0

Kergejõustik

Eesti talvistelt meistrivõistlustelt Ida-Virumaale medalid
19.02.2018

3000 m käimises oli esimene Jekaterina Mirotvortseva (Sillamäe KJK Kalev), teine Anna Tipukina (KJK Atleetika) ja kolmas Angela Mandel (Sillamäe KJK Kalev). 5000 m käimises saavutas III koha Igor Jakovlev (NPSK Narvic). Meeste kolmikhüppe võitis Igor Syunin (Tartu Ü.ASK).

Jekaterina Mirotvortseva püstitas täiskasvanute rekordi
11.02.2018

Lasnamäe spordihallis toimunud eri vanuseklasside Eesti kergejõustiku meistrivõistlustel püstitas 15. aastane Jekaterina Mirotvortseva (Sillamäe KJK Kalev) 3000 m distantsil käimises ajaga 13.57,77 U18, U20, U23 ja täiskasvanute tippmargi, tõustes sellega Euroopa noorte seas teiseks kirjutab Delfi sport.

Luna-Aleksandra Lagoda püstitas uue rekordi
09.02.2018

Tallinnas toimunud Nõmme kergejõustikuklubi lahtistel meistrivõistlustel saavutas Luna-Aleksandra Lagoda 2000 m Jekaterina Patjuki järel II koha Eesti U16 ja U18 tipptulemusega 6.29,55.

Dmitri Aristov võitis ka teise etapi
05.02.2018

Vinni - Rakvere talvejooksu II etapi võitis Dmitri Aristov ajaga 34.31. Kaja Jõemets oli parim N50 vanuseklassis tulemusega 53.22.

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused sisekergejõustikus
05.02.2018

Kõige rohkem alavõite sai U16 vanuseklassis Anastassia Bogatõrjova, kes võitis 50 m, 50 m tõkkejooksu, kauguse, kolmikhüppe ja 600 m jooksu Luna-Aleksandra Lagoda ees.

Eesti talvistelt karikavõistlustelt medalid
29.01.2018

Tallinnas toimunud Eesti talvistelt karikavõistlustelt toodi Ida-Virumaale seitse auhinnalist kohta.

Luna-Aleksandra Lagoda püstitas U16 vanuseklassi rekordi
25.01.2018

Tartu linna sisemeistrivõistlustel kergejõustikus püstitas Luna-Aleksandra Lagoda (esindab TÜ ASK) uue Eesti U16 vanuseklassi rekordi 3000 m jooksus ajaga 10.22,13.

Toimusid Kohtla-Järve lahtised võistlused sisekergejõustikus
15.01.2018

Enamuse esikohti noppisid Sillamäe KJK Kalev, PSK Narvic ja Kohtla-Järve KJK Atleetika esindajad.

Deniss Šalkauskas võitis kõrgushüppe isikliku rekordiga
10.01.2018

Ahtme spordihallis peetud Kohtla-Järve lahtistel sisekergejõustiku meistrivõistlustel võitis kõrgushüppe Deniss Šalkauskas tulemusega 1.93.

Toimus XXXI Jõhvi hüppajate päev
27.12.2017

Jõhvi hüppajate päeval oli peale kohalike sportlaste osalejaid ka mujalt Eestist. Kõige rohkem oli osalejaid kaugushüppes - 39.