Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Koolisport: Spordimälumäng "Bumerang" kolis XVII hooajal veebi

04.05.2020

Spordimälumäng "Bumerang", mis on suunatud kõigile Eesti üldhariduskoolide õpilastele, käivitub tulenevalt Vabariigis kehtestatud eriolukorrale XVII hooajal veebis.

Uue nime ja vormi saanud spordimälumäng "Bumerang Open 2020" küsimused on koostatud valdavalt Eesti ajakirjanduses ja sporditeabe väljaannetes ilmunud materjali põhjal ning need on ette valmistanud mälumängija ja spordiajaloolane Jaak Valdre.
Ehkki Spordimälumäng "Bumerang" ilme, vorm ja ajastus on läbinud ajutise uuenduskuuri, siis sisu on jäänud samaks. Järgneval ajaperioodil kuni õppeaasta lõpuni avaldame igal nädalal uue mängu, milles oma sporditeadmisi proovile saab panna.
Spordimälumängus "Bumerang Open 2020" osalemiseks ei ole tarvis teha muud kui minna meie hea koostööpartneri veebileheküljele https://www.malumang.ee/competition/1100/ määrata parool, märkida ära oma kontaktandmed ning kool ja klass. Kõikide osalejate vahel läheb loosi hulgaliselt auhindu meie koostööpartneritelt.
Spordimälumängu "Bumerang Open 2020" toetavad Mälumäng.ee, Eesti Jalgpalli Liit, spordiklubi MyFitness, Eesti Olümpiakomitee, Eesti Päevaleht, kirjastus Avita, kirjastus Cum Laude ja ajakiri "Jooksja".
Mattias Metsaru
Projektijuht
+372 566 41 687
mattias@koolisport.ee

Eesti Koolispordi Liit
sportiv.eeLiikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles