0

Jõutõstmine

Reimo Sillal jäi napilt puudu 3. kohast
28.06.2011

Palamuse vallas 22. korda peetud rammumeeste võistlusel "Tõnisson 2011" saavutas kuuenda koha Reimo Sild.

Henry Tamman Väike-Maarjas võidukas
16.05.2011

23. aprillil Väike-Maarjas peetud rammumeeste võistlusel sai Henry Tamman esikoha.

Mario Sild Valgamaal viies
03.08.2009

Pühapäeval Valgamaal peetud "Restu Rammumees 2009" võiustlusel sai Mario Sild viienda koha.

Mario Sild sai Halingas teise koha
25.07.2009

Mario Sild saavutas Halinga rammumeeste võistlustel 25. juulil teise koha.

Tammann ja Sild said kaksikvõidu
22.07.2009

Pühapäeval, 19. juulil toimus Antslas võistlus Noor Rammumees Corsa GYM karikale. Kaksikvõidu said Henry Tammann Maidlast ja Reimo Sild Jõhvist.

Ka WDFPFi EMi teine päev andis maailmarekordi
28.06.2009

Ahtmes kaks päeva kestnud WDFPF versiooni Euroopa meistrivõistlustel jõutõstmises võitis teisel võistluspäeval Venemaa esindaja Maksim Tihhonov.

Kohtla-Järvel tõmmati maast lahti 315,5 kilo
27.06.2009

Ahtme spordihallis laupäeval alanud WDFPF versiooni Euroopa meistrivõistlustel jõutõstmises hoolitses parema tulemuse eest ukrainlane Oleksii Nazarenko, kes jõutõmbes sai tulemuseks 315,5 kg, mis ületas poole kiloga selle versiooni kuni sajakiloste meeste maailmarekordi.

Eesti esivõistlused võitis Arvet Heinsoo
20.05.2009

Laupäeval peeti Jõhvi vallas Tammiku spordisaalis EDFPF versiooni Eesti esivõistlusi, mille korraldas rahvusvahelise jõutõsteliidu EDFPF Eesti esindus.Turniiril osales kõigest 10 sportlast, mis EDFPFi esindaja Sergei Dermeljovi meelest ei anna huvist jõutõstmise vastu õiget pilti: "Kahjuks ei saanud eksamite tõttu osaleda noored. Kohale ei saanud sõita ka Tartu sportlased. Oleksin väga tahtnud siin näha kohaliku jõutõstmise veterani Valdur Paavilainenit, kes jättis trauma tõttu tulemata."

Mario Sild valmistub MMiks
23.04.2009

Võrus toimunud lahtistel varustuseta jõutõstmise meistrivõistlustel Strongmani karikalesaavutas Mario Sild kuni 100kg meeste seas esikoha suure ülekaaluga.

Henry Tamman tuli Eesti karikavõitjaks
27.01.2009

Henry Tamman saavutas laupäeval Palamusel peetud Eesti karikavõistlustel sangpommispordis kehakaalus +95 kg esikoha.