Esilehele      Sisukord
Esilehele
Koolisport » Uudised

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

IDA-VIRUMAA KOOLISPORDI KOONDKALENDER 2018/2019

Aktiivse võistluse nime lingile vajutades tuleb infolink www.sportiv.ee kalendrisse, kus saadaval võistluste lähem info. Kursiivis koolispordi kalendrisse kuuluvad klubidevahelised võistlused.

SEPTEMBER
N 13.09 Teatejooksud 1.-12.kl
Toila
Protokoll
T 18.09
Jalgpall 6.-9.kl ja 10.-12.kl P
Kohtla-Järve
Protokoll 6-9
Protokoll 10-12
R 28.09
Euroopa koolispordi Päev
koolides
 
23-30.09
Euroopa spordinädal
koolides
 

 
 

OKTOOBER

K 3.10
Krossijooks 1.-12.kl
Pannjärve
Protokoll
Pildid
N 11.10
Korvpall 6.-9.kl ja 10.-12.kl P
Jõhvi
Protokoll 6-9
Protokoll 10-12




NOVEMBER

N 1.11
Dumle rahvastepall 4.-5.kl P ja T
Jõhvi
Protokoll P
Protokoll T
K 14.11
Korvpall 6.-9 kl ja 10.-12.kl T
Voka
Protokoll 6-9
T 27.11
TV10 olümpiastarti üksikalade I etapp
Ahtme
Protokoll




DETSEMBER

T 4.12
Korvpall 3x3 4.-5.kl ja 6.-7.kl P ja T
Jõhvi
Protokoll
N 6.12
Võrkpalli kooliliiga 6.-9.kl P ja T
Jõhvi
Protokoll





JAANUAR

T 15.01
TV10 olümpiastarti üksikalade II etapp
Ahtme
Protokoll
K 16.01
Dumle rahvastepall maakond 1.-3.kl ja pallilahing P ja T
Jõhvi
Protokoll
Pallilahing
N 24.01
Alutaguse NM suusasprint 1.-3.kl, 4.-5.kl, 6.-9.kl ja 10.-12.kl
Pannjärve
Protokoll





VEEBRUAR

K 6.02
Alutaguse NM vabastiil, eraldistart 1.-3.kl, 4.-5.kl, 6.-9.kl ja 10.-12.kl Pannjärve
Protokoll
N 14.02
Alutaguse NM vabastiil, ühisstart 1.-3.kl, 4.-5.kl, 6.-9.kl ja 10.-12.kl Pannjärve
Protokoll
N 21.02
Jõhvi koolide suusamaraton JÄI ÄRA!
Pannjärve
Protokoll





MÄRTS

T 12.03
Võrkpalli miniliiga 4.-6.kl P ja T
Jõhvi
Protokoll
K 20.03
Lootuste stardid teatevõistlus -5.kl ja pesapall
Iisaku
Protokoll





APRILL

K 3.04
Korvpall -7.kl osavam korvpallur P ja T
Jõhvi
Protokoll
N 11.04
Alutaguse NM võrkpall 6.-9.kl ja 10.-12.kl 3P+3T
Jõhvi
Protokoll 6-9
Protokoll 10-12





MAI

N 9.05
TV10 olümpiastarti üksikalade III etapp
Toila
Protokoll
T 14.05
Alutaguse NM kergejõustiku MV 5.-7-kl, 8.-9.kl ja 10.-12.kl Rakvere
Protokoll
K 22.05
Algklasside kergejõustiku MV 1.-3.kl ja 4.-5.kl Illuka
Protokoll





JUUNI

T 4.06
Discgolf alates 3.kl P ja T
Mäetaguse
Protokoll


 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles