Esilehele      Sisukord
Esilehele
Juuli 2018
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Ujumine: 8. Eesti karikavõistlustelt Ida-Virumaa ujujatele 5 hõbedat ja 2 pronksi

19.03.2018

Joonas Niine Ujumisklubist Aktiiv saavutas II koha 50 m rinnuli, 100 m rinnuli ja 400 m kompleksujumises ning III koha 200 m rinnuli. Eneli Jefimova Sillamäe Ujumisklubist Kalev saavutas II koha 100 m ja 200 m rinnuli ning 50 m oli viies. Alina Vedehhova Ujumisklubist Aktiiv saavutas III koha liblikujumise 200 m distantsil ja 400 m kompleksujumises oli ta kuues.

Teistel distantsidel olid Ida-Virumaalt parimad:
Gleb Panchenko-Prokopiev Sillamäe Ujumisklubist Kalev 50 m vabalt - 6, 100 m vabalt - 9, 50 m liblikat - 9; Demid Solodov Energia Spordiklubist 200 m vabalt - 12; Artjom Danilov Ujumisklubist Aktiiv 400 m vabalt - 13; Ilia Latt Ujumisklubist Aktiiv 50 m selili - 9, 100 m selili -8, 200 m kompleksi - 6; Robert Tarum Ulumisklubist Aktiiv 200 m selili - 6; Konstantin Varkki Ujumisklubist Aktiiv 100 m liblikat - 18; Daniil Appel Energia Spordiklubist 200 m liblikat - 7; Polina Cherkay Sillamäe Ujumisklubist Kalev 50 m vabalt - 12, 100 m vabalt - 17, 200 m vabalt - 17, 50 m selili - 8; Elina Bokovskaja Ujumisklubist Aktiiv 400 m vabalt  11, 200 m kompleksi - 17; Emilia Trotsenko Ujumisklubist Aktiiv 100 m selili - 8, 200 m selili - 6; Aleksandra Petrova Sillamäe Ujumisklubist Kalev 50 m liblikat - 14; Helen Meier Kohtla-Järve Veespordiklubst 100 m libilikat - 7.
Teateujumises - mehed 4x50 m vabalt Ujumisklubi Aktiiv - 7 ja 4x50 m kompleksi 5, segateateujumises 4x50 m vabalt - 10, 4x50 m kompleksi - 7, naised 4x50 m vabalt - 12, 4x50 m kompleksi - 9.
Klubide arvestuses oli Ujumisklubi Aktiiv 6, Sillamäe Ujumisklubi Kalev 12, Kohtla-Järve Veespordiklubi 17, Energia Spordiklubi 18, Spordiklubi Dilan 19.
sportiv.ee
Info
Aktiivi pildid



rullituur 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles