Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

SK Diagonaal välkmale 2. etapp
Aeg: 19.09.2021 10:30 - 19.09.2021 13:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal


Eesti noorte maleklubide meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 24.09.2021 17:00 - 24.09.2021 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal


Eesti noorte maleklubide meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 25.09.2021 10:00 - 25.09.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal


Eesti noorte maleklubide meistrivõistlused 3. päev
Aeg: 26.09.2021 10:00 - 26.09.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti U10 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020.


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020


Kohtla-Järve meistrivõistlused 5. voor
Aeg: 21.02.2020 17:00 - 21.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale 7. etapp
Aeg: 16.02.2020 12:00 - 16.02.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 4. voor
Aeg: 14.02.2020 17:00 - 14.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Narva SK Maletäht Karikas 2. päev
Aeg: 08.02.2020 10:00 - 08.02.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


Kohtla-Järve meistrivõistlused 3. voor
Aeg: 07.02.2020 17:00 - 07.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Narva SK Maletäht Karikas 1. päev
Aeg: 07.02.2020 14:45 - 07.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


SK Diagonaal kiirmale 6. etapp
Aeg: 02.02.2020 12:00 - 02.02.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 2. voor
Aeg: 31.01.2020 17:00 - 31.01.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Leheküljed: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles