Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Orienteerumine: Selgusid Ida-Virumaa meistrid öises orienteerumisjooksus

04.10.2019

Neljapäeva, 3. oktoobri õhtul toimusid Konsul VI Ida-Virumaa meistrivõistlused öises orienteerumisjooksus. Kui nädala algul lubas ilmaprognoos vihma, siis meeldiva üllatusena oli ilm igati mõnus ja kõik võistlejad jõudsid enne vihmasadu metsast välja. Ida-Virumaa meistritiitli said N21 Jonne Rooma, M21 Allan Roosimägi, N40 Helge Murutalu, M40 Jan Aas, N55 Olga Jakovleva ja M55 Vladimir Sidorov.

Tulemused:

Ida-Viru VI ööorienteerumine 2019 Konsul
3.10.2019
Korraldaja : RSK Jõhvikas
Rajameister : Urmas Sulaoja


M21 Rada (2): 16 KP 5.82 km

          Nimi                              Klubi                  Tulemus              
 1.       Allan Roosimägi                   Jõhvikas               01:16:29
          Fjodor Sekajev                    Noorkotkad             DQ     
          Mihhail Ivanov                    Noorkotkad             DQ     

N21 Rada (2): 16 KP 5.82 km

           Nimi                              Klubi                  Tulemus              
1.         Jonne Rooma                          Jõhvikas               01:09:25

M40 Rada (3): 15 KP 5.15 km

           Nimi                              Klubi                  Tulemus              
 1.         Jan Aas                           Jõhvikas               01:02:28
 2.         Andrei Semenkov               Viru JVP              01:08:58 +06:30
 3.         Arvo Sala                                          01:13:57 +11:29
 4.         Dmitry Vasiliev                                      2:17:09   +74:41
 5.         Andrus Pisarev                                       02:33:50 +91:22
            Vladimir Hansing              Narva                  DQ     

N40 Rada (3): 15 KP 5.15 km

          Nimi                              Klubi                  Tulemus              
 1.         Helge Murutalu                Jõhvikas               01:12:36
 2.         Helen Mast                      Jõhvikas               01:13:20 +00:44
 3.         Piret Niglas                 Jõhvikas               01:29:54 +17:18
4.             Kadre Maalma                 Jõhvikas              01:33:44 +21:08

M55 Rada (4): 12 KP 4.15 km

           Nimi                              Klubi                  Tulemus              
 1.         Vladimir Sidorov              õhvikas               01:47:23
 2.            Arne Kolk                      Jõhvikas               01:51:07 +03:44
            Pjotr Aksjonov                Jõhvikas               DQ     
            Aleksandr Gnidenko            Jõhvikas                DQ     

N55 Rada (4): 12 KP 4.15 km

           Nimi                              Klubi                  Tulemus              
1.         Olga Jakovleva                    Jõhvikas               01:55:10




2 Rada (M21,N21): 16 KP 5.82 km

          Nimi                              Klubi         Klass        Tulemus              
 1.         Jonne Rooma                  Jõhvikas      N21          01:09:25
 2.         Allan Roosimägi               Jõhvikas      M21          01:16:29 +07:04
            Fjodor Sekajev                Noorkotkad    M21          DQ     
            Mihhail Ivanov                Noorkotkad    M21          DQ     

3 Rada (M40,N40): 15 KP 5.15 km

           Nimi                              Klubi         Klass        Tulemus              
 1.         Jan Aas                       Jõhvikas      M40          01:02:28
 2.         Andrei Semenkov               Viru JVP      M40          01:08:58 +06:30
 3.         Helge Murutalu                Jõvikas      N40          01:12:36 +10:08
 4.         Helen Mast                    Jõhvikas      N40          01:13:20 +10:52
 5.         Arvo Sala                                   M40          01:13:57 +11:29
 6.         Piret Niglas                  Jõhvikas      N40          01:29:54 +27:26
 7.         Kadre Maalma                  Jõhvikas      N40          01:33:44 +31:16
 8.         Dmitry Vasiliev                             M40          02:17:09 +74:41
 9.         Andrus Pisarev                              M40         02:33:50 +91:22
            Vladimir Hansing              Narva         M40          DQ     

4 Rada (M55,N55): 12 KP 4.15 km

           Nimi                              Klubi         Klass        Tulemus              
 1.         Vladimir Sidorov              Jõhvikas      M55          01:47:23
 2.         Arne Kolk                     Jõhvikas      M55          01:51:07 +03:44
 3.         Olga Jakovleva                Jõhvikas      N55          01:55:10 +07:47
            Pjotr Aksjonov                Jõhvikas      M55          DQ     
            Aleksandr Gnidenko            Jõhvikas      M55          DQ     


sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles