0

Kergejõustik

Toimusid Jõhvi lahtised sisekergejõustiku võistlused
10.12.2018

Kolme esikohaga olid parimad TU18 vanuseklassis Kristina Andronova (50 m, kõrgus, kaugus), PU16 vanuseklassis Romas ja meeste klassis Deniss Šalkauskas 50 m, 150 m ning kaugushüppes.

Algas registreerimine Selver Eesti Linnajooksude uuele hooajale
04.12.2018

Eesti suurima jooksusarja eesmärgiks on 2019. aastal liikuma panna 60 000 inimest.

Toimusid Ida-Virumaa lahtised sisevõistlused
13.11.2018

Nädalavahetusel Ahtme kergejõustikuhallis toimunud lahtiste sisekergejõustiku võistlustel saavutasid kõige rohkem alavõite Romas Šalkauskas U16 vanuseklassis (50 m jooks, 50 m tõkkejooks, kõrgus, kaugus) ja Savva Novikov U14 vanuseklassis samadel aladel ning Anastassia Bogatõrjova U16 vanuseklassis (50 m jooks, 300 m jooks, kaugus).

Muutus Äkke krossijooksusarja 3. etapi kuupäev
26.10.2018

Seoses jalgrattakrossi Soudal Eesti CX Karikasari 2018 V etapiga toimub Äkke krossijooksusarja 3. etapp pühapäeval 28.oktoobril Narva Joaorus.

Luna-Aleksandra Lagoda võitis naistest 63. Viljandi linnajooksu
14.10.2018

Luna-Aleksandra Lagoda võiduaeg 10,4 km distantsil oli 39.08,8, mis üldjärjestuses andis talle 10. koha. Tema vend Timur-Daniel Lagoda oli esimene vanuseklassis M14 ajaga 41.53,6, üldjärjestuses lõpetas ta 29.

Harku raba teedel toimus 90. sügisene rabajooks
14.10.2018

Tublilt jooksid rabajooksul poisid (sündinud 2006 või hiljem) Andero Virkebau, kes ajaga 25.47 saavutas II koha ja Adam Ojava, kes ajaga 26.53 saavutas III koha.

Jõulumäel toimusid Eesti murdmaajooksu karikavõistlused
14.10.2018

Esikohale tulid Jekaterina Mirotvortseva TU18 vanuseklassis 3 km distantsil, Luna-Aleksandra Lagoda TU16 vanuseklassis 2 km distantsil ja Saina Mamedova NU20 vanuseklassis 4 km distantsil. Sellel distantsil saavutas kolmanda koha Jelizaveta Ševtsova. Klubide arvestuses saavutas Sillamäe Kalev kolmanda koha.

Riigikülas toimus Äkke krossijooksusarja II etapp
14.10.2018

3 km distantsil olid kiiremad Erik Raal ajaga 13.29 ja Olga Jakovleva ajaga 16.23 ning 1 km distantsil Anna Blinova ajaga 6.12 ja Arseni Pustošnyi ajaga 4.54.

Luna-Aleksandra Lagoda võitis naistest Paide-Türi rahvajooksu
08.10.2018

37. Paide-Türi rahvajooksu 13,6 km distantsil saavutas Luna-Aleksandra Lagoda naistest I koha, üldjärjestuses oli ta 19. 6,5 km distantsil saavutas naistest II koha Jekaterina Mirotvortseva.

Narvas toimus südamepäeva jooks
07.10.2018

Narva Pähklimäe Terviseradadel toimunud südamepäeva jooksul oli osalejaid 86. Põhidistantsi 6 km võitsid Alekse Somov ja Alina Botstarjova. 3,3 km distantsil olid kiiremd Aleksei Jaruškin ja Uliana Yurlova ning 1 km distantsil Arseni Pustošnyi.