Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male: Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtised meistrivõistlused võitis Nikita Rõtšagov

17.11.2019

Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtistest meistrivõistlustest võttis osa 55 malesõpra vanuses 6 kuni 80 eluaastat nii Ida-Virumaalt kui Tallinnast. Toimus kolm erineva tasemega turniiri kontrollajaga 12 minutit + 3 sekundit käigule.

A turniir:
Place Name Loc Club Score M-Buch.
Buch. Progr.

1 Rõtšagov, Nikita 2019 Malekool 64 6 21.5 30.0 24.0
2-4 Snitsarenko, Igor 1909 Vabaettur 5 20.5 29.0 21.0
Nikitin, Arseni 1946 Narva SK Maletäht 5 18.5 26.0 21.0
Vaino, Nikita 1988 Narva SK Maletäht 5 18.5 26.0 19.5
5 Abramov, Roman 1890 SK Diagonaal 4.5 17.5 23.0 18.5
6-10 Aga, Rihard 2143 Narva SK Maletäht 4 22.0 30.5 18.5
Blokhin, Sofia 1996 Tallinna MK 4 17.5 25.0 15.0
Rikas, Artur 1821 Narva SK Maletäht 4 17.5 24.0 16.0
Makarov, Gleb 1761 Kohtla-Järve SK Kalev 4 16.0 20.5 13.5
Vaino, Einar 1851 SK Diagonaal 4 15.0 19.5 11.0
11-13 Novikov, Sergei 1824 SK Diagonaal 3.5 22.0 30.5 16.5
Kuusik, Juri 1966 Viimsi MS Apones 3.5 21.5 30.0 15.5
Dunajev, Nikolai 1854 Maleklubi Lootus 3.5 18.0 25.5 16.5
14-16 Rudnik, Viktoria 1718 Kohtla-Järve SK Kalev 3 18.5 25.0 12.0
Kruusa, Rein 1636 Maleklubi Lootus 3 16.0 22.5 7.0
Pitsevits, Georgi 1794 Kohtla-Jarve 3 16.0 21.5 12.5
17-18 Nikitin, Leonid 1376 Maleklubi Lootus 2 16.5 23.0 10.0
Krehhov, Valentin 1546 Maleklubi Lootus 2 14.0 19.5 7.0
19 Laanjarv, Helmut 1586 SK Diagonaal 1 17.5 23.5 5.0

Parimad noormehed:
1. Nikita Vaino
2. Rihard Aga
3. Artur Rikas

neiud:
1. Sofia Blokhin
2. Viktoria Rudnik

Seeniorid:

1. Einar Vaino

B turniir:
Place Name Loc Club Score M-Buch.
Buch. Progr.

1 Gasanbekov, Miroslav 1381 Narva SK Maletäht 6 20.0
28.0 22.0
2 Gridin, Maksim 1163 Kohtla-Järve SK Kalev 5.5 16.5
23.5 21.0
3-5 Gorkov, Kirill 1068 Narva SK Maletäht 5 22.5
29.5 24.0
Kuzmina, Oleksandra 1293 Maleklubi Lootus 5 19.5
26.5 18.0
Kaletin, Artjom 1135 Narva SK Maletäht 5 18.5
25.5 20.0
6 Snitsarenko, Ilja 1466 Vabaettur 4.5 23.0
32.0 21.0
7-10 Rudiger, Maria-Helena 1161 Tallinna MK 4 22.5
32.0 19.0
Blokhin, Georg 1332 Tallinna MK 4 21.5
30.0 18.0
Tsoganov, Vladislav 1039 Kohtla-Järve SK Kalev 4 19.5
27.5 18.0
Grigorjeva, Veera 1033 Narva SK Maletäht 4 17.0
24.0 12.0
11-14 Tsoganov, Jaroslav 1216 Kohtla-Järve SK Kalev 3.5 19.5
27.5 18.5
Dadon, Eva 1021 Kohtla-Järve SK Kalev 3.5 18.0
26.0 13.0
Kornoljova, Taissia Kohtla-Jarve Kalev 3.5 14.5
21.0 12.0
Korstin, Marta Narva SK Maletäht 3.5 14.0
20.0 9.5
15-16 Sharkova, Veronika 1031 Kohtla-Järve SK Kalev 3 18.5
25.5 11.0
Nikitina, Anastasia 1068 Narva SK Maletäht 3 13.5
18.5 13.0
17-20 Pupkevits, Mihhail Kohtla-Järve SK Kalev 2 16.0
22.5 11.0
Bessedin, Aleksandr Kohtla-Järve SK Kalev 2 14.0
20.5 6.0
Nikitina, Anna 1000 Narva SK Maletäht 2 13.5
20.0 9.0
Lantova, Jaroslava 1017 Narva SK Maletaht 2 13.0
19.0 5.0
21-22 Petrovic, Bogdan Kohtla-Järve SK Kalev 1 15.5
22.5 6.0
Pupkevits, Matvei Kohtla-Järve SK Kalev 1 12.0
17.5 1.0

C turniir (14 osalejat):
I koht - Artjom Gvozdev, II koht Mihhail Pupkevitš, Bogdan Petrovitš - kõik Kohtla-Järve Spordiselts Kalev
sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles