Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

SK Diagonaal kiirmale 10. etapp -Kohtla-Järve meistrivõistlused
Aeg: 09.08.2020 10:30 - 09.08.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale 10. etapp - Kohtla-Järve meistrivõistlused
Aeg: 16.08.2020 10:30 - 16.08.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

X Lembit Olli mälestusturniir, teine päev (J, P, F)
Aeg: 05.09.2010 10:00 - 05.09.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Kiirturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910pohitabel.htm
Välkturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910valktabel.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1535


X Lembit Olli mälestusturniir, esimene päev (J, P)
Aeg: 04.09.2010 10:00 - 04.09.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Eelregistreerijate nimekiri: http://www.sportiv.ee/oll_450910_osalejad.htm

Kiirturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910pohitabel.htm
Põhiturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910valktabel.htm


Kaevurite päevale pühendatud välkturniir
Aeg: 29.08.2010 10:30 - 29.08.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


XXV Ida-Virumaa mängud (J, P, 2xF)
Aeg: 12.06.2010 10:00 - 12.06.2010 19:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Jaak Rooden

KOHTLA-NÕMME.

Tulemused: www.sportiv.ee/protokoll/IVM10_tulemused_veebi.xls 
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1439
Lõpuautasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1440

2009. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/4728
2008. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/2830
2006. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/427


Lembit Olli mälestusturniir (F)
Aeg: 25.04.2010 11:00 - 25.04.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1361


Narva - Kohtla-Järve matškohtumine 20 laual
Aeg: 24.04.2010 11:00 - 24.04.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


Eesti kuni 18aastaste lahtised meistrivõistlused kiirmales, teine päev
Aeg: 18.04.2010 09:00 - 18.04.2010 15:00:00
Korraldaja: Arkadi Zakarljuka

Kohtla-Järve vene gümnaasium.
Osaledasaavad 1992. aastal ja hiljem sündinud maletajad.


Eesti kuni 18aastaste lahtised meistrivõistlused kiirmales, esimene päev
Aeg: 17.04.2010 14:00 - 17.04.2010 21:00:00
Korraldaja: Arkadi Zakarljuka

Kohtla-Järve vene gümnaasium.
Osaledasaavad 1992. aastal ja hiljem sündinud maletajad.


MK Kaissa - Peterburi Spasski MK matškohtumine 10 laual (F)
Aeg: 16.04.2010 16:00 - 16.04.2010 18:00:00
Korraldaja: Narva maleklubi Kaissa, Janis Sumarok

Hotell Europe.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1348


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja 10. etapp (F)
Aeg: 11.04.2010 10:30 - 11.04.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina

Lisaks noorteturniir.

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1352


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles