0

Kergejõustik

Eesti noorte karikavõistlustelt medalid
10.06.2019

Tallinnas, Kadrioru staadionil peetud Eesti noorte karikavõistlustel saavutasid esikoha Pippi-Lotta Enok 400 m jooksus, Luna-Aleksandra Lagoda 3000 m jooksus ja Grigori Velikanov kolmikhüppes.

Narva Energiajooks toimus sel aastal ligi 30 kraadises kuumuses
08.06.2019

Poolmaratoni võitis ja Eesti meistriks tuli Tiidrek Nurme. Naistest võitis Liina Luik, kes üldjärjestuses oli 19. Dmitri Aristov lõpetas 8. 6 km distantsil olid kiiremad Luna-Aleksandra Lagoda ja Sergei Rjabõškin.

Jooksu ümber Kuremäe kloostri võitsid Aveli Uustalu ja Dmitri Aristov
03.06.2019

Alutaguse jooksusarja kolmandal etapil oli meestest kiirem Dmitri Aristov ja teine Vjatšeslav Košelev, naistest võitis Aveli Uustalu. 3 km distantsil olid kiiremad Sergei Borissov ja Herta Rajas.

Eesti teatejooksude meistrivõistlustelt esikoht
03.06.2019

Viljandi Linnastaadionil toimunud Eesti teatejooksude meistrivõistlustel saavutas Sillamäe KJK Kalev NU20 võistkond koosseisus Jelizaveta Ševtsova, Darja Bažulina, Saina Mamedova 3x800 m jooksus esikoha.

Jekaterina Mirotvortseva uuendas enda nimel olevat rekordit
03.06.2019

Sillamäel toimunud käimise Eesti karikavõistlustel neidude U18 vanuseklassis sündis Eesti rekord, kui Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev-Sillamäe) saavutas esikoha ajaga 23.18. Edukaim klubi oli KJK Kalev-Sillamäe.

Sillamäe Treppide Jooksu 10 km kiiremad Piret Reinik ja Dmitri Aristov
03.06.2019

IV Sillamäe Treppide jooksul oli osalejaid üle 200. 10 km distantsil olid kiiremad Piret Reinik ja Dmitri Aristov, 5 km Darja Bažulina ja Deniss Šalkauskas, 3 km Marina Rotševa ja Stanislav Agaptsev.

Narva Promenaadijooksu kiiremad Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda
27.05.2019

Narva Promenaadijooksul oli kokku osalejaid 192, seejuures 5 km põhidistantsil 139. 5 km distantsi võitis Dmitri Aristov Vjatšeslav Košelevi ees. Kolmandana lõpetas naiste parim Luna-Aleksandra Lagoda.

Pippi-Lotta Enokile mitmevõistluse võistkondlikelt Balti meistrivõistlustelt U18 vanuseklassis kuldmedal
27.05.2019

Jekabpilsis toimunud Balti noorte võistkondlikel mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok U18 vanuseklassis seitsmevõistluses 5209 punktiga esikoha.

Kiviõli Linnajooksu 5 km kiirem Dmitri Aristov
27.05.2019

Püssi seeriajooksu II etapi Kiviõli Linnajooksu 5 km distantsi võitis Dmitri Aristov, 3 km distantsil olid kiiremad Luna-Aleksandra Lagoda ja Alex Ojava.

Sinivoore jooksu kiiremad Pia Kivil ja Dmitri Aristov
25.05.2019

Ilm ei soosinud jooksjaid ümber Sinivoore mäe, seepärast jäi ka palju eelregistreerunuid üldse kohale tulemata. Kiiremat aega näitasid Pia Kivil (0:09:15) ja Dmitri Aristov (0:07:07).