0

Kergejõustik

Eesti U18, U20 ja U23 meistrivõistlustelt 12 meistritiitlit
17.02.2020

Nädalavahetusel Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti U18, U20, U23 meistrivõistlustelt toodi Ida-Virumaale 12 kuld-, 8 hõbe- ja 5 pronksmedalit. Enim medaleid teenisid käijad, Jekaterina Mirotvortsevalt 3000 m uus täiskasvanute siserekord ajaga 13.20,32.

Tartus toimusid Martin Kutmani mäelstusvõistlused
05.02.2020

Tartu Ülikooli Spordihoones toimunud Martin Kutmani mälestusvõistlustel oli osalejaid vähevõitu. Ainsa Ida-Virumaa esindajana oli võistlustules Deniss Šalkauskas (KJK Atleetika), kes 600 m jooksus saavutas 4. koha, Eesti võistlejatest teise koha.

Tallinnas toimusid U14 ja U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlused
03.02.2020

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud U14 ja U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel püstitas Maria Ivanova (KJK Kalev Sillamäe)tüdrukute 3000 m käimises Eesti U16 rekordi, parandades käimise siserekordit 12 sekundiga, saades ajaks 14.33,49. Varasem selle vanusegrupi rekord püsis 5 aastat Angela Mandeli käes.

Dmitri Aristov Vinni - Rakvere talvejooksusarja II etapil teine
02.02.2020

Vinni - Rakvere talvejooksusarja teisel etapil sündis 10 km maanteejooksu rajarekord, millega sai hakkama jooksu võitnud Ilja Nikolajev. Ta läbis distantsi ajaga 31.26, teiseks tulnud Dmitri Aristovi aeg oli 31.55.

Deniss Šalkauskas jooksis hooaja tippmargi
02.02.2020

Austrias, Viinis toimunud rahvusvahelisel sisekergejõustikuvõistlusel võistles Deniss Šalkauskas 800 m jooksus, kus sai 16. koha oma hooaja tippmargi ja isikliku rekordi lähedase tulemusega 1.53,63. Kokku oli osalejaid 39.

Toimusid Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused
27.01.2020

Ahtme kergejõustikuhallis toimunud Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlustel tulid kolmekordseteks võitjateks TU16 vanuseklassis Anna Panenko KJK Atleetika (50 m, 200 m, kolmikhüpe) ja Savva Novikov samuti U16 vanuseklassis (50 m tõkkejooks, kõrgus- ja kaugushüpe).

Eesti talvistelt karikavõistlustelt medalid
27.01.2020

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti talvistel karikavõistlustel näidati parimaid tulemusi hüpetes, kus Viktor Morozov poiste ja Ilja Pimenovs meeste kolmikhüppes saavutasid I koha (mõlemad KJK Atleetika).

Toimusid Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused
14.01.2020

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhallis kergejõustikuklubi "Atleetika" poolt läbi viidud Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused olid uue aasta avastardiks, kus näidati mitmeid häid tulemusi.

Toimusid Aleksander Tšikini mälestusvõistlused
06.01.2020

Tallinna Spordihallis toimunud Aleksander Tšikini mälestusvõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok U20 vanuseklassis 600 m jooksus III koha.

Dmitri Aristov võitis Vinni - Rakvere talvejooksusarja avaetapi
05.01.2020

Vinni spordikeskuse juurest anti täna keskpäeval start Vinni-Rakvere talvejooksusarja 1. etapile, mille 10 km pikkuse distantsi võitis meestest Dmitri Aristov Treeningapartnerist ajaga 34.59.