Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Korvpall: Jõhvis võidutsesid KK Hito ja Nimetud

10.06.2007

Ida-Virumaa tänavakorvpall 2007 kolmandal, Jõhvis peetud etapil sai eliitklassis esikoha Kohtla-Järve KK Hito ja amatööride klassis oli parim võistkond Nimetud.

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=190
Aleksandr Komšini fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum909254.html

Tulemused

Eliit
1. Kohtla-Järve KK Hito (Andres Mänd, Edvard Trumm, Alar Pärn, Margo Tali) - finaal 11:10
2. Narva (Dmitri Nazarov, Sergei Senedjak, Anton Subbotin, Roman Skipin)
3. Paal&Pojad (Aulis Paal, Rene Roosimägi, Priit Käen, Rene Kundla)

Amatöörid
1. Nimetud (Silver Kukk, Gert Niinepuu, Tanel Leisalu, Marius Merirand) - finaal 12:6
2. Narva II (Aleksei Stonogin, Ivar Piterskihh, Artjom Filippov)
3. Ülo (Lauri Nurgamaa, Märt Palotu, Peeter Valdre, Rasmus Mändmets)
4. Lembo (Martin Laanemets, Mirko Kruusma, Toomas Valdre)
5. Toila (Taavi Ilmjärv, Johannes Kuslap, Indrek Peet, Peep Belbaum)

Neljas etapp peetakse 23. juunil Sillamäel.

Paremusjärjestus pärast kolmandat etappi
Igal võistkonnal lähevad kokkuvõttes arvesse nelja parema etapi kohapunktid

Eliit
1. Narva 15+20+17=52
(Dmitri Nazarov, Juri Titov, Sergei Senedjak, Roman Skipin)
2. Kohtla-Järve korvpalliklubi Hito 20+-+20=40
(Alar Pärn, Edvard Trumm, Mark Trumm ja Margo Tali)
3. Paal ja Pojad 17+-+15=32
(Aulis Paal, Silver Kallas, Ando Tagamets, Reinar Hallik, Rene Kundla, Rene Roosimägi, Priit Käen )
4. Grabli -+17+-=17
(Vitali Nikitin, Anton Subbotin, Aleksandr Aleksejev, Igor Tarassov)
5. Umakata -+15+-=15
(Andrei Liepa, Pjotr Koljajev, Anton Ibragimov, Juri Beloussov)
6. Kohtla-Järve Remeks 13+-+-=13
(Dmitri Pugatšov, Konstantin Gnedenkov, Vladimir Valgur, Roman Šembel)
7.-8. koht Iisaku 10,5+-+-=10,5
(Allen Talviste, Priit Palmet, Lauri Räbin, Aigar Kristovald)
7.-8. Mäetaguse 10,5+-+-=10,5
(Rainet Juuse, Taimo Juuse, Kristo Sootalu, Taavi Toomel).

Amatöörid
1. Ülo 20+17+15=52
(Peeter Valdre, Lauri Nurgamaa, Rasmus Mändmets, Märt Palotu)
2.-3 Nimetu 17+-+20=37
(Silver Kukk, Gert Niinepuu, Tanel Leisalu, Janno Kasemaa, Marius Merirand)
2.-3.Narva II -+20+17=37 
(Aleksei Stonogin, Ivar Piterskihh, Artjom Filippov)
4. Aastajooks -+15+-=15
(Jekaterina Šemarina, Leon Lobanov, Rene Roosimägi, Rene Kundla)
5. Lembo -+-+13=13
(Martin Laanemets, Mirko Kruusma, Toomas Valdre)
6. Toila -+-+11=11
(Taavi Ilmjärv, Johannes Kuslap, Indrek Peet, Peep Belbaum)

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles