Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Raha: Swedbank kuulutab taas välja noorte liikumis-ja spordiprogrammide taotlusvooru

26.03.2019

Swedbank kuulutab välja taotlusvooru, kuhu oodatakse 15. aprilliks laste ja noorte liikumis- ning spordiprogrammide rahastustaotlusi.

Juba neljandat aastat on võimalik taotleda Swedbankilt rahastust noorte liikumis-ning spordiprogrammide elluviimiseks ning sellel aastal on toetusfondi suuruseks 25 000 eurot. Raha läheb maikuus väljajagamisele, kui 15. aprilliks saabub piisaval hulgal/mahus allolevatele tingimustele vastavaid taotlusi.
Rahastusele on oodatud kandideerima Eesti laste ning noorte liikumisharjumuste ja spordi edendamisega tegelevad erinevad organisatsioonid ja nende juba toimivad või uued programmid ja algatused. Oluline on, et noorteprogrammil oleks sihtrühmale senise või tulevikus planeeritud tegevuse tulemusena võimalikult suur mõju. Võimalusel võiksid olla kaasatud erinevad regioonid ning tänase seisuga rohkem ja/või põhjalikumalt hõivamist vajavad sihtrühmad.
Rahastusotsustes soovime olla paindlikud, lähtuda reaalsetest vajadustest ning arvestada laekuvate taotluste eripäradega. Sellest tulenevalt võib toetust taotleda konkreetsele programmile täies mahus või osaliselt, suurema eelarvega tegevuse mingile osale. Seejuures on oluline, et eelarve oleks võimalikult selgelt esitatud, kulude lõikes hästi arusaadav.

Lisatud taotlusankeeti ootame täidetud kujul hiljemalt 15. aprilli õhtuks aadressile: spordiklubi@swedbank.ee ja lisaküsimustele vastuseid 12. aprillini. Toetusotsused teeb Swedbanki töötajatest koosnev þürii hiljemalt 17. maiks ning toetusesaajatega sõlmitakse lepingud maikuu jooksul.
Info:
Karin Laurima
Meediajuht
Communication Estonia
Swedbank AS
Liivalaia 12, 15040 Tallinn, Harjumaa
Tel: +372 504 6343 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles