0

Kergejõustik

Eesti murmaajooksu karikavõistlustelt Ida-Virumaale kaks kuldmedalit
15.10.2017

T U16 vanuseklassis võitis 2 km distantsi Jekaterina Mirotvortseva ja T U18 vanuseklassis 3 km distantsi Saina Mamedova - mõlemad KJK Sillamäe Kalev.

Staadionimaratoni stardikohad võivad otsa saada juba sel aastal
10.10.2017

Tuleval aasta juulikuus Narvas toimuvale 5. Ida-Virumaa staadionimaratonile on esimeste päevadega kahele distantsile broneeritud neljandik saada olevatest kohtadest. Eelmistel aastatel korralduse eest kiidusõnu pälvinud võistlusel on seekord paljude jaoks tõmbenumbriks asjaolu, et tegu on esmakordselt Narvas toimuva maratoniga.

Luna-Aleksandra Lagoda lõpetas Viljandis 10,4 km distantsi naistest teisena
09.10.2017

Luna-Aleksandra Lagoda lõpetas 62. Viljandi linnajooksu õdede Liina ja Leila Luige vahel ning üldjärjestuses neljateistkümnendana.

Dmitri Aristovile poolmaratonis hõbe
09.10.2017

6. Tartu linnamaratoni 21,1 km distantsil saavutas Dmitri Aristov II koha, 10 km distantsil saavutas Silva Suvi naistest III koha.

Luna-Aleksandra Lagoda võitis naistest Paide-Türi rahvajooksu 6,5 km distantsi
01.10.2017

36. Viking Window Paide-Türi rahvajooksu 6,5 km distantsil oli naistest kolmas Jekaterina Mirotvortseva KJK Sillamäe Kalev.

Sillamäe ultrajooksul püstitati Eesti naiste tipptulemus
30.09.2017

Esmakordselt toimunud Sillamäe ultrajooksul püstitas Narva SK Motus esindaja Julia Bulina uueks Eesti rekordiks 69,138 kilomeetrit.

VIDEOD! Viivikonnas kiireimad Aristov ja Jõemets
29.09.2017

Reede õhtul toimunud Viivikonna teise elamusjooksu 10 km võitjad olid Dmitri Aristov ja Kaja Jõemets.

Sillamäe jooksul jagatakse auhinnaks haruldast metalli
27.09.2017

Eeloleval laupäeval, 30. septembril toimuva Sillamäe kuue tunni jooksu ja maratoni kiiremaid autasustatakse haruldase metalli nioobiumi tükkidega. Nioobiumiga toetas võistlust Sillamäel haruldaste metallide töötlemisega tegelev NPM Silmet AS.

Ahtme rahvajooksu 6150 m kiiremad Dmitri Aristov ja Ljubov Meðalkina
24.09.2017

XIX Ahtme rahvajooksul oli osalejaid koos tillujooksjate ja kõndijatega 142.

Kreenholmi jooksuga lõppes Narva jooksusari
23.09.2017

Kreenholmi jooksu võitsid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda ning ühtlasi ülekaalukalt ka Narva jooksusarja.