Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 04.11.2017 10:45 - 30.11.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Toimub A, B ja C turniir.


Läänemere maletähed 1. päev
Aeg: 05.11.2017 15:00 - 29.11.2017 19:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Plakat


Klubi Maletäht karikas 3. etapp ja SK Diagonaal MV 2. päev
Aeg: 19.11.2017 10:00 - 19.11.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Laste võistkondlik turniir males
Aeg: 25.11.2017 10:45 - 25.11.2017 15:00:00

Turniir toimus Kiviõli Vene Koolis. Võistkonna suurus 5 mängijat.


SK Diagonaal välkmale IV etapp
Aeg: 26.11.2017 10:30 - 26.11.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale V etapp
Aeg: 17.12.2017 10:30 - 17.12.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Klubi Maletäht karikas 3. etapp ja SK Diagonaal MV 1. päev
Aeg: 18.11.2017 10:00 - 18.11.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale III etapp
Aeg: 12.11.2017 10:30 - 12.11.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Läänemere maletähed 6. päev
Aeg: 10.11.2017 10:00 - 10.11.2017 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Plakat


Läänemere maletähed 5. päev
Aeg: 09.11.2017 10:00 - 09.11.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Plakat


Läänemere maletähed 4. päev
Aeg: 08.11.2017 10:00 - 08.11.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Plakat


Läänemere maletähed 3. päev
Aeg: 07.11.2017 10:00 - 07.11.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Plakat


Läänemere maletähed 2. päev
Aeg: 06.11.2017 10:00 - 06.11.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Plakat


Klubi Maletäht karikas 2. etapp 2. päev
Aeg: 28.10.2017 10:00 - 28.10.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht


Klubi Maletäht karikas 2. etapp 1. päev
Aeg: 27.10.2017 16:00 - 27.10.2017 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused males 3. päev
Aeg: 22.10.2017 10:00 - 22.10.2017 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Leheküljed: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles