Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2017
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Spordiliit: Spordipäeva võitis Eesti Põlevkivi SK

29.05.2007

Ida-Virumaa spordipäeva 2007 võitis Eesti Põlevkivi Spordiklubi võistkond. Lisaks sportimisele allkirjastati Ühiste kavatsuste protokoll ja anti esimesed maakonna spordi kõrgeimad autasud - hõbedased tänuplaadid, mille said Heino Raam (postuumselt) ja Richard Rooden.

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=182 

TULEMUSED

Üldtabel

Mälumäng Ujumine Noolevise Korvpall Punkte Koht
Eesti Põlevkivi SK 24 28 30 27

85

I

Kohtla-Järve SHK 28 30 24 25

83

II

Silmet 25   26 30

81

III

Sillamäe Sadam 22   27 28

77

IV

KARK 23 27 25 24

76

V

Sillamäe linnavalitsus     28 22

50

VI

Jõhvi     23 26

49

VII

Mäetaguse 26   22

48

VIII

Ferrel 30      

30

IX

Kohtla-Järve Kalev 27      

27

X



Mälumäng (14 küsimust, 28 osalejat)
1. Ferrel (Hugo Kalevik, Harri Kallas, Aivar Pahka) 17/19st
2. Kohtla-Järve SHK (Ilmar Taluste, Arvo Kruus, Tõnu Kapper, Jevgeni Sarri) 13
3. Kohtla-Järve Kalev (Rita Lepik, Gunnar Veeber, Kaarel Schmidt, Priit Käen) 13
4. Mäetaguse 13
5. Silmet 10
6. Eesti Põlevkivi 10
7. KARK 8
8. Sillamäe Sadam 2

Ujumine (50 m vabalt; 26 osalejat)
1. Kohtla-Järve SHK 2.40,88
2. Eesti Põlevkivi SK 2.41,64
3. KARK 3.28,29
Mehed: 1. Andrei Proskurin (Silmet) 30,66, 2. Tõnu Vetik (Silmet) 30,74, 3. Aleksandr Guðtðin (SHK) 31,10
Naised: 1. Larissa Lutsepp (Sillamäe LV) 42,36, 2. Ivi Vodja (EP SK) 43,37, 3. Margarita Beþko (SHK) 44,06

Korvpalli vabavisked (10 viset, 37 osalejat)
1. Silmet 25/40st
2. Sillamäe Sadam 23
3. Eesti Põlevkivi SK 21
4. Jõhvi 21
5. Kohtla-Järve SHK 14
6. KARK 13
7. Sillamäe LV 10
Mehed: 1. Tiit Vau (Silmet) 9, 2. Andres Kumari 7 (7; EP SK), 3. Priit Käen 7 (6; Jõhvi), 4.-5. Rene Kundla 7 (5; Jõhvi) ja Vitali Bolðakov 7 (5; Sadam)
Naised: 1. Tatjana Bolðakova (SillamäeLV) 4, 2. Aime Luuk 3 (2; EP SK), 3. Rita Lepik 3 (1; Jõhvi)

Noolevisked (3 viset, maksimum 30 punkti; 41 osalejat)
1. Eesti Põlevkivi SK 103/120st
2. Sillamäe linnavalitsus 98
3. Sillamäe Sadam 97
4. SIlmet 93
5. KARK 87
6. Kohtla-Järve SHK 85
7. Jõhvi 85
8. Mäetaguse 22
Mehed: 1.Tarmo Tohver (EP SK) 29, 2. Andres Kumari (EPSK) 27, 3. Vladimir Tsarjov 26 (25; Sillamäe LV), 4. Allen Allet 26 (24; KARK)
Naised: 1. Elviira Sidorova (Sillamäe LV) 24, 2. Svetlana Baranova 21 (20, SHK),  3.Tatjana Bolðakova 21 (19; Sillamäe LV)

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles