Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

SK Diagonaal kiirmale VI etapp
Aeg: 27.02.2021 11:00 - 27.02.2021 13:00:00

Toimub Lichess.org



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Mäetaguse lahtised meistrivõistlused males ja kabes
Aeg: 09.01.2011 13:00 - 09.01.2011 16:00:00
Korraldaja: Taavi Toomel

Mäetaguse rahvamaja. Arvestused: mehed ja naised ning poisid ja tüdrukud (s. 1995. a ja hiljem).


SK Diagonaal välkmaleturniiride sarja 6. etapp
Aeg: 09.01.2011 10:30 - 09.01.2011 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


Jõhvi lahtised meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 28.11.2010 11:00 - 28.11.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Rene Kundla


Püssi maleturniir (J)
Aeg: 20.11.2010 10:00 - 20.11.2010 13:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Püssi kultuurimaja.


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, VI - VII voor (P)
Aeg: 26.09.2010 10:00 - 26.09.2010 16:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Põhiturniiri protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_2010Apr.htm
U12/U16 turniiri protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_2010U16pr.htm
U10 turniiri protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_2010U10pr.htm

Põhivõistluse juhend: www.sportiv.ee/dokument/malemv_2010juh.pdf
Noorte võistluste juhend: www.sportiv.ee/dokument/noortemalemv_2010juh.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, III - V voor
Aeg: 25.09.2010 10:00 - 25.09.2010 19:45:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Põhivõistluse juhend: www.sportiv.ee/dokument/malemv_2010juh.pdf
Noorte võistluste juhend: www.sportiv.ee/dokument/noortemalemv_2010juh.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, I ja II voor
Aeg: 24.09.2010 14:00 - 24.09.2010 18:15:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Põhivõistluse juhend: www.sportiv.ee/dokument/malemv_2010juh.pdf
Noorte võistluste juhend: www.sportiv.ee/dokument/noortemalemv_2010juh.pdf
Aleksandr Komšini 1. vooru pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1558


Ida-Virumaa 35+ turniir (P)
Aeg: 18.09.2010 11:00 - 18.09.2010 14:00:00
Korraldaja: Kiviõli maleklubi Lootus, Svetlana Pritulina

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/35plussmale_18092010pr.doc

Omavalitsuse võistkond (3 meest + 1 naine), naine võib mängida meeste lauda. Üks omavalitsus võib panna välja mitu võistkonda, üldarvesse läheb parema võistkonna koht (arvesse mitteminevad võistkonnad kohapunkte kinni ei hoia).
Võistlused viiakse läbi turniirisüsteemis.
Ajakontroll otsustakse sõltuvalt osavõtjate arvust

Parematele medalid ja diplomid. Kolmele paremale omavalitsusele väike karikas.


X Lembit Olli mälestusturniir, teine päev (J, P, F)
Aeg: 05.09.2010 10:00 - 05.09.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Kiirturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910pohitabel.htm
Välkturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910valktabel.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1535


X Lembit Olli mälestusturniir, esimene päev (J, P)
Aeg: 04.09.2010 10:00 - 04.09.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Eelregistreerijate nimekiri: http://www.sportiv.ee/oll_450910_osalejad.htm

Kiirturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910pohitabel.htm
Põhiturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910valktabel.htm


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles