Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused
Aeg: 21.01.2020 00:00 - 07.03.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Eesti U10 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020.


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020


Kohtla-Järve meistrivõistlused 6. voor
Aeg: 28.02.2020 17:00 - 28.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 7. voor
Aeg: 06.03.2020 17:00 - 06.03.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Pereturniir
Aeg: 07.03.2020 11:00 - 07.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale 7. etapp
Aeg: 08.03.2020 12:00 - 08.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Lasteturniir
Aeg: 14.03.2020 11:00 - 14.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale 8. etapp
Aeg: 22.03.2020 12:00 - 22.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti kuni 16aastaste meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 18.03.2007 15:00 - 18.03.2007 16:00:00

Narva laste loomemaja. Esimene voor algab kell 15.


SK Diagonaal välkmaleturniir, 7. etapp
Aeg: 04.02.2007 10:30 - 04.02.2007 15:00:00

Kohtla-Järve spordihoone malesaal.


SK Diagonaal kiirmaleturniir, 5. etapp
Aeg: 21.01.2007 10:30 - 21.01.2007 16:00:00

Kohtla-Järve spordihoone malesaal.


Välkmaleturniir
Aeg: 03.12.2006 10:30 - 03.12.2006 15:00:00

Kohtla-Järve spordihoone malesaal.


II noorte maleturniir Baltimaade maletähed
Aeg: 12.11.2006 09:30 - 12.11.2006 16:00:00

Narva kindlus. 7. voor kell 9.30, lõpetamine kell 16.


SK Valge ratsu maleturniir algajatele Väikesed tähed
Aeg: 11.11.2006 12:00 - 11.11.2006 14:00:00

Kohtla-Järve spordihoone malesaal.


II noorte maleturniir Baltimaade maletähed
Aeg: 11.11.2006 10:00 - 11.11.2006 18:00:00

Narva kindlus. 5. voor kell 10, 6. voor kell 15.30.


II noorte maleturniir Baltimaade maletähed
Aeg: 10.11.2006 15:00 - 10.11.2006 18:00:00

Narva kindlus. 4. voor kell 15.


II noorte maleturniir Baltimaade maletähed
Aeg: 09.11.2006 10:00 - 09.11.2006 18:00:00

Narva kindlus. 2. voor kell 10, 3. voor kell 15.30.


II noorte maleturniir "Baltimaade maletähed"
Aeg: 08.11.2006 15:00 - 08.11.2006 18:00:00

Narva kindlus. Avamine kell 15, 1. voor kell 15.30.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles