ida-Virumaa rekordi.

Eesti Kergejõustikuliit tunnustas parimaid
20.12.2020

Eesti Kergejõustikuliit kuulutas laupäeval, 19. detsembril toimunud „Eesti Kergejõustikuauhinnad 2020“ galaõhtul välja aasta parimad sportlased. Nende hulgas on kaks idavirumaalast: U20 vanuseklassi aasta kergejõustiklane on käija Jekaterina Mirotvortseva (treener Jevgeni Terentjev, KJK Kalev Sillamäe) ja U16 vanuseklassi aasta kergejõustiklane on Anna Panenko (treener Aleksander Hvorõhh, Kohtla-Järve KJK Atleetika).