Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male
Aprill 2021
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Male


TOIMUNUD ÜRITUSED:

SK Diagonaal kiirmaleturniir, 2. etapp
Aeg: 19.10.2008 10:30 - 19.10.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


SK Diagonaal välkmaleturniir, 3. etapp (F)
Aeg: 12.10.2008 10:30 - 12.10.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=513


SK Diagonaal kiirmaleturniir, 1. etapp
Aeg: 28.09.2008 10:30 - 28.09.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


SK Diagonaal välkmaleturniir, 2. etapp
Aeg: 14.09.2008 10:30 - 14.09.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


VIII Lembit Olli mälestusturniir males, teine päev (J, P)
Aeg: 07.09.2008 10:00 - 07.09.2008 16:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus

Põhiturniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008.htm
Noorte tabel: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008_noored.htm
Veteranide tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008_veteranid.htm
Regioonide arvestus: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008_regioonid.htm

Esimese päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=477
Teise päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=478


VIII Lembit Olli mälestusturniir males, esimene päev (J)
Aeg: 06.09.2008 10:00 - 06.09.2008 17:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus

Põhiturniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008.htm
Noorte tabel: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008_noored.htm
Veteranide tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008_veteranid.htm
Regioonide arvestus: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008_regioonid.htm

Esimese päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=477
Teise päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=478


SK Diagonaal välkmaleturniir, 1. etapp
Aeg: 31.08.2008 10:30 - 31.08.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


Eesti juunioride meistrivõistlused, viies päev (viimane voor)
Aeg: 30.06.2008 11:00 - 30.06.2008 15:00:00

Narva-Jõesuu.
Info: http://www.maleliit.ee/turniirid/arhiiv/2008/juuniorideMV/


Eesti juunioride meistrivõistlused, neljas päev
Aeg: 29.06.2008 16:30 - 29.06.2008 20:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva-Jõesuu.

Info www.maleliit.ee/turniirid/arhiiv/2008/juuniorideMV/


Nädalalõputurniir, kolmas päev (6. ja 7. voor; F)
Aeg: 29.06.2008 09:30 - 29.06.2008 15:00:00

Narva-Jõesuu keskkool.

7. vooru pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=444

Info: www.maleliit.ee/nls/
Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/nj_1.pdf
Noorte juhend: www.maleliit.ee/download/2008/nj_2.pdf


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles