0

Kergejõustik

Algas Püssi seeriajooksu 36. hooaeg
28.04.2017

Ida-Virumaa pikima traditsiooniga jooksuüritus, Püssi seeriajooks alustas oma 36. hooaega.

Kindralijooksu võitis Košelev
22.04.2017

Pannjärvel toimunud XIII kindral Tõnissoni rahvajooksu 21,1 km distantsi kiireim oli Vjatšeslav Košelev.

Jooksjate võistlushooaeg algas Mäetagusel
08.04.2017

Ida-Virumaa jooksjate võistlushooaeg algas esmakordselt Mäetagusel toimunud kahe mõisa jooksuga.

XXXVI Püssi seeriajooks
20.03.2017

Püssi seeriajooks algab 28. aprillil

Seeniorid selgitasid meistreid
12.03.2017

Eesti kergejõustikuveteranide meistrivõistlused sisekergejõustikus toimusid Tallinna spordihallis.

Spordiklubi Motus kutsub jooksma
09.03.2017

Spordiklubi Motus esitleb üritustekalendrit 2017. Juba kuu aja pärast avatakse jooksuhooaeg traditsioonilise Heategevusliku Lõbusa Jooksuga.

Deniss Šalkauskas Minskis 1500 m jooksus teine
26.02.2017

Deniss Šalkauskas sai täna Minskis juunioride (U20) rahvusvahelisel kergejõustiku sisematšil 1500 m jooksus teise koha ajaga 4.01,66. Jooksu võitis Dmitri Revinski Valgevenest ajaga 3.58,38.

Šalkauskasele hõbe, Tipukinale kuld
19.02.2017

Talviste Eesti meistrivõistluste teine päev tõi Ida-Virumaale veel mõne medali.

Veel üks medal EMV-lt Šalkauskasele
18.02.2017

Eesti talvistel meistrivõistlustel kergejõustikus esimesel päeval võitis Deniss Šalkauskas meeste 1500m jooksus pronks medali ajaga 3.58,39

Järjekordsed medalid juunioridelt
12.02.2017

Pühapäeval Tartus toimus juunioride talviste meistrivõistluste teine päev. Ida-Virumaa klubid tõid nii mõnedki medalid juurde.