Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused
Aeg: 21.01.2020 00:00 - 07.03.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Eesti U10 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020.


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020


Kohtla-Järve meistrivõistlused 6. voor
Aeg: 28.02.2020 17:00 - 28.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 7. voor
Aeg: 06.03.2020 17:00 - 06.03.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Pereturniir
Aeg: 07.03.2020 11:00 - 07.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale 7. etapp
Aeg: 08.03.2020 12:00 - 08.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Lasteturniir
Aeg: 14.03.2020 11:00 - 14.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale 8. etapp
Aeg: 22.03.2020 12:00 - 22.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Kohtla-Järve meistrivõistlused males, IV voor
Aeg: 18.02.2017 10:30 - 18.02.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Laste maleturniir, V etapp
Aeg: 12.02.2017 10:30 - 12.02.2017 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused males, III voor
Aeg: 11.02.2017 11:00 - 11.02.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kiirmale, VI etapp
Aeg: 05.02.2017 10:30 - 05.02.2017 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused males, II voor
Aeg: 04.02.2017 11:00 - 04.02.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Mäetaguse valla meistrivõistlused kabes ja males
Aeg: 29.01.2017 11:00 - 29.01.2017 17:00:00
Korraldaja: Taavi Toomel

Mäetaguse rahvamajas


Välkmale,6.etapp
Aeg: 22.01.2017 10:00 - 22.01.2017 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kiviõli lahtised meistrivõistlused
Aeg: 10.12.2016 10:30 - 10.12.2016 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Kivõli vene kool.


Kohtla-Järve Kalevi lahtised meistrivõistlused
Aeg: 05.11.2016 10:30 - 05.11.2016 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Kohtla-Järve SS Kalevi lahtised meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 05.11.2016 10:30 - 05.11.2016 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Ilmar Taluste


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles