0

Kergejõustik

Püssi seeriajooksu 4.etapp toimus Kiviõlis
17.08.2018

Pea viiekümne aasta järel Kiviõli kesklinna staadionil toimunud jooksu võistluse võitsid Deniss Šalkauskas ning Luna-Aleksandra Lagoda.

Pippi-Lotta Enokile hõbemedal Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustelt U18 vanuseklassis
16.08.2018

Rakveres toimunud Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok U18 vanuseklassis II koha kogudes seitsme alaga 5140 punkti.

Homme oodatakse jooksjaid Kiviõli linnajooksule
16.08.2018

37. Püssi seerijajooksul on toimunud 3 etappi. Jooksjaid on ereinevatel distantsidel ja vanuseklassides osalenud 209, tillujooksjaid 71, neist 9 kõikidel etappidel ja käijaid 4 (üks kõikidel etappidel).

Kiiklas toimus karujooks
11.08.2018

Kiikla kolmanda karujooksu kavas oli seekord 1,2 km jooks ja tillujooks.

Balti U18 maavõistluselt medalid
04.08.2018

Võrus toimunud Balti U18 maavõistlusel saavutas Grigori Velikanov kolmikhüppes tulemusega 13.95 I koha ja Pippi-Lotta Enok 4x400 m segateatejooksus teise koha. 3000 m jooksus oli Luna-Aleksandra Lagoda kolmas.

Eesti meistrivõistlustelt medalid
29.07.2018

Tallinnas Kadrioru staadionil tulid Eesti meistriteks Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev Sillamäe) 10000 m käimises ja Reena Koll (KJK Visa) teivashüppes.

Reena Kollilt uus Eesti rekord
26.07.2018

Tartus peetud teivashüppevõistlusel parandas Reena Koll enda nimel olevat Eesti rekordit 1 cm võrra, mis nüüd on 4.36.

Kohtla-Nõmmel toimus Richard Roodeni nimelise seeriavõistluse II etapp
22.07.2018

Avasõnad omanimelisele võistlusele ütles ja edu heideteks, tõugeteks ning viseteks soovis 95. aastane Richard Rooden, kes jälgis ka kogu võistlust kohapeal.

Anastassija Bogatõrjovale Balti meistrivõistlustelt U16 vanuseklassis kaks kuldmedalit
21.07.2018

Lätis Jelgavas toimunud Balti meistrivõistlustel U16 vanuseklassis võitis 400 m jooksu Anastassija Bogatõrjova ajaga 59,16. Teise esikoha võitis ta Eesti U16 tüdrukute võistkonnas väike-rootsi teatejooksus. 1500 m jooksus oli teine Luna-Aleksandra Lagoda.

Pühapäeval, 22. juulil toimuvad Maidlas kümnendad Heino Lipu mälestusvõistlused kuulitõukes
20.07.2018

Sihikule võetakse 39 aastat vana Eesti rekord. Heino Lipu sünnikoha lähedal Ida-Virumaal Maidla mõisakompleksis sel pühapäeval toimuval traditsioonilisel kuulitõukevõistlusel on esikohapretendendiks mitmekordne Eesti meister Kristo Galeta Kergejõustikuseltsist Sakala.