Esilehele      Sisukord
Esilehele
Uudised » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

Luna-Aleksandra Lagoda võitis naistest Jõgeva Rahvajooksu
19.04.2018

V Jõgeva Rahvajooksu võitis naistest Luna-Aleksandra Lagoda (üldjärjestuses oli ta 11), meestest sai III koha Dmitri Aristov.


VIDEO! PILDID! Kahe mõisa jooksu kiireimad olid Ðalkauskas ja Oja
14.04.2018

Teise Alutaguse valla Kahe mõisa jooksu 7 km läbisid kiireimini Deniss Ðalkauskas ja Kristina Oja.


Ida-Virumaa karikavõstlustel sisekergejõustikus oli klubide arvestuses parim Sillamäe Kalev
02.04.2018

Kaks alavõitu sai Reena Koll (KJK Visa), kes võitis nii 50 m tõkkejooksu kui kaugushüppe. Samad alavõidud sai ka Ilja Pimenovs (KJK Atleetika). Klubide arvestuses oli teine KJK Visa, kes ühe punktiga edestas KJK Atleetika.


Toimus Vinni - Rakvere Talvejooksusarja 3. etapp
14.03.2018

N50 vanuseklassis saavutas Kaja Jõemets (Sparta) teise koha ja M60 vanuseklassis Urmas Virkebau (Kiviõli) samuti teise koha.


Ahtme kergejõustikuhallis toimus Jõhvi Cup sisekergejõustikus
05.03.2018

Deniss Ðalkauskas võitis kõrgushüppe tulemusega 1.90, mis oli 20 cm parem teise koha tulemusest ja kaugushüppes oli ta kolmas tulemusega 6.32.


Narva Energiajooksule soodushind
02.03.2018

Ainult Ida-Virumaalastele kehtib naistepäevani soodusregistreerimine - 50%!


Eesti talvistelt meistrivõistlustelt Ida-Virumaale medalid
19.02.2018

3000 m käimises oli esimene Jekaterina Mirotvortseva (Sillamäe KJK Kalev), teine Anna Tipukina (KJK Atleetika) ja kolmas Angela Mandel (Sillamäe KJK Kalev). 5000 m käimises saavutas III koha Igor Jakovlev (NPSK Narvic). Meeste kolmikhüppe võitis Igor Syunin (Tartu Ü.ASK).


Jekaterina Mirotvortseva püstitas täiskasvanute rekordi
11.02.2018

Lasnamäe spordihallis toimunud eri vanuseklasside Eesti kergejõustiku meistrivõistlustel püstitas 15. aastane Jekaterina Mirotvortseva (Sillamäe KJK Kalev) 3000 m distantsil käimises ajaga 13.57,77 U18, U20, U23 ja täiskasvanute tippmargi, tõustes sellega Euroopa noorte seas teiseks kirjutab Delfi sport.


Luna-Aleksandra Lagoda püstitas uue rekordi
09.02.2018

Tallinnas toimunud Nõmme kergejõustikuklubi lahtistel meistrivõistlustel saavutas Luna-Aleksandra Lagoda 2000 m Jekaterina Patjuki järel II koha Eesti U16 ja U18 tipptulemusega 6.29,55.


Dmitri Aristov võitis ka teise etapi
05.02.2018

Vinni - Rakvere talvejooksu II etapi võitis Dmitri Aristov ajaga 34.31. Kaja Jõemets oli parim N50 vanuseklassis tulemusega 53.22.


järgmine > 



psj2018_1 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles