Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

SK Diagonaal välkmale 2. etapp
Aeg: 19.09.2021 10:30 - 19.09.2021 13:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal


Eesti noorte maleklubide meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 24.09.2021 17:00 - 24.09.2021 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal


Eesti noorte maleklubide meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 25.09.2021 10:00 - 25.09.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal


Eesti noorte maleklubide meistrivõistlused 3. päev
Aeg: 26.09.2021 10:00 - 26.09.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Läänemeremaade maletähed, III voor
Aeg: 06.10.2009 16:00 - 06.10.2009 19:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.


Läänemeremaade maletähed, II voor
Aeg: 06.10.2009 10:00 - 06.10.2009 13:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.


Läänemeremaade maletähed, I voor
Aeg: 05.10.2009 10:00 - 05.10.2009 13:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.


Läänemeremaade maletähed avamine ja Viktor Kortšnoi simultaan
Aeg: 04.10.2009 18:00 - 04.10.2009 20:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sari, 1. etapp
Aeg: 27.09.2009 10:30 - 27.09.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


SK Diagonaal välkmaleturniiride sari, 2. etapp
Aeg: 13.09.2009 10:30 - 13.09.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


IX Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, teine päev (P, F)
Aeg: 06.09.2009 10:00 - 06.09.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Põhiturniiri protokoll: http://www.maleliit.ee/mk/idaviru/2009/oll_u.htm
Välkturniiri protokol: http://www.maleliit.ee/mk/idaviru/2009/oll_u_valk.htm

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1027


IX Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, esimene päev (J, P)
Aeg: 05.09.2009 10:00 - 05.09.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/olli05_060909pr.mht


SK Diagonaal välkmaleturniiride sari, 1. etapp
Aeg: 30.08.2009 10:30 - 30.08.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


Kiirmaleturniir Sillamäe 52
Aeg: 27.06.2009 10:30 - 27.06.2009 13:00:00
Korraldaja: Sillamäe spordiklubi Kalev, Viktor Meškov

Sillamäe maleklubi.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=882

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/sillamaemale_270809pr.doc


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles