Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Koolitus/Seminar: Mainekujundus läbi persoonibrändingu

05.04.2021

Veebiseminar on mõeldud kõigile, kes sotsiaalmeedias tegutsevad – sportlased, treenerid ja teised, kes on teemast huvitatud. Seminar toimub 07. aprillil kella 14.00 - 16.00, registreerumine hiljemalt 05.04.

Igaüks meist tegeleb mingil määral igapäevaselt mainekujundusega. Igaühel meist on olemas ka persoonibränd, kuid väga vähesed tegelevad selle teadliku juhtimise ja turundamisega. Need, kes seda teevad, on teistest edukamad.
Tugev ja tuntav persoonibränd annab Sulle eelise igas valdkonnas ja aitab läbimõeldult oma manet kujundada, mis muudab ka meediasuhtluse lihtsamaks ja efektiivsemaks. Läbi mõeldud persoonibränd tugevdab Su kuvandit professionaalina, aitab sellega toetada oma organisatsiooni brändi, leida koostööpartnereid ja toetajaid ning õpetab oma tugevusi teadlikult ja strateegiliselt kasutama.
Mainekujunduse sissejuhatav veebiseminar läbi persoonibrändingu toimub 7. aprillil kell 14.00-16.00. Selle virtuaalse kohtumise jooksul saad praktilisi nõuandeid, näpunäiteid, ideid ja konktreetse tegevuplaani, kuidas oma mainet luua ja oma persoonibrändi teadlikult arendada, meedias silma paista ja seeläbi oma eesmärke saavutada.
Seminar toimub eesti keeles ja seda viib läbi raamatu “Bränd nimega Sina” (www.brandnimegasina.ee) autor Evelin Org (www.brandup.ee).
SEMINARI SISU:
● Ülevaade brändingust, persoonibrändingust ja selle olulisusest.
● Mainekujundus ja meediasuhtlus läbi persoonibrändingu.
● Kuvandi loomine ja selle kasutamine eksperdipositsiooni saavutamiseks.
● Inspireerivad näited Eestist ja mujalt maailmast.
● Meedia ja sotsiaalmeedia roll oma kuvandi loomisel.
● Teadlik mainekujundus ja persoonibränding.
REGISTREERUMINE:
Veebiseminarile registreerumine hiljemalt 05.04 registreerudes lingil: https://forms.gle/WbDRs5QTQQ5Uxsgo7
Osalustasu:
● 25 eurot, mis saisaldab veebikoolitust ja Eesti esimest persoonibrändi raamatut “Bränd Nimega Sina” koos kontaktivaba postitusega (tavahind ainult raamatule 34,90)

● 15 eurot, mis saisaldab veebikoolitust
sportiv.eeNarva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles