0

Veteranid

Vinnis toimusid seeniorsportlste 52. suvemängud (lisatud pilte)
05.08.2019

Ida-Virumaale toodi võistkondlikult I koht petankis ja II koht orienteerumises. Individuaalselt toodi koju 9 kuld-, 9 hõbe- ja 10 pronksmedalit.

Karksi-Nuias peetud Eesti seeniorspordi meistrivõistlustelt kergejõustikus hulgaliselt medaleid idavirulastele
23.07.2019

Neljakordsed võitjad olid Narva SVK Vera Morozova N75 200 m, 400 m, 800 m ja 1500 m ning Viktor Kruuse M65 100 m , 200 m, kaugushüppes ja kettaheites.

Ida-Virumaa veteranide edukas nädalavahetus
27.05.2019

Eesti 55+ meistrid petankis on Ivar Viljaste, Kalju Olmre, Matti Vinni ja Toomas Hoole. Samuti võideti ESL-i individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused petankis.

Hõbemedalid Ida-Virumaa võistkonnale
27.05.2019

Jõgeval toimunud Eesti veteranide individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes võitis Jõgeva I võistkond, järgnesid Ida-Virumaa (kabeklubi INTO võistkond) ja Tartu I võistkond.

Pannjärvel toimusid Eesti seenioride meistrivõistlused suusatamises
24.03.2019

Ida-Virumaa sportlastele kolm meistritiitlit, 5 hõbe- ja 5 pronksmedalit. Meistriteks tulid M30 Vladimir Latin, M70 Vladimir Tðaikin ja N70 Nadeþda Poljakova.

Nadeþda Poljakovale hõbe ja pronks
18.03.2019

Norras, Beitostolenis lõppenud erinevate vanusegruppide murdmaasuusatamise maailmameistrivõistlustel saavutas Nadeþda Poljakova N70+ vanuseklassis vabatehnika 10 km distantsil II koha ja 5 km distantsil III koha.

Eesti veteranide meistrivõistlustelt lauatennises medalid
11.03.2019

Eesti meistrivõistlustel lauatennises saavutas M50 vanuseklassis I koha Vladimir Petrov, kolmas oli Dmitri Lett. Meespaarismängus oli Dmitri Lett koos Andres Hõrakuga esimene ja Vladimir Petrov koos Andrus Steinbachiga kolmas.

Eesti kergejõustikuseenioride talvistelt meistrivõistlustelt medalid narvakatele
10.03.2019

Tallinna spordihallis toimunud talvistel meistrivõistlustel saavutas I koha Viktor Kruuse 60 m jooksus ajaga 6.70 ja Valeri Fedjuðin kolmikhüppes tulemusega 14.87. Need tulemused on arvestatud koefitsiendiga.

Sergei Novikovile III koht
09.12.2018

Tartus toimunud Eesti veteranide kiirmale meistrivõistlustel saavutas Sergei Novikov 50+ vanuseklassis III koha.

Ida-Virumaa sportlastele medalid
03.12.2018

Tartus toimunud KEVEKi lahtistel sisemeistrivõistlustel, kus arvestati koefitsienti, saavutas Viktor Kruuse I koha 60 m jooksus ja Valeri Fedjushin kolmikhüppes (mõlemad Narvast).