Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

SK Diagonaal kiirmale 8. etapp
Aeg: 14.06.2020 10:30 - 14.06.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale 7. etapp
Aeg: 21.06.2020 10:30 - 21.06.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale 9. etapp
Aeg: 05.07.2020 10:30 - 05.07.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale 9. etapp
Aeg: 19.07.2020 10:30 - 19.07.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale 10. etapp
Aeg: 02.08.2020 10:30 - 02.08.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale 10. etapp
Aeg: 16.08.2020 10:30 - 16.08.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 22.10.2016 10:00 - 22.10.2016 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2016/ida-virumaa_lahtised_mv_2016.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 21.10.2016 15:00 - 21.10.2016 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2016/ida-virumaa_lahtised_mv_2016.pdf


Maleturniirid
Aeg: 18.09.2016 10:30 - 18.09.2016 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal

10.30 välkturniiride sarja 2. etapp
11.00 lasteturniir


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja 1. etapp
Aeg: 04.09.2016 10:30 - 04.09.2016 13:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkturniiride sarja 1. etapp
Aeg: 28.08.2016 10:30 - 28.08.2016 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 22.05.2016 10:30 - 22.05.2016 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja IX etapp
Aeg: 08.05.2016 10:30 - 08.05.2016 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirturniiride sarja VIII etapp
Aeg: 03.04.2016 10:30 - 03.04.2016 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal maleturniirid
Aeg: 27.03.2016 10:30 - 27.03.2016 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova

Kell 10.30 SK Diagonaal välkturniiride sarja VIII etapp males ja kell 11.00 lasteturniiri 6. etapp males SK Diagonaal karikatele.


Eesti meistrivõistluste U12 ja U14 valikturniir, kolmas päev
Aeg: 20.03.2016 10:00 - 20.03.2016 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2016/juhend_Eesti_noorte_valik_12-14.a_2016.pdf


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles