Esilehele      Sisukord
Esilehele
Uudised » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

Talvistelt U18, U20, U23 meistrvõistlustelt medalid (täiendatud teise päeva tulemustega)
10.02.2019

Eesti meistriteks tulid käimises U23 5000 m Kirill Titov, U18 5000 m Dmitri Butsenko ja 3000 m Jekaterina Mirotvortseva, U18 Grigori Velikanov kolmikhüppes (kõik KJK Kalev Silamäe), U23 3000 m käimises Lada Rosljakova ja U20 Alesja Laagus, U23 Kirill Varnatšov 200m jooksus (kõik NPSK Narvic), U18 Pippi-Lotta Enok (KJK Visa) 60 m tõkkejooksus ja U23 Deniss Šalkauskas (Tartu Ü. ASK) 800 m ja 1500 m jooksus.


Tartus toimusid 7. Martin Kutmani mälestusvõistlused
06.02.2019

Teivashüppe võitis Reena Koll tulemusega 4.01. 600 m oli kolmas Deniss Šalkauskas (Tartu Ü. ASK).


Ahtme kergejõustikuhallis toimusid Ida-Virumaa sisevõistlused U10 ja U12 vanuseklassidele
06.02.2019

Kolm alavõitu said: PU12 Konstantin Rondolainen (SK "Tsefei") - 50m, 50m tõkkejooks, kaugus; PU10 Dmitri Kuzmin (KJK Kalev Sillamäe) - 50m, 150m, kaugus; TU12 Alina Ionova (KJK Kalev Sillamäe) - 50m, 300m, kaugus; TU10 Liana Muhhina (Jõhvi SK/KJK Visa) - 50m tõkkejooks, 150m, kaugus.


Ülo Tuur oma vanuseklassis kolmas maratoonar
06.02.2019

2018. a. joostud maratonide edetabelis vanusegruppide lõikes näitas Ülo Tuur kolmandat aega, mille ta jooksis Tartus.


Eesti U14 ja U16 meistrivõistlustelt medalid
28.01.2019

Tallinnas toimunud Eesti U14 ja U16 meistrivõistlustel võitis Stanislav Agaptšev (KJK Kalev-Sillamäe, treener Svetlana Košeleva) meistrikullad poiste U14 arvestuse 1500 m jooksus (aeg 4.53,91) ning 800 m distantsil ajaga 2.22,70.


Talvistelt karikavõistlustelt medalid
21.01.2019

Tallinnas, Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud Eesti talvistel karikavõistlustel saavutasid Ikoha Reena Koll (KJK Visa) naiste teivashüppes, Luna-Aleksandra Lagoda tüdrukute 2000m jooksus ja Grigori Velikanov (Sillamäe KJK Kalev) poiste kolmikhüppes, teine oli ta kõrgushüppes.


FOTOD! Eskola jooksu võitsid Dmitri Aristov ja Egle Villik
20.01.2019

Soome suursaatkonna algatusel toimunud Eskola jooksu võitsid meestest Dmitri Aristov ja naistest Egle Villik. Kokku oli osalejaid 44. Seoses raskete liiklusoludega läbiti ajaloolisest trassist vaid lõpuosa 12,45 km.


Ahtme kergejõustikuhallis toimusid Ida-Virumaa sisemeistrivõistlused
16.01.2019

Kolm alavõitu saavutas Valerija Zabavnikova TU18 vanuseklassis (kaugus, kõrgus, 50m) PSK Narvic ja Viktor Morozov PU16 vanuseklassis (kaugus, kolmik, 50m) KJK Atleetika.


Pippi-Lotta Enok Eesti U18 vanuseklassi meister viievõistluses
13.01.2019

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti noorte talvistel meistrivõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok (treener Liivi Eerik) U18 vanuseklassis I koha, kogudes viie alaga 3879 punkti. Ta võitis 60m tõkkejooksu, kuulitõuke ja kaugushüppe. 800m oli ta neljas ja kõrgushüppes viies.


Deniss Šalkauskas aastalõpujooksul teine
02.01.2019

XIX San Silvestre Conejera aastalõpujooksul Lanzarote saarel saavutas Deniss Šalkauskas 5 km distantsil II koha. Kokku oli osalejaid 583.


järgmine > 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles