Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male


TOIMUNUD ÜRITUSED:

Lembit Olli mälestusturniir (F)
Aeg: 25.04.2010 11:00 - 25.04.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1361


Narva - Kohtla-Järve matškohtumine 20 laual
Aeg: 24.04.2010 11:00 - 24.04.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


Eesti kuni 18aastaste lahtised meistrivõistlused kiirmales, teine päev
Aeg: 18.04.2010 09:00 - 18.04.2010 15:00:00
Korraldaja: Arkadi Zakarljuka

Kohtla-Järve vene gümnaasium.
Osaledasaavad 1992. aastal ja hiljem sündinud maletajad.


Eesti kuni 18aastaste lahtised meistrivõistlused kiirmales, esimene päev
Aeg: 17.04.2010 14:00 - 17.04.2010 21:00:00
Korraldaja: Arkadi Zakarljuka

Kohtla-Järve vene gümnaasium.
Osaledasaavad 1992. aastal ja hiljem sündinud maletajad.


MK Kaissa - Peterburi Spasski MK matškohtumine 10 laual (F)
Aeg: 16.04.2010 16:00 - 16.04.2010 18:00:00
Korraldaja: Narva maleklubi Kaissa, Janis Sumarok

Hotell Europe.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1348


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja 10. etapp (F)
Aeg: 11.04.2010 10:30 - 11.04.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina

Lisaks noorteturniir.

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1352


SK Diagonaal välkmaleturniiride sarja 9. etapp
Aeg: 04.04.2010 10:30 - 04.04.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


Eesti U16 meistrivõistlused males, neljas päev
Aeg: 14.03.2010 10:00 - 14.03.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Kuues voor kell 10.00, seitsmes voor kell 14.30.


Eesti U16 meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 13.03.2010 10:30 - 13.03.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Neljas voor kell 10.30, viies voor kell 15.30.


Eesti U16 meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 12.03.2010 10:30 - 12.03.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Teine voor kell 10.30, kolmas voor kell 15.30.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles